Skocz do zawartości
djsilence

Nietypowe Mody

Rekomendowane odpowiedzi

batelfield roxi, ale moim zdaniem jest zbyt ładnie pomalowany....

dokladnie, mozna by to ostrzelac z czegos, troche przypalic palnikiem, zdetonowac jakis maly ladunek niedaleko...

Ale - nawet zniszczony sprzet bojowy kiedys byl "igielka" :)

 

batelfield roxi, ale moim zdaniem jest zbyt ładnie pomalowany....

dokladnie, mozna by to ostrzelac z czegos, troche przypalic palnikiem, zdetonowac jakis maly ladunek niedaleko...

Ale - nawet zniszczony sprzet bojowy kiedys byl "igielka" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wymyślne puszki to trochę jak ładne i głupie laski - cieszy oko, ale w obsłudze makabra, horror i zębów zgrzytanie :>

 

Po przebojach z kanapką pentiumową i doprawdy pofajdanym rozmieszczeniem flaków tudzież dostępnością do tychże rzekłem sobie - nevermore. Teraz mam wprawdzie coś bardzo zbliżonego do sklepowej puszki, ale za to żonglerka kartami czy RAMem to kilka sekund i ani jednego brzydkiego wyrazu :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no więc jonasie, do tychże samych wniosków doszedłem podczas bioreaktorzenia... dzięki czemu fajna wysuwana płyta główna zamieniła się na całkowicie otwierany dach...

 

bio reactor - soon on purePC moding channel!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wymyślne puszki to trochę jak ładne i głupie laski - cieszy oko, ale w obsłudze makabra, horror i zębów zgrzytanie :>

coz za trafne porownanie ;)

 

@Pelzak u ciebie "soon" to rok czy dwa? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ach tak na bit-techu są cacuszka niesamowite :-)

Może w jakimś czasie powstanie coś na kształt orangecountychoppers i modowcy będą mieć swój program a przydał by się przydał :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Pelzak u ciebie "soon" to rok czy dwa? :lol:

gwiazdy mówią że 1,5 roku... :), ale zamierzam zabrać sie za wykańczanie w przyszłym tygodniu :D, w tym tygodniu musze jeszzce wykonać prace tynkarskie, że tak powiem :).. i po dzisijszym dniu wam powiem.. że nakąłdanie szpachli nie musi być wcale przyjemne :D.. zwłaszcza jak trzeba ją nałożyć na całą budę :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwiazdy mówią że 1,5 roku... :), ale zamierzam zabrać sie za wykańczanie w przyszłym tygodniu :D, w tym tygodniu musze jeszzce wykonać prace tynkarskie, że tak powiem :).. i po dzisijszym dniu wam powiem.. że nakąłdanie szpachli nie musi być wcale przyjemne :D.. zwłaszcza jak trzeba ją nałożyć na całą budę :lol:

e tam, nie ma nic strasznego w nakładaniu... gorzej ze szlifowaniem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e tam, nie ma nic strasznego w nakładaniu... gorzej ze szlifowaniem ;]

tam marudzicie. Szpachla to wdzieczny material, po prostu trzeba miec wole walki w sobie :P.

A tak na serio - dobra rada Wuja Carl0sa - jak chcesz szybko pozbyc się grubszej warstwy szachli, czyli "zgrubnie" oszlifowac, to kup sobie hebelek do obrabiania krawedzi do plyt kartonowo-gipsowych. Swietnie sie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko.. do walki ze szpachlą mam cały arsenał papierów ściernych, z siatką do regipsów włącznie :D. Zgrubne oszlifowanie to nie problem... ale najbardziej denerwują mnie takie ryski i mini dołki.. niby powierzchnia prawie płaska, oszlifowana wyjściowo papierem 1200... prawie da się przejrzeć :)...a tu zonk, bo pod światło nadal widać pełno draśnięć...

 

Przydała by się jakaś szpachla wykończeniowa jeszcze, coby nakładać ją wprost z tubki aby wypełniła te dołki... widziałem ostatnio takową, ale nie wiem czy jest coś warta...

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...