Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

prawda jest taka.............ze wzytstko okaze sie pojutrze :-)

a tak z innej beczki, widzial ktokolwiek film HDDVD zeby mial polskie napisy w opcji ??? to brak napisow ( z tego co zauwazylem narazie) to jedyne co mnie powstrzymuje przed zakupem tego cuda) a boje sie niestety ze wkoncu kupie ps3 jako czytnk plyt BR ( w tym formacie za to widzialem wiekszosc filmow ma polskie napisy)

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.:Solid_Snake:. w mariany i metroida to grywam na DSie z wyjatkiem paper mario na WII, ale tak super czasu niemam dom rodzina (zona, syn) itp........... oj coraz mniej czasu ma granie FEAR-a kończe od miesiąca a GoW jeszcze niezaczolem tak jak i lost planet. a niuelubie kilku gier rozgrzebac na raz.

 

pozdro 4@ll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byk to tam stoi cos takiego:

Adapter converts standard stereo RCA plugs to three 1/8” stereo mini plug jack inputs

Oznacza to ni mniej ni wiecej niz to, ze mozesz miec glosniki nawet 10.1 a i tak nadal bedzie to dzwiek stereo. Nie szukajcie na sile rozwiazania tanszego, bo go po prostu nie ma. Gdyby takie przejsciowki dzialaly to jaki bylby sens kupowania amplitunerow wyposazonych w skomplikowane algorytmy Dolby skoro wystarczylby kawalek plastiku za pare zlotych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maSTHa, jak już wcześniej pisałem - na terminologii się nie znam. Dlatego nie mam zielonego pojęcia co to jest :) Zobaczyłem jeno 'multi-channel' to wypaliłem :D

Nikt tu nie szuka tańszego rozwiązania na 5.1, ja po prostu sie pytałem, co będzie a co nie będzie działało (grało) :)

Dzięki za wyjaśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawda jest taka.............ze wzytstko okaze sie pojutrze :-)

a tak z innej beczki, widzial ktokolwiek film HDDVD zeby mial polskie napisy w opcji ??? to brak napisow ( z tego co zauwazylem narazie) to jedyne co mnie powstrzymuje przed zakupem tego cuda) a boje sie niestety ze wkoncu kupie ps3 jako czytnk plyt BR ( w tym formacie za to widzialem wiekszosc filmow ma polskie napisy)

 

pozdro 4@ll

Chyba raczej wszystkie filmy EU mają polskie napisy a częśc ma nawet polskiego lektora w DolbyD no i chyba każdy ma oryginalny angielski w nieskompresowanym PCM. W najnowszym bondzie, którego Sony rozesłało jest dźwięk PCM i powiem, że miazga! Wszystko co do tej pory słyszałem może się schowac! :) Ale to trzeba usłyszec. Tego się nie da opisac. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też tak macie, ale mnie strasznie to denerwuje :?

 

Mianowicie jeśli zapauzuję grę (powiedzmy naciskając start) i odejde od niej powiedzmy na pol godziny-godzinę to po odpauzowaniu słychać tyknięcie napedu i mi wywala błąd że płyta jest brudna i nie do odczytu :mur: :mur: :mur:

Ja nie wiem, ale jak te napędy sa zbudowane? Przeciez płyta w czasie pauzy cały czas się kręci, to dlaczego potem nie może znaleźć ściezki??

 

A co głupsze. Dlaczego jak nawet juz po tym debilnym komunikacie znadzie się człowiek w dashu, to biorąc PLAY GAME napęd nie rozkręca płyty?? :mur: :mur: Czy jakis ograniczony czy jak?? Jak naped może nie potrafic znaleźć "początku płyty" i ciągle pisze że brudny dysk? A restart już pomoże :?

 

Debilizm :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli x360 mozna podsumować tak, że ma ekstra gry, ale jest cholernie niedopracowany. Nawet w takich szczegółach, w ktorych jak wiadomo, diabeł tkwi ;)

 

Nie wiem czy nawet nie zaryzykowac stwierdzenia ze ta konsola jest bardziej niedopracowana niz PS2, w ktorym jak sie cos psuło to był to raczej tylko laser.

