Skocz do zawartości
dymy

Brisbane - Czyli Wszystko O X2 65nm

Rekomendowane odpowiedzi

to imho masz chore podejscie :lol2: ...ale spoko, z wiekiem to przechodzi B)

imho ale bo się ma stabilny procesor albo nie :idea:

matematyka nie jest chora, nie kłamie i z wiekiem nie zmienia dokładności ;)

oczywiście można to zlać i cieszyć się wyższym zegarem nie mając pewności czy nasz procesor nie przekłamuje obliczeń - wszystko raczej śmiga to po co się stresować?

ja za to lubię gdy wszystko gra jak w zegarku i mam frajdę katując nowe ustawienia i zyskując większą pewność ~ zwłaszcza, że to raczej proste i po to się tu z wami spotykam :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam zbieram na Scythe Infinity. Jeśli już pchać się w AC, to tylko dobre! Póki co, pomęczę się na BOXie.

A ja mam Ninję i jestem zadowolony. Jak się skończą upały to będzie passive :]

 

BTW. Moje wyniki:

 

1,300v (def.)

Dołączona grafika

 

1,325v

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imho ale bo się ma stabilny procesor albo nie :idea:

matematyka nie jest chora, nie kłamie i z wiekiem nie zmienia dokładności ;)

oczywiście można to zlać i cieszyć się wyższym zegarem nie mając pewności czy nasz procesor nie przekłamuje obliczeń - wszystko raczej śmiga to po co się stresować?

ja za to lubię gdy wszystko gra jak w zegarku i mam frajdę katując nowe ustawienia i zyskując większą pewność ~ zwłaszcza, że to raczej proste i po to się tu z wami spotykam :)

pozdrawiam

to strasznie fajnie :) ...i dlatego meczysz proca orthosem 24h aby sie przekonac ze jest stabilny ?

 

a nie wpadles na to ze istnieje na peczki softu ktory potrafi w ciagu paru minut zweryfikowac Twoja pozorna wydajnosc jaka prezentuje orthos ? B)

 

ale przeciez Wy Panowie wiecie lepiej, a ja tu klikam dopiero od paru dni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kase mam i na grube FC :D ale kupiłem freezera 64pro za 49zł z wysyłką.

Edytowane przez teat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Ninję i jestem zadowolony. Jak się skończą upały to będzie passive :]

Pomaz sobie :P

 

a nie wpadles na to ze istnieje na peczki softu ktory potrafi w ciagu paru minut zweryfikowac Twoja pozorna wydajnosc jaka prezentuje orthos

oswiec nas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oswiec nas

otóż to! proponuję jakąś publikację _Vip_! bo jest nas wielu :)

ale skoro trochę softu i parę minut to sądzę, że masz szansę stać się ocGuRu na kilku poważnych portalach, a orthos odejdzie w niepamięć ;)

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otóż to! proponuję jakąś publikację _Vip_! bo jest nas wielu :)

ale skoro trochę softu i parę minut to sądzę, że masz szansę stać się ocGuRu na kilku poważnych portalach, a orthos odejdzie w niepamięć ;)

misiu kolorowy :D ...zainteresuj sie na jakich aplikacjach pracuje sie podczas konwersji strumieni av i wszystko bedzie jasne

 

lub cos znacznie prostrzego ...starutenki flaskMPEG, byl to soft tak cholernie niedopracowany ze najmniejsza tylko niestabilnosc wykladala calego kompa na lopatki po 15minutach :lol2: , a to jest czubek gory lodowej

 

i spuść z tonu prosze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_Vip_

eureka! zastanawiam się tylko dlaczego to jeszcze nie wisi w formie jakiegoś faq? ;) całe rzesze ludzi testują godzinami stabilność swoich liczydełek obciążając je zapętlonymi obliczeniami, a tu taka genialna myśl - stary niedopracowany program i parę minut! nie widzę związku między niedopracowaniem softu, a stabilnością - może pomyliłeś to z niedopracowaniem softu i niestabilnością? :lol2: bez wątpienia orthos nie jest jedyną i 100% metodą wykluczającą stabilność naszego serduszka, dlatego bez wątpienia warto go obciążać na różne sposoby. zabawa strumieniami av jest z pewnością jedną z nich, co w żaden sposób nie stanowi jednak o przydatności softu takiego jak dwujajowy orthos :idea:

 

chory, kolorowy misiu :arrow: czy ja Cię prowokuję takimi określeniami? to może zamiast spuszczać podciągnij do mojego poziomu ;)

Edytowane przez dymy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpusc :) za stary jestem na takie przepychanki slowne :) ...niedopracowany kod flaska w ciagu 15minut pracy wylapywal te bledy, ktore moga powodowac sie wykladanie orthosa po 24h

 

pozdrawiam serdecznie i szczerze :D

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie zamierzam się spierać - Ty masz swoje 2.6 ja mam swoje 2.9 ~ nie chodzi tutaj o wyższy zegar

nikt z nas nie zmierzy kto z zmarnował więcej czasu aby to osiągnąć :)

każdy ma swoje metody aby szybko i sprawnie ocenić oc swojego proca oraz uzyskać zadowalające go wyniki. nie masz ochoty zapuszczać na dłużej orthosa - ok :) ale proszę nie pisz, że ktoś jest chory bo Ty wiesz lepiej i jesteś za stary. podejmujesz dyskusję to bądź konstruktywny, zważ, pomierz i pokaż :)

mnie też na pewnym etapie FF wysypywał się szybciej niż orthos ;)

pozdrawiam serdecznie i szczerze

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpusc :) za stary jestem na takie przepychanki slowne :) ...niedopracowany kod flaska w ciagu 15minut pracy wylapywal te bledy, ktore moga powodowac sie wykladanie orthosa po 24h

