Skocz do zawartości
R.i.P.

Need For Speed: Prostreet

Rekomendowane odpowiedzi

Witam właśnie przymierzam się do kupna gry, ale nie wiem czy będzie płynnie chodzić na moim kompie:

e2160@3GHz

Foxconn P35A

4x1Gb kingston

Geforce 6600 128mb

Będzie chodziło to płynnie? Bo nie chcę wyrzucić kasy w błoto. Wiem, że ogranicza mnie grafa ale narazie na zmiane nie mam kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest komputer do internetu i gg :damage_wall: :lol2: Weź się schowaj z takimi opiniami :mad: :lol:

A właśnie że ''jest do gg, neta i filmów'', komp z Q6600, 4GB ramu i np GF2MX nie będzie komputerem do nowych gier :wink:. Koledze chodziło pewnie o twoją kartę graficzną która do dzisiejszych gier jest kiepska, ale w 800-600 na low jakoś ten nfs powinien chodzić.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maruh

Opusc 7900GS z taktowaniami do poziomu wydajnosci 6600 i wtedy odpal na low 800x600. Wg. ladnego skryptu z benchmarka to powinno byc 100MHz dla core i 150MHz dla mem.

powodzenia

 

Update:

Zjechalem karta do 225/330 bo nizej nie chcialo mi sie bawic z RT. Ustawienia NFS'a na ogromne MIN - wszystko wylaczone @ 800x600

nfsProStreet000.jpgnfsProStreet001.jpgnfsProStreet002.jpgnfsProStreet003.jpgnfsProStreet004.jpg

Niezwykle smakowicie wyglada :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie przymierzam się do kupna gry, ale nie wiem czy będzie płynnie chodzić na moim kompie:

e2160@3GHz Foxconn P35A 4x1Gb kingston Geforce 6600 128mb

Będzie chodziło to płynnie? Bo nie chcę wyrzucić kasy w błoto. Wiem, że ogranicza mnie grafa ale narazie na zmiane nie mam kasy.

Patrz na mój konfig, różnica tylko w wersji karty - ja mam GT Gigabyta silent pipe 2

Rozdzielczość gry 1024, detale samochodow max, otoczenia srednie, drogi wysokie, cienie i dymy wyłączone, AA 2x albo 4, więcej nie pamiętam, piszę z pamięci i gra chodziła płynnie. Żadnych przycięć, zwiechów, grało się bardzo przyjemnie. Lepszego konfigu nie próbowałem, może również dobrze działać.

Nie gram w żadne 3d marki, frapsy, nie gram również z włączonymi żółtymi cyferkami w rogu ekranu, tak jak wielu fpso-maniaków. Gram dla przyjemności. Więc moje subiektywne odczucie jest takie że gra działała płynnie i żadnych zastrzeżeń nie miałem.

Czy weźmiesz pod uwagę moją opinię zależy od Ciebie.

 

Mówiąc o przyjemnym graniu mam na myśli płynność gry, bo sama gra wyleciała z dysku po kilku godzinach.

Crap i tyle wg mnie. Nieintuicyjne menu, brak swobodnej jazdy co było w poprzednich nfsach, czułem się hmmmm taki ograniczony.

Do tego coś co przesądziło definitywnie o wyrzuceniu gry: brak analogowego sterowania rumble padem 2

Próbuję w dragu dodać trochę gazu, wychylam więc trochę gałkę, a tu gaz w samochodzie reaguje z jakimś dziwnym opóźnieniem i odpala się na maksa.

I jak tu grać?

Nie polecam gry.

Edytowane przez koleszka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest komputer do internetu i gg :damage_wall: :lol2: Weź się schowaj z takimi opiniami :mad: :lol:

widze jeszcze mlody jestes i w pc siedzisz stosunkowo krotko:)

 

Mam pytanie. Czy na moim Radeonie X1600 pójdzie. O pozostałe komponenty się nie marwie, bo jest OK. Chciałbym tylko wiedzieć czy moja karta graficzna będzie spełniała wymagania tej gry.