 

A najgorsze jest to, ze M$ zamiast cos z tym robic, to nie robi kompletnie nic oprocz ewentualnych update'ow ktore albo same przyspieszą zgon konsoli wykonując na nich egzekucje, albo zaczną ograniczać jeszcze bardziej dostęp do funkcji konsoli jak np. to ze nie bedzie mozna sciagac stuffu z sieci...

 

zal.microsoft.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też tak macie, ale mnie strasznie to denerwuje :?

 

Mianowicie jeśli zapauzuję grę (powiedzmy naciskając start) i odejde od niej powiedzmy na pol godziny-godzinę to po odpauzowaniu słychać tyknięcie napedu i mi wywala błąd że płyta jest brudna i nie do odczytu

Nigdy na zadnej grze tak nie mialem. Dziala bez problemu naped po pauzie czy play game wybierajac z dasha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy też tak macie, ale mnie strasznie to denerwuje :?

 

Mianowicie jeśli zapauzuję grę (powiedzmy naciskając start) i odejde od niej powiedzmy na pol godziny-godzinę to po odpauzowaniu słychać tyknięcie napedu i mi wywala błąd że płyta jest brudna i nie do odczytu :mur: :mur: :mur:

Ja nie wiem, ale jak te napędy sa zbudowane? Przeciez płyta w czasie pauzy cały czas się kręci, to dlaczego potem nie może znaleźć ściezki??

Ja nie mam takiego problemu, jedynie ekran ciemnieje po jakims czasie. Zmieniales firmware dvd, moze jakas stara wersja?

 

#.:Solid_Snake:. Widac, ze to zalezy jak lezy ;) u mnie np jedynymi problemami jakie zaobserwowalem byly 2 zwisy - oba podczas uruchamiania dead or alive 4. Takze gdyby nie rozne fora to nawet bym nie wiedzial, ze x sprawia jakies problemy ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli x360 mozna podsumować tak, że ma ekstra gry, ale jest cholernie niedopracowany. Nawet w takich szczegółach, w ktorych jak wiadomo, diabeł tkwi ;)

 

Nie wiem czy nawet nie zaryzykowac stwierdzenia ze ta konsola jest bardziej niedopracowana niz PS2, w ktorym jak sie cos psuło to był to raczej tylko laser.

 

A najgorsze jest to, ze M$ zamiast cos z tym robic, to nie robi kompletnie nic oprocz ewentualnych update'ow ktore albo same przyspieszą zgon konsoli wykonując na nich egzekucje, albo zaczną ograniczać jeszcze bardziej dostęp do funkcji konsoli jak np. to ze nie bedzie mozna sciagac stuffu z sieci...

 

zal.microsoft.com

Wiesz najgorsze jest to, ze produkty są właśnie niedopracowane. ja nie wiem, ale czy beta testerzy to jeszcze istnieją? Czy firmom zal kasy na takie "coś"??

Żeby dopiec PS3 (a co :P ). Nie no zartuje dopiec, nie dopiec, ale niedopracowanie w PS3 (moze nie taki kaliber jak w X360, ale zawsze) to np. wg. mnie po pierwsze pad :? Tym się cięzko gra. Nie umiałem go utrzymać w rękach :? Kolejna sprawa kabelek do ładowania pada. 1,5 m :mur: :mur: :lol2: :lol2: No LOL dosłownie. Jakieś krasnoludki to testowały czy co? Przecież to kpina :?

Więc ja naprawde nie weim co się dzieje. Wypuszczane są niedoróbki, buble, aby tylko szybciej. Bezsens :?

 

 

Nigdy na zadnej grze tak nie mialem. Dziala bez problemu naped po pauzie czy play game wybierajac z dasha.

