Skocz do zawartości
cavarr

Project Gotham Racing 4

Rekomendowane odpowiedzi

Lusterka sie latwo niszczy w takiej starej toyocie. Wybierasz tor vegas, trasa dlugie proste i walisz go do skutku. Oczywiscie dla siebie mocne auto. Dosyc latwo to zrobic.

Widze ze nie masz Show Jump. To jest banalne wbrew pozorom w offline.

Okolice Ermitazu St. Petersburg wersja odwrocona i wybierz kazdemu Hayabuse. Trzymaj sie blisko i wystarczy ze wyskoczycie wszystko na tej gorce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dobry tor, na którym jako jedynym można ustawić słoneczną zimę ;]

Myslisz ze sloneczna zima ci pomoze? I tak dostaniesz baty, jak zawsze :D

 

edit.

A wlasnie przypomnialo mi sie. Czy ktos wie co to za zonk, ktory polega na tym, ze osoba ktora hostuje wyscig (znaczy nie hostuje, ale ustawia parametry) nie moze gadac z reszta uczestnikow? Ja mam tak caly czas, a dokladnie poca jak z nim gram. Ja moge normalnie gadac, a on nigdy. Oczywiscie jak sie przelacze na prywatny kanal to daje rade. Czy to jest tak ze host ma zblokowane rozmowy zeby uploadu nie pogarszac swojego?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha czyli nie slyszales tych kpin na twoj temat? Ale moze to i dobrze ;) Nie no zart, ale cos jest na rzeczy bo wczoraj ja "hostowalem" na poczatku i normalnie moglem gadac wiec moze masz rabniety headshot? ;) Inna sprawa, ze u mnie za to pokazuje, ze cos mowie nawet jak mam wylaczony mikrofon <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa212, bo Ty po prostu gaduła jesteś- nawijać bez chwili wytchnienia przez prawie 5h... ;) a tak serio, może to wina wejścia line in w tym padzie non- ori?

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznacie że się Wam wyrwałem w Macau moją CLK [;

 

Znów ten sam błąd. Enzo_nie_lubić_snieg_w_Nurburgring ;]

Edytowane przez poca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale przyznacie że się Wam wyrwałem w Macau moją CLK [;

 

Znów ten sam błąd. Enzo_nie_lubić_snieg_w_Nurburgring ;]

Wyrwales sie jak guma z majt, pofarcilo Ci sie i tyle ;) raz wygrales i zes uciekl, bo lepiej skonczyc z bilansem 1 wygrana, 1 przegrana niz 1 wygrana, 20 przegranych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacys chetni dzisiaj na sciganie? Brakuje mi achieva za pierwsze 4 miejsca druzynowo w rankingach, takze jakby co to wieczorkiem zapraszam.

 

edit.

Aha, nie wiem bo nie sprawdzalem, ale dla tych co jeszcze nie maja tego achieva: jak wygrywa druzyna to wszyscy zdobywaja, nie tylko lider, takze warto sie postarac, chociaz z wczorajszych obserwacji byle ci..y tam nie jezdza <_<

 

edit2.

Mam.

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.onlinecenter.pl/index.php?optio...94&Itemid=1

samochody: 2008 Chevrolet Camaro Convertible Concept, 2007 Volkswagen Golf GTI W12-650, 1987 BMW M3 E30 DTM, 2007 Ferrari 430 Scuderia, 2008 Honda S2000 CR, 2008 Callaway C16 Speedster

- motory: 2007 Yamaha YZF-R1, 1995 Aprilia RS 250, 1998 Aprilia RSV 1000 Tuono R

Mniam, te furki kuszą... :) Chociaż ten Peugeot Flux za friko to jakaś pomyłka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2008 Chevrolet Camaro Convertible Concept, 2007 Volkswagen Golf GTI W12-650, 1987 BMW M3 E30 DTM

 

W koncu powod zeby zakupic MS Pointsy :D A ten Peugeot to nagroda dla typa ktory wygral konkurs designerski firmy - fura wygranego miala sie znalesc w PGR4. Jak dla mnie niezla opcja: projektujesz samochod a pozniej nim jezdzisz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

czy na monitorze LCD 19" 5:4 PGR4 trzyma aspect ratio czy rozciąga na pełny ekran tak jak PGR3

 

Pozdrawiam

Nie mam pojecia ja to jest, ale aby nie było rozciągania w PGR3 wystarczy zmienić rozdzielczość na 1024x768. Straty takiej dużej nie ma w jakości.

Edytowane przez boro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...