Skocz do zawartości
meeron

Sprawdz Sie

Rekomendowane odpowiedzi

112, cienko. :]

 

@up

 

Ja dla testu klikalem tylko w pierwsza i wyszlo 79, po prostu strzelajac tez mozna iles tam ptk. zdobyc, ja kiedys test ze statystyki zaliczalem wlasnie w ten sposob i sie udalo. :]

Edytowane przez ath

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

110 ... Za ciezkie. Miałem jeszcze sporo czasu ale spieszyło mi sie do konca, bo wiedziałem ze tylko połamał bym sobie głowe ;p No i i ciekawy byłem wyniku ;)

 

ps. dziwne, mimo iz jestem raczej szczesciarzem to na chybił trafił uzyskałem 79 :P Widac niektrzy maja wiecej fartu :P

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten test, nie jestem testem na IQ. Wiem, bo sam przygotowywałem się do testów MENSY, niestety 150 w Polsce, w USA już byłbym członkiem. Dałem sobie spokój, chociaż cały czas ćwiczę.

 

 

To jest test tylko przestrzenny. Brakuje lingwistycznego, skojarzeniowego, pamięciowego, więc to raczej ciekawostka ten link. Są również trzy różne skale oceniania, w jednym teście możesz maksymalnie osiągnac wynik 130, a na drugim 170 (oba testy nie są sobie równe), oczywiście sa różne skale i tak dalej.

 

Każdy człowiek ma mocną stronę, każdy. Może posiadać dana osoba same mierne oceny i rozwiązać perfekcyjnie na najwyższej skali, modele przestrzenne, rozbite tak, że przez 10 minut przeciętna osoba musiałaby budować i obrać obiekt. Moją dobra stronę jest pamięć np. 40 rzeczy skojarzeń z czymś lub grupą rzeczy i to np. po kolei, ale słabiej przestrzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...