Skocz do zawartości
cavarr

Project Gotham Racing 4

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm w sumie potwierdzilo sie to czego sie obawialem:

1. motory sa z du..y <_< nadal sie zastanawiam po co je dodali?

hehe dokladnie, od poczatku sie zastanawialem na ch im te motory xD

 

update: pogralem troche i moge powiedziec, ze mamy godnego nastepce ;d uczucie predkosci niesamowite ;) do tego wreszcie w 720p, graficznie zdecydowanie najladniejsza scigalka :) To ciagle arcade, ale warunki pogodowe wplywaja na model jazdy =] na mokrej nawierzchni szybsze samochody po prostu tancza - bedzie sie trzeba uczyc jezdzic od nowa :D No i ten widok z kokpitu... miazdzy wszystko co do tej pory widzialem :D

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO oprawa a-v PGR4 jest lepsza od GT5 (poziom szczegolowosci kokpitow, OTOCZENIE tras jak i same wozki), ale by nie rozpoczynac flame'u powiem, ze na ostateczny wyrok trzeba poczac az to premiery GT5 w Europie.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba sobie ja jednak kupie, bo kierownica sie nudzi, oby tylko widok z kokpitu byl grywalny

jest sporo grywalniejszy niz w 3ce... a juz tam bylo super ;d

 

btw gra swiatel w polaczeniu ze zmiennymi warunkami pogodowymi jest po prostu fenomenalna ;d

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś napisać kto już grał u siebie, czy mi się zdaje , czy gra chodzi w 720p i ma w końcu AA ?

Chodzi w 720p. Aliasing wystepuje, ale nie jest to tak widoczne jak w forzie. Co nie zmienia faktu, ze i tak jest to najladniejsza scigalka jaka wyszla :) Wszystkie inne zostawia DALEKO w tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi w 720p. Aliasing wystepuje, ale nie jest to tak widoczne jak w forzie. Co nie zmienia faktu, ze i tak jest to najladniejsza scigalka jaka wyszla :) Wszystkie inne zostawia DALEKO w tyle :)

A gdzie już ją kupiłeś ? Osobiście wolę poczekać aż gierka stanieje troszeczkę i wtedy z przyjemnością zakupie sobie ją. Na razie nie mam jeszcze wszystkich platyn w PGR3 więc nie będzie mi się nudzić czekając hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lekko o/t, za cholerę nie potrafię przejść cone capture nawet na gold- wyścigi, time vs kudos itp robię z palcem w nosie na platynkę, a z tym cholerstwem nie huhu. Jakieś rady?

 

@ Greg dzięki ;) tyle to i ja wiem, zapierniczam szybko między pachlętami i czasem pyknę drifta, ale widać, że jadę niewystarczająco szybko, a slideów robię za mało :( Ale chyba nie wymasteruję tej gry, bo wcześniej kupię 4czkę.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demo: PGR 4

Content: PGR 4 Demo

Price: Free

Availability: All Xbox LIVE regions

Dash Text: [ESRB: E (Everyone)Mild Lyrics] Race three exotic cars and two beauteous bikes through the streets of Macau and a snow laden Nürburgring. Includes an exclusive Nürburgring Snow Challenge and unique PGR Arcade Events.

Size: 1.27 GB

http://www.majornelson.com/archive/2007/10...demo-pgr-4.aspx

u mnie nie ma Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz po odpaleniu demka w oczy rzuca się wyśmienita grafika. Modele pojazdów są jeszcze bardziej szczegółowe niż w trzeciej części, textury ostrzejsze, HDR bardziej zbalansowany. Jedynie czego można się przyczepić to Trilinearne filtrowanie textur, może kiedyś zamienią je anisotropowym... (chyba tak to się odmienia?)

W demie dostępne jest 5 pojazdów. Trzy samochody i dwa motory. O ile jazdy samochodami nie trzeba opisywać, bo niewiele się zmieniła od trzeciej części to jazda motorami to totalna nowość w PGR. Przyznam się , że grałem nie więcej niż godzinkę, ale już mi się nie spodobało. Jazda tymi motorkami to jak dla mnie udręka i nie będę tego więcej próbował, przystoję przy czterokołowcach.

Na efekty pogodowe potrzeba osobny akapit. Mianowicie zaszło wiele zmian w stosunku do poprzednika. Wreszcie pogoda zmienia się podczas wyścigu. W demie jeden z wyścigów rozpoczynamy przy świetle słońca, a linię mety przekraczamy z kroplami deszczu na karoserii. Co do efektów jakie dają nam różne warunki pogodowe to są niesłychanie efektowne. Gdy przyspieszamy , one cofają się płynnie przemieszczając się po karoserii co daje po prostu zajebisty efekt. W grze widziałem 9 rodzajów warunków pogodowych. Lekki deszczyk, soczysty deszczyk, burzę, śnieg, lekką zmarźlinę, gęstą mgłę, mgiełkę i jeszcze jakieś.

Dobra , to ja spadam dalej pykać demko w oczekiwaniu na pełną wersję.

Edytowane przez Limak122

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem, zamowienie zlozone.

Jest to dokladnie to czego sie spodziewalem. Wizualnie jest podciagniete w gore sporo. Nie ma juz aliasingu, nie ma plaskich blokow. Wszystko jest slicznie zrobione w macao. Samochody wygladaja duzo lepiej, wiecej detali. Wnetrza sa zrobione doskonale. Efekt sniegu jest wreszcie taki jak nalezy, snieg pada a na szybie rozmazujemy wode, na bocznych szybach rozmazuje sie woda. Cos niesamowitego, widok na mokra maske. Poprawili tez replaye, jest jakis taki filtr nalozony, ktory wyglada fajnie.

Motory sa dziwne w prowadzeniu jak pisze Limak122, pewnie kwestia wprawy. Bujanie sie takie przyprawia troche o mdlosci ale widok z wnetrza zawodowy jest. Jutro pojezdzie wiecej motorami to napisze.

Zamowienie zlozone. Gra perfekcyjna jak kazdy msr/pgr. :banana:

Edytowane przez Przemol^N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dla odmiany motorki bardzo podpasowaly, oczywiscie widok z kokpitu (ten "wyzszy")- jest o 2 klasy lepiej niz w crapie dedykowanym jezdzie na motorach, czyli motogp 07.

 

Graficznie jest swietnie, widok z srodka wozow/jednosladow to 100% zawodostwo. Model jazdy to stary dobry pgr, wiec miodny arcade ale z odpowiednim wyczuciem masy pojazdu, rodzaju napedu itp (nie to co w innym mega crapie juiced2). Jest swietnie i gre kupie jednak od razu po premierze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiedzialem troche nad demem no i co tu powiedziec: powrot krola!! Stary, dobry PGR!! Na plus zdecydowanie warunki pogodowe, a szczegolnie woda - deszcz, kaluze - cos niesamowitego jak to wyglada. Plansze i fury to juz klasa sama dla siebie, a w powtorkach, gdy ustawimy Kamere Akcji i pokazany jest widok z bliska zza samochodu to sory, ale dla mnie to juz jest praktycznie fotorealizm. Natomiast na minus i to duzy zaliczam te nieszczesne motory. IMO model jazdy jest, mowiac kolokwialnie, z [gluteus maximus]. Kompletnie mi sie nie podoba, a poza tym motory maja przewalone jeszcze z jednego wzgledu: mozna je latwo "wykosic" z wyscigu. Tak czy inaczej giera zapowiada sie smakowicie.

 

edit.

BTW nie wiem czy ktos zauwazyl, ale w tipsach podaja adres strony pgmation, nie powinno byc przypadkiem pgnation?

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...