Skocz do zawartości
Gość Pacific

Coś Nie Tak Z Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Indeks wyszukiwarki zachowywał się ostatnio chaotycznie i w niektórych przypadkach zwracał bzdury. Wczoraj w nocy udało się chyba ustabilizować sytuacje, przy okazji wyszukiwarka powinna sobie lepiej radzić z polskimi znakami diakrytycznymi (lub ich brakiem) w postach/zapytaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nadal coś jest nie tak, wczoraj przez cały dzień nic mi nie wyswietlało w 'wyświetl nową zawartość'. Koło 1/2 AM znowu zadziałało, a dzisiaj od rana znów nie działa.

 

PS Firefox 3.6.23 nie próbowalem jeszcze cookies czyścić.

Edytowane przez Thomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcial bym zglosic ze w operze rozwala mi sie formatowanie forum w operze. prawde mowiac nie wiem czemu :P

Dołączona grafika

 

Uploaded with ImageShack.us

 

ale tylko w widoku tematu

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chcial bym zglosic ze w operze rozwala mi sie formatowanie forum w operze. prawde mowiac nie wiem czemu :P

 

Wygląda na problem z załadowaniem jakiegoś pliku css. Próbowałeś CTRL+R (może przydać się ze 2 razy :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany dlaczego mi się ava nie zmienił ?

 

ctrl+f5 nie robi...

ocb ?

 

Moja wina. Avatary lecą z CDNa a ten nie zauważył, że powinien odświeżyć zasób. Będę szukać rozwiązania, a w międzyczasie pociesze, że czas życia tych elementów to max 24 godziny, więc po tym czasie na pewno będzie szedł aktualny ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat wina skryptu do robienia "ładnych" linków (znaczy tytułów). Czasem nie domyka tagów jak należy - wtedy linkiem jest cała treść aż do kolejnego linka. Gubi się zwykle przy jakichś dziwnych linkach (dużo zmiennych w gecie, albo dziwne znaki w adresie/tytule - nie wnikałem). Zdążyłem się przyzwyczaić- wystarczy edytować post i poprawić tagi ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nic nie daje. Teraz mam to samo. Usunąłem, po 10 minutach wgrałem nowy a tutaj w postach dalej pojawia się stary. Cache przeglądarki usuwałem w razie czego i dalej stary...

 

Aaa, tak btw. to chciałem zgłosić, ze coś takiego mojawia mi się, gdy chce się zalogować na mobilne PPC:

post-164893-0-13857500-1329572472_thumb.png

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...