Play Game mi też działa z dasha. Nie doczytałeś :? Chodzi mi o to że jak już napisze że brudny dysk, to wywala do dasha. Standard. Ale już nie mogę wtedy odpalic gierki z PLAY GAME. Podkreślam, że PO zawieszce. A pauzowałeś np. na godzine grę? A może to zalezy od gry? (jak N3 - wywala się podczas wchodzenia do statsow postaci bardzo często - i to kazdemu :? )

 

 

Ja nie mam takiego problemu, jedynie ekran ciemnieje po jakims czasie. Zmieniales firmware dvd, moze jakas stara wersja?

 

#.:Solid_Snake:. Widac, ze to zalezy jak lezy ;) u mnie np jedynymi problemami jakie zaobserwowalem byly 2 zwisy - oba podczas uruchamiania dead or alive 4. Takze gdyby nie rozne fora to nawet bym nie wiedzial, ze x sprawia jakies problemy ;p

Jade na oryginałach więc konsolka nie miała zmienianego firmware napędu :)

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne zwiechy (staje ekran) jakie mam to te w R6 Vegas na multiplayerze. Pare razy zdarzyło mi się, że zwiesił mi sie x0 przez to, że net na chwilę wysiadł (jakaś pozostałość po Windowsie? xD). A z tym błędem o "brudnym" dysku to powiem, że miałem tak jak zostawiłem na dłużej TDU.

 

P.S.: Może PS3 ma swoje niedoróbki ale w pełni działa na nim pad od PC, co się przydało przy przechodzeniu Resistanca na dwóch. Można też podłączyć większość rzeczy pod USB :P Za to X0 może bedzie odtwarzał Xvidy i inne [ciach!]ły po updacie.

Edytowane przez eXelium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby dopiec PS3 (a co :P ). Nie no zartuje dopiec, nie dopiec, ale niedopracowanie w PS3 (moze nie taki kaliber jak w X360, ale zawsze) to np. wg. mnie po pierwsze pad :? Tym się cięzko gra. Nie umiałem go utrzymać w rękach :? Kolejna sprawa kabelek do ładowania pada. 1,5 m :mur: :mur: :lol2: :lol2: No LOL dosłownie. Jakieś krasnoludki to testowały czy co? Przecież to kpina :?

Więc ja naprawde nie weim co się dzieje. Wypuszczane są niedoróbki, buble, aby tylko szybciej. Bezsens :?

Niom ;D Japońce to w sumie są takie małe krasnoludki xD

Ale biorąc pod uwage pad'a jako najwieksze i jedno z nielicznych 'niedopracowan PS3' warto wspomniec o najwazniejszym... SONY pracuje juz nad SixAxiS Shock, czyli jakby nie patrzec, cos tam kombinuje w kwestii dopracowania tego elementu. Kto wie ;) Moze nawet zmienią kabel i triggery ;)

 

Ja tam bym znalazł jeszcze jedno niedopracowanie PS3 ;) Trudnosc programowania, co sie posrednio odbija na uzytkownikach. Ale tu tez cos panowie z SONY kombinują cały czas...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eXelium mi tez przy MP w R6 zdarzyły się 2 razy zacinka ... tak to konsola hula jak trzeba, ostatnio działała non-stop 10h ... i wszystko ok :) btw. konsola jest lepiej chłodzona jak stoi tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie. Ktoś już updateował dzisiaj konsolki z przerobionym firmwarem? Kolega nie chce zapodac dzisiejszego updejta bo obawia się, że konsolka już nie wstanie! :)

To juz jest aktualizacja?? No tak jakos w maju miala być. Aby się upewnić: są jakieś głosy o zgonach konsol? Czy mam podłaczyć do neta i robic update? (mowie oczywiscie o normalnych nie modowanych konsolach - a tak btw. właśnie, co za czasy :? aby człowiek się bał ściągnąć oficjalny update :mur: :mur: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Odpukać] Ja na swoją konsolę nie mogę wcale narzekać a mam ją już pół roku i uzytkowana jest dość intensywnie. Ale czytając ile tego wszystkiego się psują to trochę przeraża dlatego też na okres gwarancji zmiana firmware to moim zdaniem głupota. No chyba, że ktoś ma dużo pieniędzy to inna sprawa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[Odpukać] Ja na swoją konsolę nie mogę wcale narzekać a mam ją już pół roku i uzytkowana jest dość intensywnie. Ale czytając ile tego wszystkiego się psują to trochę przeraża dlatego też na okres gwarancji zmiana firmware to moim zdaniem głupota. No chyba, że ktoś ma dużo pieniędzy to inna sprawa...

