Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Zmienione zostało zachowanie dotyczące odnośników zewnętrznych - teraz dostają tylko nofollow zamiast przechodzić przez redirect.php

Jest to część dłuższego procesu odchodzenia od dodatku CommunitySEO, który będzie rozciągnięty w czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszukując temat Tanie gry przez wyszukiwarkę zwróciło mi dwa odnośniki do niego:

 

Mam to samo po kliknięciu Moja zawartość. Od przeglądarki to chyba nie jest zależne, bo jest tak samo na najnowszym FF jak i IE9, a u Stiva na Operze. Zdarza się, że nawet dwa tematy pokazuje zdublowane i nie zaraz pod sobą tylko porozrzucane.

 

post-164893-0-29257600-1304367578_thumb.jpg

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Przejdź do strony" nie działa przy próbie zmiany wyświetlanej strony w danym dziale. W wątkach nie ma tego problemu.

 

Można wyświetlić więcej niż 1000 pozycji w "Moja zawartość" lub w jakiś inny sposób przejrzeć ostatnich kilka tysięcy postów użytkownika?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo po kliknięciu Moja zawartość. Od przeglądarki to chyba nie jest zależne, bo jest tak samo na najnowszym FF jak i IE9, a u Stiva na Operze. Zdarza się, że nawet dwa tematy pokazuje zdublowane i nie zaraz pod sobą tylko porozrzucane.

 

To błąd mechanizmu wyszukującego. Zgłoszone do producenta, znając życie mierne szanse na naprawę w 3.1.x

 

 

"Przejdź do strony" nie działa przy próbie zmiany wyświetlanej strony w danym dziale. W wątkach nie ma tego problemu.

 

Można wyświetlić więcej niż 1000 pozycji w "Moja zawartość" lub w jakiś inny sposób przejrzeć ostatnich kilka tysięcy postów użytkownika?

 

Na jakiejś konkretnej skórce czy na wszystkich?

Limit 1000 pozycji jest wymuszony przez mechanizm wyszukujący.

 

 

Jakieś nowe brzydkie reklamy, trzeba było od razu potrójne podkreślenie :banana:

 

???

Nic nowego nie ma od miesięcy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chrome nie pokazuje ikon "Wyświetl podgląd tematu" niezależnie od kategorii i "Powiększ..." oraz "Zmniejsz pole edytora". Firefox 4 pierwszej w ogóle nie uwzględnia, natomiast zamiast drugiej i trzeciej pokazuje odpowiadający im tekst. Obydwie kwestie dotyczą wyłącznie Pure Red, na pozostałych skinach ikony są na swoich miejscach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, podobnie jak we wcześniejszych postach pisałem - w Pure Red już nic nie będziemy ruszać. Póki jeszcze zachowuje resztki kompatybilności z aktualnym forum będzie dostępna do wyboru dla zalogowanych użytkowników, natomiast przy kolejnej większej aktualizacji na pewno wyleci ze względu na jej niestety żenującą jakość i brak chęci poprawienia sytuacji przez jej producenta.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość implementacji innej wersji odtwarzacza filmów na Youtube? Mam na myśli taki, w którym jest przycisk do obejrzenia klipu w wersji pełnoekranowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy istnieje możliwość implementacji innej wersji odtwarzacza filmów na Youtube? Mam na myśli taki, w którym jest przycisk do obejrzenia klipu w wersji pełnoekranowej.

 

Teoretycznie zgodnie z YouTube Embedded Player Parameters - YouTube APIs and Tools - Google Code dodałem stosowną opcje. W praktyce nie działa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy tego nie ustawia właściciel konkretnego kanału, bo na jednej stronie widziałem filmy, gdzie jeden miał inne opcje, drugi inne.

 

btw. Da się coś zrobić z avatarami na mobilnej skórze? Wyświetlają się fotki profilowe (ktoś chyba o tym wspominał).

Edytowane przez m4r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ja ;)

 

Jeszcze jedna sprawa - na Deflection w

 tekst wyświetlany jest w kolorach wybitnie nieczytelnych (tj. granatowy, czarny itd.). Czy można to skorygować? Dodam, że podczas ładowania strony na pół sekundy jest w porządku, dopiero po załadowaniu strony kolory są skopane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba ja ;)

 

Jeszcze jedna sprawa - na Deflection w

 tekst wyświetlany jest w kolorach wybitnie nieczytelnych (tj. granatowy, czarny itd.). Czy można to skorygować? Dodam, że podczas ładowania strony na pół sekundy jest w porządku, dopiero po załadowaniu strony kolory są skopane.

 

Poprawione. Może wymagać odświeżenia z pominięciem cache przeglądarki (CTRL + F5).

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy da się usunąć te nachalne reklamy?? Są we wszystkich działach, np. w dziale GTX 570/580/590 jest reklama GTX 580, w dziale o asusach P8P67 to samo...wtf. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy da się usunąć te nachalne reklamy?? Są we wszystkich działach, np. w dziale GTX 570/580/590 jest reklama GTX 580, w dziale o asusach P8P67 to samo...wtf. :/

 

To są dodatkowe informacje o produktach, nie reklamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opera 11.51 Kompilacja 1087

 

Microsoft® Windows Media Player Firefox Plugin - 1.0.0.8 Java Deployment Toolkit 6.0.270.7 - 6.0.270.7 Foxit Reader Plugin for Mozilla - 1, 0, 1, 1117 Java(TM) Platform SE 6 U27 - 6.0.270.7 Shockwave Flash - 10,3,183,10 Silverlight Plug-In - 4.0.60531.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po dzisiejszej zawieszce forum (gateway 504 ), przestała działać funkcja: wyświetl nową zawartość. Wyczyściłem ciasta i cache przeglądarki( FireFox 7.01).

 

Edit

Chyba już wszystko ok.

 

Edit 2

Jednak opóźnienie jest spore np post pojawił sie o 19.06 a o 19.46 nadal go nie ma w: wyświetl nową zawartość.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...