Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Grzechu_1990

A ja popiszę znowu o tych burakach zwanymi moderatorami (no offence jak zwykle [; ).

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=255951

Kto jest taki mądry że przenosi i zamyka temat? Najpierw ten temat był w chłodzeniu wodnym->co kupić. Napisałem posta i raport, potem widze ten temat przeniesiony do co kupić i zamknięty O_o Powie mi ktoś o co tu chodzi? Panowie niby jesteście fajni ale nie przesadzajcie.

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Tobie się czasem w głowie nie po przewracało od tego raportowania?

Widocznie dwóch moderatorów zajmowało sie właśnie jednym tym zgłoszeniem i dokonało jednocześnie przeniesienia i zamknięcia.

 

A i teraz czytaj uważnie: Jeżeli będziesz wklejał linki (była już o tym mowa) do tematów które raportujesz będę to osobiście traktował jako posty nic nie wnoszące do dyskusji. Możesz sprawdzić w regulaminie co to oznacza.

Już kilka razy zwracaliśmy Ci uwagę, że niepotrzebnie w każdym temacie który zgłaszasz trzeba usuwać Twoje posty.

Tym samym odwołuje co fipa Ci kiedyś przekazał.

Raportujesz - ok, daj powód a nawet ten link w raporcie, jesteśmy na tyle bystrzy żeby wiedzieć co dalej robić.

 

Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może dlatego że delikatny offtop ? ;)

 

EDIT

Tak jak z "ciekawymi" zdjęciami w postach Pussik niby ok bo bebechy kompa były w tle ale raczej nie na temat ;)

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, dokładnie ten z kwiatkiem i tematowym kontenerem. Może wypowie się ktoś kto go usunał?

Może ja się wypowiem pomimo że go nie usuwałem ;>

Zdjęcie nie wnosiło za dużo do tematu poza tym było inicjatorem zbędnego OT.

Dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego nie działa u mnie odpisz,cytuj po kliknięciu pojawia się cytowana wypowiedź na s i potem szare tło i tylko dwa przyciski + i -

tak samo z pw ,cookies wł. problem jest od 2 dni

 

a i jeszcze ile czasu można mieć te 10% ostrzeżeń bo to chyba już z rok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja się wypowiem pomimo że go nie usuwałem ;>

Zdjęcie nie wnosiło za dużo do tematu poza tym było inicjatorem zbędnego OT.

Dziękuje.

No wypraszam sobie! Nowy wlasciciel pochwalil sie, ze paczka do niego doszla juz i jest mega zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wypraszam sobie! Nowy wlasciciel pochwalil sie, ze paczka do niego doszla juz i jest mega zadowolony!

Ty nie powinieneś w ogóle wypowiadać się na ten temat bo m.in Twój post był przyczyną wywalenia postu Masella ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Odczuwam mulenie forum, ja wiem że torrent w tle ale pobiera sie <100kb/s ale przy 3mbps powinno jakoś to łazić.

 

EDIT: Średni ping na poziomie 300ms O_o

Edytowane przez Grzechu_1990

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4:33 w nocy i tez potrafi przymulić, dziwne...

O 4:00 zaczyna się okienko serwisowe. W pierwszych 20-25 minutach serwis może być praktycznie nieużywalny bo jest robiony pełen backup. Później całość jest kompresowana co też wpływa na "ociężałość" serwisu w tych godzinach. Od około 4:50 jest już z górki, tylko łącze jest bardziej obciążone ze względu na wysyłanie danych na serwery backupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy forum zostało zmodyfikowane (Nie było mnie parę dni) bo zamiast tradycyjnej formy forum do głównego tematu widzę tylko drzewo odpowiedzi czego tu nie było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

Mam problem z wyswieltlaniem tematów :/ Caly czasprzelacza mi sie na drzewo. Tzn. nawet jak zminie na standardowy lub linearny to po przejsciu do nastepnej strony i tak wyswietla drzewo i pierwsza strone tematu :/ Ma ktos jakis pomysl ??

Było? Szukaj?

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
2912776[/snapback]
Czy forum zostało zmodyfikowane (Nie było mnie parę dni) bo zamiast tradycyjnej formy forum do głównego tematu widzę tylko drzewo odpowiedzi czego tu nie było
Nie ma to jak wypowiedź z cytatów składająca sie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

U mnie dziala normalnie z domowego lacza i z firmowego. Zadnych problemow.

 

Grzechu_1990: czy ty musisz pisac tyle postow w kazdym mozliwym dziale i temacie?

A ty widzisz o co zapytał Radzyn? 1,5 roku na forum i nie potrafi przejrzeć tematu gdzie problem drzewa był poruszany paręnaście razy :blink: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...