Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Takie jedno pytanko. Jaka jest różnica w wyglądzie gier jeśli podłącze Xa do LCD i do zwykłego telewizora kineskopowego? To jest tylko różnica rozdzielczości a efekty bedą takie same?Aaa i jeszcze jedno. Obraz na telewizorze 4:3 wygląda normalnie czy są jakieś paski bo musi być 16:9 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie jedno pytanko. Jaka jest różnica w wyglądzie gier jeśli podłącze Xa do LCD i do zwykłego telewizora kineskopowego? To jest tylko różnica rozdzielczości a efekty bedą takie same?Aaa i jeszcze jedno. Obraz na telewizorze 4:3 wygląda normalnie czy są jakieś paski bo musi być 16:9 ?

Różnica w jakości obrazu między TV-CRT, a TV-LCD nie sprowadza sie tylko do rozdzielczości, ale przede wszystkim do szczegółów, a dokładniej ich braku na TV CRT. Na CRT obraz jest bezpłciowy, zamazany i jakby za mgłą - ogólnie brak ostrości. Co do pasów to będą one widocznie na górze i na dole ekranu. Ja z CRT 21" męczyłem się z pół roku, nie było źle :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cięcie ceny Xboxa360 które “dotknęło” Stany Zjednoczone ma szanse zaistnieć także na Starym Kontynencie. Taka informacja wypłynęła z sieci sklepów Carrefour według której jeszcze w sierpniu doczekamy się wersji Premium za 349EU a Core za 279EU.Zapowiedź tej nowiny najprawdopodobniej pojawi się na zbliżającej się Leipzig Games Convention.Czekamy zatem.

Żródło: xboxonline.pl

 

Chyba czas zacząć zbierać kasę na XO.

Edytowane przez xenionq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do telewizorów to mi wytłumaczyłeś :damage_wall: Ale jeszcze jedno :wink: Na monitorku LCD będzie dobry obraz? A na monitorku CRT też będzie dobry obraz czy tak jak na zwykłym TV?? I czy mozna wgrywać pliki na dysk z komputera, oczywiście nie rozkręcając konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do telewizorów to mi wytłumaczyłeś :damage_wall: Ale jeszcze jedno :wink: Na monitorku LCD będzie dobry obraz? A na monitorku CRT też będzie dobry obraz czy tak jak na zwykłym TV?? I czy mozna wgrywać pliki na dysk z komputera, oczywiście nie rozkręcając konsoli.

Na CRT będziesz miał dobrą jakość obrazu, ponieważ monitor obsłuży ci wysoką rozdzielczość podobnie jak telewizory HD, z tą różnicą iż CRT(oprócz jednego soniaka o ile się nie mylę) masz w formacie 4:3 zatem w większości gier będą pojawiały się pasy, lub też nienaturalnie obraz zostanie rozciągnięty. Kolejną róznicą jest brak możliwości podłączenia przez kabel dodawany do wersji PREMIUM tj. Component. W grę wchodzi tylko kupiony opcjonalnie kabel VGA. Podobnie ma się sprawa w przypadku monitorów LCD...tylko poprzez kabel VGA...jednak możesz uniknąć pasów (noo dobrze prawie uniknąć...16:10/16:9....wiem wiem xD)gdy posiadasz LCD widescreen:) PS. Temat był wałkowaty setki razy ;] Edytowane przez ..:::SiekieR:::..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO takie testy padów nie maja większego sensu. W zasadzie jest jedna mądra rzecz w tym materiale, koleś mówi że i tak nikogo nie przekona co jest lepsze...więc po co to nakręcił :P? Zresztą, co z tego że pad od XO jest wygodniejszy skoro dla osoby chcącej zagrać np. na PS3 (bo jest tam interesująca go gra) i tak nie ma alternatywy (tzn. co z tego że pad od XO jest lepszy skoro na PS3 użyć go się nie da), co mu da informacja że inny pad od innej konsoli jest "lepszy" bo "cośtam". To tak jakbym ja np. zajarał się Wiilotem i uważałbym go za najfajniejszy kontroler aktualnej generacji...i co miałbym zrobić? Kupić Wii dla Pada kiedy interesujące mnie gry są albo na PS3 albo na XO?? Chyba nie o to chodzi. Owszem, zdarzają się przypadki jak np. z PES gdzie dla "krzyżaka" ludzie wolą wybrać konkretną wersję ale to chyba jednak dosyć extremalne przypadki (no offence dla fanów PES'a, broń Boże!). Mam wrażenie że ludzie toczą bezsensowne wojny...o złote kalesony....

