Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki, ciekawe że nie znalazło mi go gdy szukałem dla frazy "140mm". opcje wyszukiwarki to zawężenie do chłodzenia i modyfikacji oraz szukanie w tytułach i wyświetlenie jako tytuły. wyników wtedy wywala 0.

Edytowane przez bzzzzzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczając 'chłodzenie' szukał w kategorii gdzie nie ma tematów. Jakbyś zaznaczył 'chłodzenie konwencjonalne' problemu by nie było.

Najwyraźniej zaznaczenie kategorii nie powoduje wyszukiwania w forach znajdujących się w danej kategorii, trzeba zaznaczać je ręcznie.

 

Powyższe napisane na podstawie obserwacji, poczekajmy na profesjonalną opinię marco.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest rzeczywiście aktywny błąd z wyszukiwaniem wyłącznie w tytułach - zgłoszony u producenta oprogramowania forum, niestety na chwilę obecną twierdzą, że do naprawienia dopiero w 3.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem czemu nie jestem w stanie edytować swojej sygnaturki pod Firefoxem. Edytor kompletnie nie działa, nic się nie da usunąć ani dodać.

Sprawdzałem z dwóch kompów wszelkie Adblockery wyłączone na PPC.

edit: Nie jestem też w stanie edytować cytatów jeśli wybiram odpowiedź z cytatem.

 

edit2: Na operze problem znika.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie wiem czemu nie jestem w stanie edytować swojej sygnaturki pod Firefoxem. Edytor kompletnie nie działa, nic się nie da usunąć ani dodać.

Sprawdzałem z dwóch kompów wszelkie Adblockery wyłączone na PPC.

edit: Nie jestem też w stanie edytować cytatów jeśli wybiram odpowiedź z cytatem.

 

edit2: Na operze problem znika.

 

Jaka wersja Firefoxa? Jaka skórka? Jaki edytor (prosty czy WYSIWYG)? Co to znaczy nie działa (brak kursora, nie da się pisać, nie da się zaznaczyć, nie da się zapisać?)

Bardzo proszę przy zgłaszaniu błędów o podawanie wszystkich możliwych informacji - inaczej to jest błądzenie w ciemno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 3.6.3 najnowsza, zainstalowany AdBlockPlus z zielonym śiwatłem na całego PPC.

W opcjach forum włączony rozbudowany edytor tekstu

 

Styl forum ustawiony na surface - wide.

 

 

Systemy operacyjne Windows 7 Professional 32 bit, Windows Vista Home Premium 32 bit

 

Wygląda to tak:

post-11500-127046697412_thumb.jpg

 

Kursor (któego nie widać) ciągle tkwi na starcie nie da się go przenieść gdziekolwiek indziej, nie działa również Delete i nie jestem w stanie zaznaczyć niczego w tekście.

 

Mogę tylko dopisywać tekst na samym początku postu

 

edit: po przestawieniu na klasyczny pure-red problem zniknal.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, to musi być coś u ciebie. Ustawiłem sobie taki sam styl, także FF 3.6.3 i, jak widać, mogę dowolnie modyfikować moją wypowiedź. ABP także na zielono.

 

W oknie pisania posta mam czcionkę Courier zamiast standardowej, nie wiedzieć czemu.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja 3.6.3 najnowsza, zainstalowany AdBlockPlus z zielonym śiwatłem na całego PPC.

W opcjach forum włączony rozbudowany edytor tekstu

 

Styl forum ustawiony na surface - wide.

 

 

Systemy operacyjne Windows 7 Professional 32 bit, Windows Vista Home Premium 32 bit

 

Wygląda to tak:

portal.jpg

 

Kursor (któego nie widać) ciągle tkwi na starcie nie da się go przenieść gdziekolwiek indziej, nie działa również Delete i nie jestem w stanie zaznaczyć niczego w tekście.

 

Mogę tylko dopisywać tekst na samym początku postu

 

edit: po przestawieniu na klasyczny pure-red problem zniknal.