bana na google masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym u mnie na X800Pro (czyli zaledwie 12p) jakoś nie mam problemów z 1280x1024 w max detalach, fakt bez żadnego wygładzania (no cóż tego już moja grafika w tej rozdzielczości nie pociągnie) więc czy ja wiem czy ta gra jest aż tak wymagająca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po godzinie nowego nfs'a mialem ochote go wywalic z dysku, jednak pogralem troche dluzej i musze przyznac ze niezle dostarcza... zarowno wszelkiego rodzaju hapinesu jak i w niektorych aspektach nerwow :D anyway, gra jest zajebista, model jazdy potrafi byc bardzo wymagajacy (nie ma opcji wchodzenia w ostre zakrety po 200km i odbijania sie od band), nie mylic jednak z realistycznym ;) samochod sie psuje, jednak w tej grze o dziwo mozna wygrywac wyscigi bez zbytniego zniszczenia auta. nie ma czegos takiego jak "reset", dachowanie = koniec wyscigu. grafika syci, moze dlatego ze w koncu mamy dzien :D nie ma tez blura :F

 

dla ambitnych i nerwowych nie polecam :D (osobiscie przechodzilem gre na racer, chociaz bylo kilka wyscigow ktore przechodzilem na casual).

 

opcje tuningu daja rade, postawiono bardziej na czesci jak i ich konfiguracje anizeli na naklejki i "tuning optyczny" :) a liczy sie wszystko(czesci, naped, ustawienia, waga, spojlery, nawet ksztalt pojazdu)

naprawde kazdy samochod jest inny, a tych jest w tyle ze diabel nie wie ;), i sa zroznicowane :D od corolki ae86, 240sx czy tez skyline (zarowno nowe jak i stare) po challengery czy inne lambo, porshawki czy pagani.

 

ogolnie polecam pobawic sie troche dluzej przed ocena :D bo po dluzszej zabawie dochodze do wniosku ze to imho najlepszy nfs (sic!)

 

chodzi baaardzooo plynnie ze wszystkim wlaczonym, lacznie z fsaa 16x :)

 

furki jakich uzywam:

grip: skyline (r34(?))/impreza wrx sti

drag: supra / chevelle

speed: lambo / ford GT

 

ot takie wrazenia jak narazie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hym u mnie na X800Pro (czyli zaledwie 12p) jakoś nie mam problemów z 1280x1024 w max detalach, fakt bez żadnego wygładzania (no cóż tego już moja grafika w tej rozdzielczości nie pociągnie) więc czy ja wiem czy ta gra jest aż tak wymagająca...

Moze niektorzy uwazaja ze allhigh nie prezentuje sie tak dobrze jak powiedzmy DiRT a chodzi gorzej? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem ze poparu minutach grania:

1. znika dzwiek...

2. nie moge jechac na biegu wyzszym niz 2

3. pojawiaja sie artefakty w grafice ( karta graficzna nawet na def wartosciach )

 

wiec ocb ??

 

Nawet w Crysis po paru godzinach grania tak nie mialem :D

Edytowane przez czullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie. Na X1600 Mobile chodzi zadziwiająco ok.

Hym u mnie na X800Pro (czyli zaledwie 12p) jakoś nie mam problemów z 1280x1024 w max detalach, fakt bez żadnego wygładzania (no cóż tego już moja grafika w tej rozdzielczości nie pociągnie) więc czy ja wiem czy ta gra jest aż tak wymagająca...

pamiętajcie ze to u Was leci na sm 2.0 ;d. Mogli dać taką opcje dla kart z sm3.0 ale co tam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie HELP!! Kupiłem ostatnio NFS. Owszem zainstalowałem na konfigu jak w sygnaturce, wiem że 6600 to "karta do netu i gg" ale gra się poprostu TNIE. Niewazne czy 1024x768 MAX czy 800x600 min(około 70klatek) mam dziwne przecięcia. Zmieniałem sterowniki od serii 9x.xx do najnowszych 16x.xx. Nic nie pomaga. Z rozpaczy zrobiłem formata-pupka dalej to samo. Pożyczyłem od kolegi 7300GT 600/1600. Pupka dalej to samo. Proc testowałem od 1.8 do 2.9, pamięci single-dual 400mhz-600mhz NIC. Plik stronnicowania na dysku około 1.5GB. W sterownikach bawiłem się 0 efektu.