 

pozdrawiam serdecznie i szczerze :D

Z zainteresowaniem śledzę dyskusję, chyba sam to przetestuję, i zdam relację :D a to bardzo proste bo jak podniose fsb o 10 MHz to juz sie wylozy :D a o 5 to po godzinie :D ide testowac B-) A ten programik mówisz od razu prawde mi powie? Hmm :D zobaczymy :D Edytowane przez Nicolass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpusc :) za stary jestem na takie przepychanki slowne :) ...niedopracowany kod flaska w ciagu 15minut pracy wylapywal te bledy, ktore moga powodowac sie wykladanie orthosa po 24h

 

pozdrawiam serdecznie i szczerze :D

Z flaskiem bylo az tak zle? Nawet o tym nie wiedziałem a uzywalem kiedyś.

 

A zeby było na temat to za pomoca odpowiedniej kombinacji zadań z odpowiednimi prioretytami mozna szybciej wyłapać niestabilnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tą stabilnością nie można popadać w paranoje! przecież w codziennym użytku jest to nierealne, żeby obciążać procesor maxymalnie przez 24h.

 

@ kozakov piękna sztuka. moj sprzecik juz do mnie leci. mam nadzieję, że też będzie niezły :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z flaskiem bylo az tak zle? Nawet o tym nie wiedziałem a uzywalem kiedyś.

flask to byl swietny soft, prosciutki, ladowalo sie kodeki jakie tylko chciales, ale cholernik lubial robic jaja zarowno przy za mocno ocnietym prockiem jak i przekreconymi timingami

 

wszystko smigalo, gierce lataly, a flask sie lubial wysypac :lol2:

 

A zeby było na temat to za pomoca odpowiedniej kombinacji zadań z odpowiednimi prioretytami mozna szybciej wyłapać niestabilnosci.

dokladnie :)

 

ale jak ktos lubi katowac kompa przez 12-24h to czemu nie :wink:

Edytowane przez _Vip_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam Ninję i jestem zadowolony. Jak się skończą upały to będzie passive :]

 

BTW. Moje wyniki:

 

1,300v (def.)

http://img76.imageshack.us/img76/8558/stable5hoq8.th.gif

 

1,325v

http://img124.imageshack.us/img124/227/30031325vkq3.th.gif

Coś troche gorąco.. Wiem ze bris ma zjechany czujni no ale u mnie nawet 1.45v i 3G nie przekracza 60*C budy tez nie mam genialnej... Bo jakiegos codezgona <_<

 

Teat>>szkoda ze nie poczekales.

Pentagram Hp 100alcu lite 46zł

Edytowane przez PawloHT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale jak ktos lubi katowac kompa przez 12-24h to czemu nie :wink:

każdy ma swoje sposoby :)

rozumiem że każdy materiał czy kodek wystarczy i po 30 min mamy pewność.

oczywiście puszczamy wszystko na 2 jajka.

 

teraz przydałby sie ktoś komu orthos wywala się po >5h pracy (im więcej tym lepiej) i jeśli wszystko się potwierdzi to będziemy wrzucać tutaj screena z flaskiem - nie widzę problemu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego flaska ...........

 

albo cos zle robie albo jest gowno wart , konwertuje...........konwertuje i konwertuje

 

przy takiej konfiguracji po 2h orthosa byla kicha

 

 

pewnie po 2h flaska tez sie wysypie :lol:

 

dobra jeszcze jakies rewelacje ? to sprawdze

Edytowane przez DeyWies

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego flaska ...........

 

albo cos zle robie albo jest gowno wart , konwertuje...........konwertuje i konwertuje

 

przy takiej konfiguracji po 2h orthosa byla kicha

pewnie po 2h flaska tez sie wysypie :lol:

 

dobra jeszcze jakies rewelacje ? to sprawdze

a uzywales kiedykolwiek tego programu ? ...ponadto _vip_ pisal o DV, wiec o ile nie masz jakiegos ladnego VOBa i odpowiednich kodekow a/v to lepiej dalej testuj sobie orthosem

 

moj ojciec pracuje w firmie ktora zajmuje sie montazem video dla duzych koncernow reklamowych i rowniez moge potwierdzic ze nic tak nie katuje maszyny jak soft do obrobki podobnego materialu

 

prosty wniosek, robisz cos zle :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jestescie enigmatyczni. Jakis tam kodek..................jaki wtedy ma byc i skad wytrzasne DV :P

 

Vip nic nie pisał o DV :P

ehh :):):) ...DV czyli nieskompresowany material do dalszej obrobki, np. jakis ladny 4GB VOB :)

 

dajcie sobie spokój :lol2:

 

dobrze, przyjmijmy ze orthos 24h to minimum do potwierdzenia stabilnosci i koniec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem sie dzisiaj bawic KN9 jeszcze na starym procku i pamieciach (musze poczekac pare dni jeszcze) i dziwne ale plyta nie chce zrobic htt 280... :(( 279 +1 i juz nie postuje, zmniejszylem ht link na x3, pamieci na ddr400 mnoznik w procku na x7.) nic z tego nie rozumiem.

Edytowane przez Neon69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...