Skocz do zawartości
MacOSek

Mass Effect

Rekomendowane odpowiedzi

Znana jest data premiery wersji PL?

30 listopada.

ciekaw jestem czy wytrzymam do wer PL czy jednak anglika sobie sprawie...

 

@apo5 - no ja sie tez zaliczam do tych, co kupili x'a dla tej gry - tyle, ze ja postanowiłem, żeby umilic sobie oczekiwanie grą w Forza Motorsport 2

 

edit:

na gram.pl pisza, ze 23.11 - czyli razem z reszta europy - wole tą drugą wersję :)

Edytowane przez yamaykee

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Oj nie, tak szybko? 30 listopad? Mi sie wydawalo ze wersja PL bedzie z poslizgiem miesiaca-dwoch. Hmm dziwne. Ja na bank czekam na lokalizacje, ang znam dobrze, ale nie chce miec watpliwosci nawet w JEDNYM momencie tej gry :D

 

wiem ze masz za duzo gier do przejscia-wiec kiedy wyjdzie juz Mass Efect to te gry ktore czekaja na przejscie wyslij mi ,a wowczas bedziesz mogl blogo odac sie graniu w ME :lol2: :wink:

 

ps.sam juz sie nie moge doczekac,ostatnie trailery i jakosc facjat z drobnnymi detalami daja rade,a przeciez to tylko drobna otoczka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie, tak szybko? 30 listopad? Mi sie wydawalo ze wersja PL bedzie z poslizgiem miesiaca-dwoch. Hmm dziwne. Ja na bank czekam na lokalizacje, ang znam dobrze, ale nie chce miec watpliwosci nawet w JEDNYM momencie tej gry :D

Mam nadzieje, ze bedzie tez mozna grac po angielsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie tu bedzie spolszczenie kinowe? napisy PL głosy angielskie?

tak zapowiadają, zreszta nie wyobrazam sobie, zeby mialo byc inaczej

 

Mam nadzieje, ze bedzie tez mozna grac po angielsku?

nie wiem jak będzie, ale ostatecznie możesz sobie nakleić kawałek taśmy izolacyjnej na dole ekranu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Dołączona grafika

 

dlaczego w Polsce nie ma takich pre orderów :(

W europie tez nie ma!!!-moim zdaniem fotka Mass Efect to fake,raczej ktos sobie wydrukowal okladkie zapodal do pudelka i tyle.

chyba ze fota pochodzi z USA ,ale nie wiem dokladnie kiedy tam jest premiera

 

ps.widze ze gniazka elektryczne sa chyba z GB i choc na okldce jest napisane ze preorder to nadal mysle ze to fake

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

[img.]http://img410.imageshack.us/img410/5362/64003med2788069ai6.jpg[/img

 

nie chcę mi sie wierzyć, że ta gra będzie tak wyglądać :] za ładnie <_<

widzialem wszystkie trailery ME i spokojnie moge ci powiedziec ze tak bedzie wlasnie wygladac :),pozatym to tylko zblizenie w czasie rozmowy

 

Nie cytuj takich dużych obrazków - moderator

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

costi - zamierzasz wkroczyć w strefę cienia? ;]

Tak ;] To bylo wiadome w zasadzie od momentu, kiedy zobaczylem trailer Lost Odyssey ;)

 

Dotychczas wstrzymywalem sie z zakupem, bo nie bylo dosc gier, ktore mnie interesowaly, ale teraz sytuacja sie powoli zmienia, a Mass Effect jest dla mnie potencjalnym system-sellerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widzialem wszystkie trailery ME i spokojnie moge ci powiedziec ze tak bedzie wlasnie wygladac :),pozatym to tylko zblizenie w czasie rozmowy

 

Nie cytuj takich dużych obrazków - moderator

a widziałeś te foty http://www.gamer.tm/gallery.asp?id=140&amp...7&filtr=360.

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

mam nadzieję, że pochodzą z jakieś wczesnej wersji, bo jak nie to :lol: :lol: :lol:

 

costi już wiem dlaczego czekasz tak na tą grę :D :

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...