 

Ręce mi odpadają. Na upartego można grać kiedy ma się stockowe auto, ale jak jakieś szybsze to można zapomnieć o graniu. FPS wysoki i takie dziwne cięcia. Mam takie wrażenie jakbył grał w NFSU2 przez hamachi z kolega co ma neta 128kb/s. :mur:

 

HELP!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było już pisane o tych dziwnych przycięciach, niektórzy to mają inni nie. Podobno na 2 jajkach nie ma tych przycinek, dziwne ja mam dwa jajka i miałem przyciachy. Mi pomógł format, przed formatem były po formacie problem znikną, stery jakie wtedy miałem to 163.71, teraz jade 169.17 i zero problemów.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze niektorzy uwazaja ze allhigh nie prezentuje sie tak dobrze jak powiedzmy DiRT a chodzi gorzej? ;]

Może i nie, ja tam nie oceniałem gry pod względem graficznym a jedynie jej wymagania, no na co tu dużo mówić na dość leciwej karcie graficznej da się w moim odczuciu komfortowo pograć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez macie czasami takie dziwne trzaski podczas wyscigow?? zwlaszcza gripow. tak raz na okrazenie dziwne trzaski ze nieidzie sluchawek na uszach trzymac

W moim wypadku coś takiego nie miało nigdy miejsca (jakiś czas temu przeszedłem już całą grę, co mnie zdziwiło iż jest stanowczo za prosta) w kwestii karty dźwiękowej używam wbudowanego wynalazku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grippem

Jak już wyjełeś 7300GT i usunełeś stery to jak kolega wspomina jeszcze przydałby się format bo przy zmienie ATI na NV i odwrotnie może się pojawić niezły bałagan.

 

System przeinstalowany dalej tnie. Możliwe, że to przez celerona 2.5Ghz? Ramu 2GB a karta 1950PRO i tnie jak cholera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem pograłem wczoraj chwilę pomyślałem co za crap i poszedłem na piwo:) . Dzisiaj zrobiłem drugie podejście i gram od 23 non stop ten nfs wciąga jak bagno rewelacja , bardzo przyjemnie się gra i jeździ a model jazdy na kingu + stuningowana imprezka jest super. Dawno nic mnie tak nie wciągneło. Na e2160@3.1 ghz i radku x1950 pro 1024x768 gra chodzi świetnie nic się nie tnie nie przycina +aa i af i pełna płyność. Wracam grać a jutro do pracy na rano :( , trudno będe jutro trupem nie mogę przestać grać.

Edytowane przez feluś

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem pograłem wczoraj chwilę pomyślałem co za crap i poszedłem na piwo:) . Dzisiaj zrobiłem drugie podejście i gram od 23 non stop ten nfs wciąga jak bagno rewelacja , bardzo przyjemnie się gra i jeździ a model jazdy na kingu + stuningowana imprezka jest super. Dawno nic mnie tak nie wciągneło. Na e2160@3.1 ghz i radku x1950 pro 1024x768 gra chodzi świetnie nic się nie tnie nie przycina +aa i af i pełna płyność. Wracam grać a jutro do pracy na rano :( , trudno będe jutro trupem nie mogę przestać grać.

Heh widzę że nie tylko ja przekonałem się do gry dopiero za którymś podejściem, najpierw 5 min jazdy wywaliłem po jakimś czasie myślę a tam spróbuję jeszcze raz i tak spróbowałem że cała przeszedłem ;) Jak dla mnie gra jest dość prosta jedyne co stwarzało problemy to ostanie wyścigi aby pokonać Króla Speed'a reszta (jak się w końcu odpowiednie auto dobrało) poszła jak burza ;)

 

Skoro się tam wszyscy chwalą czy jeżdżą to ja też ;)

 

GRIP : GT2 (da sie jechać tylko ręczny płonie na ostrych zakrętach i nawrotach)

DRAG : Supra (autko fajne ale na NOS'sie potrafi nią nieźle porzucać po trasie, a to w końcu tylko prosta)

DRIFT : RX7 (próbowałem kilku ale w tej się zakochałem)

SPEED : Evo X (wiele aut próbowałem do tego wyścigu jedynie tym mi się udawało zostać na torze)

 

To było by na tyle ;) Jak widać nie przepadam za autkami "from USA" tak więc i takich nie dotykałem nawet...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

KAMILcom

Na szczescie ta czesc gry nie wymaga od[colo=blue][ciach!][/color]nia samochodu na choinke wiec cenie minimalizm. Ale dzieki za krytyke. Nastepne wozidelko ktore wrzuce bedzie mialo zielone szybki, niebieska perle i rozowe felgi. Powinno Cie zadowolic [;

 

Vennor

1280x720 + FSAA 2x w wydaniu nV. Na natywnej 1650 przy pelnym ekranie mozna jeszcze w to grac [; Bez rozmazania dla mnie prezentuje sie znacznie gorzej [; A 7900 demonem nie jest...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...