Skocz do zawartości
cavarr

Project Gotham Racing 4

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno takiej głupoty nie czytałem. Dlaczego więc ani PGR, ani PGR2 i PGR3 nie wydane zostały na PC? I nagle MS postanowi umilić życie pctowcom i wyda gre w ramach Games for Windows? :|

 

Juz wiele razy na różnych forach to powtarzałem - GoW to był WYJĄTEK, bo był planowany od początku na X360 i na PC, tyle ze na konsole miał być wczesniej, a fanboye Xboxa zrobili z tej gry swojego exclusive'a...

 

I to, ze w GoWa zagramy na PC nie znaczy, ze juz w każdą grę z xklocka również...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na GC bylo demo, ale tylko wersji z motorem.

 

Sam model jazdy jeszcze w miare, tak opcja jazdy na tylnim kole czy hamowanie stojac na przednim to lekkie przegiecie. Swiece jak robilem to byla doslownie "swieca" jechalem tak, ze motor tworzyl kat 90* z nawierzchnia. Na przednim kole stójka podczas hamowania to prawie to samo. Malo tego. Motor tak stal nawet kilkanascie dobrych sekund i bylo to o wiele latwiejsze do wykonania niz w GTA :F cholernie nierealistycznie to wygladalo.

 

spodobal mi sie patent jak wbilem innego motocykliste w bande, po czym moj kierowca sie odwrocil w jego strone i przejechal sobie palcem po szyi ;) Taki taunt ;p Zresztą gdy ktos nas szturchnol to ciezko bylo sie utrzymac na motorze. Momentalnie lecimy na glebe. Szkoda tylko ze odrazu w tym momencie gdy juz nie jedziemy, nasza postac staje sie polprzezroczysta, czyli nie ma szans by ktos wjechal w nasz motor bezwladnie lecacy po wypadku, albo ze nasze zwloki komus by przeszkodzily. Poprostu staja sie duszkami.

 

Grafika naprawde ładnie wyglada, ale takich dokladnych efektow cząsteczkowych jak na tamtych screenach nie uswiadczylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zupełnie inne odczucia po obejrzeniu tego intra- jestem na TAK! Cholera, aż sobie zaraz odpalę PGR3, tak mnie nakręcił ten filmik :)

 

Jedyne o co się martwię, to po ostatnich newsach na polygamii, ewentualny brak stałej ramki 60kl/s- byłoby słabo, jakby PGR4 działał tak jak Dirt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zupełnie inne odczucia po obejrzeniu tego intra- jestem na TAK! Cholera, aż sobie zaraz odpalę PGR3, tak mnie nakręcił ten filmik :)

 

Jedyne o co się martwię, to po ostatnich newsach na polygamii, ewentualny brak stałej ramki 60kl/s- byłoby słabo, jakby PGR4 działał tak jak Dirt.

60 klatek będzie brakować, ale chyba chłopaki nie pozwolą aby gra działała tak jak DIRT :unsure:

 

Nowe foty

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

 

Gierka syci :), a najlepszej jest to:

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, tyle gier teraz wychodzi, a kasa na X'a przyjdzie najwcześniej na wiosnę :)

 

A co do tematu to gra wygląda obłędnie. Niedawno myslałem, że jak bedzie kasa to kupie PS3 dla GT5. Ale widze ze niepotrzebnie, skoro PGR4 wychodzi...

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patrzę i czytam i dochodzę do wniosku, że muszę ją mieć :gitarzysta:

Grafika cud-miód, ciekawe czy grywalność będzie zbliżona do choćby Forza 2? A może lepsza? W PGR3 nie grałem, więc nie mam porównania.

Edytowane przez Namod

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm obejrzalem te filmiki dopiero teraz i musze stwierdzic ze jak dla mnie to jest coraz mniej rozowo. Graficznie nei wiem czym tu sie zachwycac, screeny wygladaja jakos zupelnie inaczej niz to co widze na gameplayu. Druga sprawa (chyba wazniejsza): motocykle. Krotko: WTF? Nie wiem jak reszta, ale dla mnei to jakis koszmar. Ani to fajnie nie wyglada, ani fajnie jedzie. I mozna przywalic w samochod praktycznie bez konsekwencji (reakcja taka sama jakbysmy to zrobili normalna fura). Strasznie lubie ta serie, ale coraz bardziej zaczyna mi to przypominac nie 4 czesc tylko 3 z dodanymi warunkami atmosferycznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza recka i PGR4 dostaje OXM UK 10/10 :D

Dla przypomnienia Halo 3 dostało u nich 9/10 - więc zaczyna sie wyśmienicie :-P

 

Bizarre przejęte

Bizzare Creations, firma znana przede wszystkim z serii Project Gotham Racing czy Geometry Wars (a także z nadchodzącego wielkimi krokami The Club) na swoich stronach poinformowało, że postanowiło związać swoją przyszłość z Activision. Jako główny powód podano trudności związane z byciem niezależnym developerem (a do tej pory byli największym angielskim niezależnym studiem).

Jednocześnie, zapewniono, że nie zamierzają zmieniać nazwy, ani nikt nie straci pracy. Po prostu zamiast szukać wydawców dla każdej gry z osobna, wszystkie gry będą finansowane i dystrybuowane przez Activision.