 

Dzięki za zgłoszenie - teraz mam komplet informacji. Przekazałem do producenta skórki, czekam na poprawkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie także wylogowuje z forum, kiedy wejdę zalogowany na PurePC i wrócę na forum (czy to przez "wstecz", czy przez odnośnik).

 

FF 3.6.3, CleanCut, ABP na zielono.

Edytowane przez zzizzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przycisków nie ma tylko przy własnych postach. A jednak są, więc musiałem coś pomylić, ale miałem wrażenie, że nie było.. Edytowane przez stivo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyłącz adblocka  :D

 

tak sie sklada ze adblocka nie mam. a owa sytuacja wystepuje tylko na jednym poscie. ktorego autorem jest moderator. czy to ma jakis zwiazek?

 

//widze ze zwykli userzy tez maja wylaczone + i - zjawisko wystepuje w temacie katastrofy samolotu... i chyba sie nasila. ocb?

Edytowane przez Sarkazm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm.

 

post ULLISSESa ocenilem i chwile potem mial on ocene. teraz ta ocena wynosi 0. jakby ktos wyzerowal to. i zablokowal mi mozliwosc oceny tego postu(zniknely + i -) ocena dotyczyla tego postu Katastrofa samolotu z Prezydentem na pokładzie! - PurePC.pl - Forum Dyskusyjne - strona 8

 

wiec pozniej testowo ocenilem post potfura i sytuacja powtorzyla sie. najpierw widoczna ocena potem znikla itp. 

 

oczywiste ze plusy zniknely bo juz ocenilem te posty, ale czemu ich ocena u mnie wynosi 0?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz 1024x768, to, w surface i surface wide ten pas tyle mniej-więcej będzie zajmował. Jest rozwinięciem menu (które z góry strony autor przeniósł na lewo). Nic z tym nie zrobisz bez przesiadki na inny skin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wszystkie linki działają

przykład:

Lech Kaczyński spocznie na Wawelu - komentarze

 

na oślej łączce ten link nie trybi.

 

 

przy edytowaniu postu wyskakują babole, np:

 

<span style='color: red;'>[ciach!]</span>ły

Edytowane przez slavOK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na operze jest ok.

 

Czasem jest ok, a czasem nie np odpale kilka tematow w tle poprostu klikajac srodkowym na myszy to pare jest zeskalowane, a czesc sie rozlazi. Mimo to jak jest zeskalowane to to cos zajmuje z 1/4 ekranu i okropnie dziala na nerwy. Uzywam opery 10.51, a rozdzialka to 1152x864.

 

 

Btw Z tego powodu spojrzalem wogole na ten dzial bo tez chetnie pozbylbym sie tego badziewia...

Edytowane przez DJH83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest "to coś"?

 

Ten pasek z boku ktory laduje sie na def skorce(surface). Nie mialem nigdy potrzeby to i nie wiedzialem nawet gdzie zmienic skórke   :lol2:    , ale tenze pasek mnie na tyle irytowal ze pogrzebalem, zmienilem i jeden dokuczliwy syf z pupy mniej  :razz: . Jak ktos uzywa rozdzielczosci mniejszej niz 16xx/1xxx to naprawde jest on wielgachny. 

Edytowane przez DJH83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasowało by wprowadzić jakąś zmanie która automatycznie by zmniejszała wrzucane obrazki z zewnętrznych linków do danej szerokości, bo teraz rozjeżdża się forum jak ktoś wrzuci większe foto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo... plus jeden.

Skoro linki są traktowane jakimś skryptem, który pobiera tytuły stron (imo potrzebne to jak umarłemu kadzidło), to grafikę też by można było pojechać jakimś resizerem, który zrobi miniaturkę z linkiem. Szkoda, że nie wszyscy korzystają z załączników, bo w ich przypadku działa to prawie bez pudła. Prawie, bo gdzieś widziałem obrazki mniejsze od defaultowych miniatur załączników, przeskalowane bez zachowania proporcji "w górę" - aua.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...