ja tez nie powiem nie mogę narzekać. Poza tym napedem wybierającym sobie plytki i będącym ogólnie bardzo czułym :? Konsola chodzi u mnie 4 miesiące. Uzytkowana ok 4 h dziennie, choć zdarzają się maratony, jak np. teraz w majowy weekend, gdzie chodzi po 10-12 godzin na dobę. I nic sie nie dzieje. Choć nie znasz dnia ni godziny ;)

 

EDIT-------------------------

 

WHAT, WHAT, WHAT??????????? (z linka powyżej)

 

Q: What if I live in a country like Greece that does not have Xbox Live, but I have an Xbox Live account registered to another country? Michael Newey: While we do not advise or condone this since a user who does this is technically breaking a contractual agreement, users with this type of account will still be able to use it. However, they will not be able to download content from Xbox Live Marketplace.

No chyba sobie jaja robią :blink: :blink: :blink:

 

EDIT 2----------------

 

Drugi cytat z tekstu poniżej tego pierwszego

 

And another important point: If you do have an Xbox Live account registered in a country other to that in which you live, that account will not be closed down. It will continue to exist and work and you will need to keep paying any pending subscription fees. The only difference is that you will no longer be able to download licensed content from that country’s Xbox Live Marketplace.

Nooooo nie wiem co powiedzieć. Chyba, że do końca tu czegoś nie rozumiem?? A może będzie tak że ten co zarejestrował w Polsce konsole na UK to bedzie mógł ściągać (jako że to Europa), a przekichane mają Ci co mają na USA (Europa-USA)??

Edytowane przez lukk_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednego jestem ciekaw. Teraz mieszkam w Anglii, wiec nie bede mial problemow z Marketplace, itp. Zastanawia mnie jednak to, co sie stanie jak sie do Polski przeprowadze? Chodzi mi dokladnie o to, ze jesli powstanie Marketplace dla Polski,czy bede mogl przetransferowac swoje konto na inne panstwo. :) Nie usmiecha mi sie robic wszystkich dotychczasowych achievmentow, oraz stracic, z powodu praw autorskich np. map do Gears, za ktore musialem zaplacic 800 punkcikow.

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy update już tuż za rogiem, a nasz kochany B-) com4eva wypuścił nowy firmware Xtreme z numerkiem 5.3 :)

 

Zmiany

-----------------

(v5.3) Disc-Jitter added for Challenge Types 5/7 to avoid possible replay detection.

(v5.3) Support added for DVD drive to Report as Hitachi 79

i update dasha niestraszny :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i konsolka zaliczyła doszczętnego pada :( który był wręcz nieunikniony :angry:

 

dziecko neo:

nie wiem co zrobić, złe ms :sad:

odpowiedz drugiego dziecka neo:

dzwoń do juchego on naprawi za pół darmo (200zł)

:lol2:

 

a nierealny na to

 

wale to ! wysyłam do MS :D

 

i tak o to moja konsola zwiedziła pól europy :D Czechy, Niemcy i Wielką Brytanię (WTF?) z miłym kurierem UPS :D, a efektem tego jest:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

+ jeden miesiąc golda za frajer :razz: brawo MS!!

 

dzisiaj czeka mnie jeszcze wgranie Xtreme 5.3 i zerwanie plomby :D

 

ps. fajne głośniki mam w robocie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konsolka była przerobiona, ale wgrałem org. bios :] co do plomb to je zostawiłem (jedna była lekko uszkodzona ;) )

zacznij lepiej poradniki na allegro sprzedawac jak tych plomb nie zerwac xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...