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest wada tego krzyżaka w padzie od X360? Miałem tego pada w ręku i był dla mnie po prostu IDEALNY, super wygodny, dobrze sie go trzyma, a do krzyzaka nie miałem żadnych zastrzeżeń. Grałem tez duzo razy na PS2 (u kolegi :)) i trzymałem dualschocka i rzeczywiście, był minimalnie za mały jak na moje ręce. I krzyżak też był ok.

 

Więc jakie zastrzeżenai są do krzyżaka X360? I w ogóle do jakich gier jest on mocno przydany? Do sportówek? Jedyną sportówką jaką mam zamiar kupic na X'a to NHL :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest wada tego krzyżaka w padzie od X360? Miałem tego pada w ręku i był dla mnie po prostu IDEALNY, super wygodny, dobrze sie go trzyma, a do krzyzaka nie miałem żadnych zastrzeżeń. Grałem tez duzo razy na PS2 (u kolegi :)) i trzymałem dualschocka i rzeczywiście, był minimalnie za mały jak na moje ręce. I krzyżak też był ok.

 

Więc jakie zastrzeżenai są do krzyżaka X360? I w ogóle do jakich gier jest on mocno przydany? Do sportówek? Jedyną sportówką jaką mam zamiar kupic na X'a to NHL :)

Niestety czasami nie reaguje tak jak powinien. Czasami trzeba dwa razy przycisnac dany kierunek aby zadzialal (u mnie w szczegolnosci GORA, nie wiem jak u innych).

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaka jest wada tego krzyżaka w padzie od X360? Miałem tego pada w ręku i był dla mnie po prostu IDEALNY, super wygodny, dobrze sie go trzyma, a do krzyzaka nie miałem żadnych zastrzeżeń. Grałem tez duzo razy na PS2 (u kolegi :)) i trzymałem dualschocka i rzeczywiście, był minimalnie za mały jak na moje ręce. I krzyżak też był ok.

 

Więc jakie zastrzeżenai są do krzyżaka X360? I w ogóle do jakich gier jest on mocno przydany? Do sportówek? Jedyną sportówką jaką mam zamiar kupic na X'a to NHL :)

Nie mnie oceniać, napisałem tylko to co piszą gracze w PES, może po prostu przyzwyczaili się po PS2 i krzyżaka w Dualu i narzekają na ten w XO bo nie mogą się się przestawić ;). Niech ktoś z PESowców się wypowie ;). Z tego co wiem to po prostu częściej grano na krzyżaku niż na analogu (na PS2), czemu to nie wiem bo sam nie grałem nigdy (nie gram w "sportówki").

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, PES to tylko na krzyżaku (ze względu na to że zawodnicy mogą poruszać się jedynie w 8 kierunkach, łatwiej tak robić zwody). Krzyżak uważam za praktycznie jedyny minus pada od X360. U mnie nie trybi czasami lewy kierunek. Zdecydowanie wolę krzyżak w poczciwym DS2.

Edytowane przez pasztecik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OXM Rumors - Gears 2, Gears DLC, Bioshocks Outcome, Deux Ex 3,

 

In the latest edition of the Official Xbox magazine #75, the Rumor Mole reports that, Epic says Xbox 360 won’t get the nifty PC-exclusive content (namely, that brumak battle) from the windows version of GOW as DLC because the engine can’t handle it. But that doesn’t mean it won’t appear in GOW 2. Flashback anyone?…

 

Also, the industry is watching to see if BioShock sells well. If it does, Eidos is ready to green-light Deus Ex 3 at it’s new Montreal studio… With Fallout in its pocket & Fallout 3 earning well-deserved hype, what beloved dormant IP is next on Bethesda’s shopping list? Whispers inside the studio suggest they’d love to get their hands on Thief

:razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

OXM Rumors - Gears 2, Gears DLC, Bioshocks Outcome, Deux Ex 3,

:razz:

 

to ja to poprosze na jutro :D wszczegolnosci Deux Ex 3 i Bioshocks Outcome !