 

Dla Microsoftu to z pewnością wielka strata. Wydali dla nich 4 niezłe ścigałki, o doskonale sprzedającej się Geometry Wars Retro Evolved nie wspominając.

Czyżby oznaczało to też, że PGR4 będzie ostatnią z serii (bo zdaje się prawa do tytułu ma gigant z Redmond)?

Tego to się nie spodziewałem :? Ja chce PGR5 i 6...

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

edit

Post kolesia z Bizarre na forum

Our games will now be published through Activision, as they are our parent company.

 

So in terms of PGR, this is Microsoft's call now, because it's their game. They may decide to do another game, but it won't be developed by Bizarre Creations. We have new titles to start work on now, once our current games are finished... :)

 

We will, of course, continue to support our PGR fans through our forums...

 

Stubbs

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy czy nie porzuci :-|

Bizarre właśnie to zrobiło ??

No, we've always had to wait for MS to announce things before commenting, and that's simply the case here. Considering it's their game, and their PR plan, we can't make any comment - that's nothing to do with our Activision news, it's how it's always been.

 

In terms of PGR, we LOVE the games we've developed, and they hold a special place in the hearts of a lot of people here. Some have had them as the first game they've worked on, and the awards we've won make us extremely proud. We'll never stop thinking of them us our 'babies', and talking about them here.

 

However, we’ve done 4 PGR games now (5 if you include MSR), and there always comes a time when you feel you’ve personally achieved as much as you can with a franchise, without letting the fans of the series down by doing yet another yourselves. This could be after 2 games (as we did with Formula 1), it could be after 10 - but in this case it was 4.

 

We made the decision not to continue because we know it would probably be in the best interests of the PGR series, given how hard the team have worked on all the games over the years. And because we know that should MS decide to take it forward, a fresh new team could probably do it great justice now.

 

And obviously, that decision has left our team free to move on to something new too...

Hello Activision! - oficjalne info

http://www.bizarrecreations.com/article.ph...77#pressrelease

Zobaczymy co powie M$

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No zobaczymy czy nie porzuci :-|

Bizarre właśnie to zrobiło ??

To ms dysponuje prawami do tytulu i moze zlecic robienie gry komu zechce, rownie dobrze (w przyszlosci) chlopakom z bizzare. Zreszta... nikt nie jest niezastapiony ;) na x'a moze wyjsc jeszcze 10 czesci PGR'ow, bizzare temu nie stoi na przeszkodzie ;) Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft responds.

 

As of today, Bizarre Creations is no longer part of the Project Gotham Racing series. PGR is a Microsoft-owned IP, so the European studio's decision to be acquired by Activision means the franchise will fall into the hands of another when Microsoft decides to move forward with the inevitable Project Gotham Racing 5. What happens in the immediate future, however, isn't so clear.

 

"Project Gotham Racing is a signature racing franchise for Xbox 360 and Xbox LIVE and we plan to continue the series but we have nothing further to announce," said Microsoft in a statement.

 

Chances are Microsoft has been aware of Bizarre's situation for some time, so the notion that PGR5 -- or an all-new racing IP with something more flattering than a giant "5" attached -- is already being worked on elsewhere. It's a little strange, however, that Bizarre has been actively discussing aspects of PGR4 that could see improvement in a follow-up. Talking to CVG, lead designer Ged Talbert said they've already ripped the game apart internally.

 

"Obviously Gotham 4's about to come out and we're really happy with it, but behind the scenes we've already started ripping our game to pieces. We know where we failed in certain areas; for instance we wanted more trackside damage, more particles and smoke effects, a bigger damage system - and all of these things are being stripped out in a post-mortem. Next time it's more on the detail. That's what we think; we think the devil's in the detail. Anyone can make a good looking game but the top games blow you away by being super-realistic, adding things that you didn't expect and surprising you.

I personally believe there's a lot we can do by taking our vehicles we've already got and putting them into different, more interesting environments. It doesn't always mean outside of the city, it just means getting lets say more elevation - somewhere we can finally do big jumps. That's what we're looking for in the next game; going to deserts - that kind of stuff. Seeing how they affect the gameplay, see if we can get Kudos working there as well. We could bring cruisers in, we could bring ATV-type bikes in. None of these are definite, but there's are whole world of things for us to do."

 

Ripping the game to pieces and having a "whole world of things" to do may have been more literal than we thought, however, as Bizarre will be creating a new racing IP for Activision. It's unknown whether they'll continue down the arcade-style path of the PGR series or something new entirely. N'Gai Croal at Newsweek has a promising theory: Activision wants a slice of the Need for Speed/Midnight Club pie and Bizarre's their ticket into the kitchen.

 

Whatever happens, Bizarre's Activision games won't be here for a while -- the announcement press release said the games are coming after Activision's fiscal year 2009 is over -- so we have plenty of time to speculate.

więc jest tak jak mówi 4ever :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm w sumie potwierdzilo sie to czego sie obawialem:

1. motory sa z du..y <_< nadal sie zastanawiam po co je dodali?

2. PGR 4 to tak naprawde PGR 3,5

Co nie zmienia faktu ze to nadal kawal konkretnej scigalki :D

Edytowane przez maSTHa212

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...