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii konsol jestem świeżynka. Przeczytałem FAQ, ale nurtuje mnie jedno pytanie. Czy w grze online mogą grać wspólnie konsolowcy i PCtowcy, np w TDU?

z tego co slyszalem to w HALO2 jest albo ma byc taka opcja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kwestii konsol jestem świeżynka. Przeczytałem FAQ, ale nurtuje mnie jedno pytanie. Czy w grze online mogą grać wspólnie konsolowcy i PCtowcy, np w TDU?

z czego się orientuje to nie :-|

 

W ShadowRuna da się grać PC - konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy. Otóż wróciłem dzisiaj z wakacji i nie mogę ściągnąć ani dema Bioshock ani dema Stranglehold :/ Gdy już ma zacząć ściagać wyskakuje okienko z tekstem, że nie są one dostępne dla bieżącej lokalizacji :/ Czyżby M$ coś blokował?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

No i stało się. Microsoft zrezygnował z Core. Zamiast niego pojawił się Xbox 360 Arcade, a wraz z nim zestaw “Xbox Arcade: Just Play” zawierający wspomnianą już konsolę i pięć gier (prawdopodobnie wszystkie z nich będą pochodzić z XBLA, na co może wskazywać powyższy obrazek, gdzie możemy dopatrzyć się UNO i Pac-Mana), jak również karta pamięci. Zestaw wprost idealny dla ludzi zainteresowanych grami tego typu i wymierzony głównie przeciwko Nintendo Wii.

Oczywiście - to nadal są plotki i spekulacje. Podobno zestaw Arcade będzie miał również wyjście HDMI, ale pudełko nie będzie zawierało kabla. No nic, cały czas czekamy na naszą obiecaną informację prasową.

polygamia.pl

---------------------------

---------------

 

360 tanieje w Europie

Autor: Piotr Gnyp

 

No i proszę, kto by się spodziewał. Microsoft obniżył cenę swoich konsol również w Europie.

 

* Xbox 360 Console: 349.99 Euro, £249.99

* Xbox 360 Core Console: 279.99 Euro, £179.99

* Xbox 360 Elite Console: 449.99 Euro, £299.99

* Xbox 360 120GB HDD: 179.99 Euro, £129.99

* Xbox 360 Black Wireless Controller: 44.99 Euro, £32.99

* Xbox 360 Black Play and Charge Kit: 19.99 Euro, £14.99

* Xbox 360 Black Rechargeable Battery Pack: 14.99 Euro, £9.99

 

Tak to wygląda u naszych sąsiadów. A jak u nas? MS Polska jeszcze dzisiaj ma nas o tym oficjalnie poinformować. Mam cichą nadzieję, że oznacza to również pojawienie się w naszym kraju maszyn w wyjściem HDMI. Cieszę się, że Microsoft obniżył cenę, a nie zrobił kolejnego zestawu, tak jak Sony. Może ten ruch wymusi obniżenie ceny PLAYSTATION3 do tych 2000PLN? Na pewno wpłynie na jedno - sprzedaż Xboxa w Polsce jeszcze wzrośnie.

polygamia.pl

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. oplacalo albo i nie:] ja konsole kupilem jakis miesiac temu (wtedy co ty sie zastanawiales jak mnie pamiec nie myli czy bedzie obnizka i czy na nia czekac) i szczeze mowiac to wole dac te 200zl za ten dodatkowy miesiac zabawy:P zwlaszcza ze to wakacje i pomimo tego ze teoretycznie mam ich jeszcze prawie półtora miesiaca no moze nie liczac analizy 11 wrzsnia:p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...