Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

cavarr ocb z tym screenem i tym linkiem bo nie kapuje??

Jest to reklama Kia ceed oraz PS3 a gra która jest tam zaprezentowana to PGR3 (zobacz chociażby na rejestrację tego Ferrari) a jak wszyscy wiedzą (jeżeli nie to się właśnie dowiedzieli) Project Gotham Racing 3 JEst Exclusivem dla Xbox'a 360 :)

 

Ja poprostu nie mogę z nich... Najpierw na ich stronie reklama ze screenami z PGR3 a teraz to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to reklama Kia ceed oraz PS3 a gra która jest tam zaprezentowana to PGR3 (zobacz chociażby na rejestrację tego Ferrari) a jak wszyscy wiedzą (jeżeli nie to się właśnie dowiedzieli) Project Gotham Racing 3 JEst Exclusivem dla Xbox'a 360 :)

 

Ja poprostu nie mogę z nich... Najpierw na ich stronie reklama ze screenami z PGR3 a teraz to :D

O ile wcześniej była to strona Sony tak teraz już nie jest. Jakieś zażalenia to chyba trzeba do KIA kierować a nie się z Sony śmiać ;). A tak BTW: zdaje się że to temat o X360...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe kiedy sie z tego wycofaja... pewnie jak wplynie "pare" pozwow. Z tego co sie orientuje z zagranicznych for to masa ludzi posiadajac oryginal i tak na wszelki wypadek sciaga "kopie" poniewa konsolka potrafi porysowac plytke ;o Poki co ms wymienia tylko kilka wydawanych przez siebie gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Update: This was just posted on Microsoft's Games Global Marketing team blog:

 

One of the great things about LIVE and the unified community is that we work hard to create a level playing field for all gamers and have a no tolerance policy towards inappropriate behavior like hacking or cheating. As part of our commitment to our members, we do not allow people that we have detected to have modified their console to connect to LIVE. This is an important part of our efforts to try and maintain a fair gaming environment for the large majority of gamers that play by the rules. This topic is more important than ever given the recent release of the Halo 3 beta. As a result, some consumers that try to login to LIVE who we detect have illegally modified their console will get an error code (Status Code: Z: 8015 - 190D) when trying to connect to the service. These users will not have their account automatically banned from LIVE, but they will no longer be able to access the service from the console they modified.

 

We have stated in the past that customers can only enjoy access to the Xbox LIVE community through the use of a genuine, unmodified, Xbox console and we will continue to enforce this rule to ensure the integrity of our service, the protection of our partners and the benefits of our users.

Dołączona grafika

 

przyznawać się kto dostał bana :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwaga uwaga, Bill rozpaczal banowanie konsol. Nie jest dobrze :lol2:

 

!!!!

fuck :mur: , nie odpalam Live przez jakiś czas

 

mam nadzieję, że com4eva coś z tym zrobi :D

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr niby co moze zrobic? wlamac sie na serwery MS i zdjac numer twojej konsoli? Pozamiatane jest jak przy pierwszym xboxie. Konsole masz zbanowana, konto nie.

Co ciekawe to nawet bana dostali CI, ktorzy wrocili do oryginalnego firmware. Prosto to bylo sprawdzic. Np. ktos zdobywa gamescore na grze, ktora nie miala jeszcze premiery sklepowej itp - zlodziej i konsola oznakowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy nie gral ani w crackdown ani w halo3. Gral w oryginal tdu i nagle gra go rozlaczyla i dostal bana. Wczesniej gral w rozne backupy.

mi jakoś specjalnie na live nie zależy (2 dni temu pierwszy raz zagrałem z PawelDK w GOW i NBA Street) ale lepiej mieć niż nie :D

ciekawe co na to commodore4eva :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cavarr niby co moze zrobic? wlamac sie na serwery MS i zdjac numer twojej konsoli? Pozamiatane jest jak przy pierwszym xboxie. Konsole masz zbanowana, konto nie.

Co ciekawe to nawet bana dostali CI, ktorzy wrocili do oryginalnego firmware. Prosto to bylo sprawdzic. Np. ktos zdobywa gamescore na grze, ktora nie miala jeszcze premiery sklepowej itp - zlodziej i konsola oznakowana.

jeszcze mnie nie zbanowali więc jest dobrze :)

a co do twojej teorii gamescore, to wg mnie jest mylna :D , musieli znaleźć jakąś luke w shakowanym sofcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jakaś inicjatywa ze strony M$. Pomysł nie głupi przynajmniej doceniają graczy z oryginałami :D Myśląc teraz to nie warto przerabiać konsoli, chyba że ktoś nie gra na XBL.

 

O/T

Może ktoś chętny na pościganie się w PGR3?

 

Wczoraj grałem sobie w Beta Halo3 ^^

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tylko nadzieje, ze nawet zbanowana konsola bedzie mogla pobierac najnowsze updaty =) bo nowsze gry moga wymagac jakiegos updejtu i bedzie zonk xD

gry wymagajace update maja go na plytce. Wiec nie bedzie ci potrzebny live

 

U mnie banik jest :) No nic trzeba bylo sie z tym liczyc. Szkoda jedynie wykupionego Golda i punktow MP. Czy to dobry ruch M$ to sie okaze. Jakby nie patrzec wiekszosc osob z banem oleje ich i nie zakupi juz golda czy tez dodatkow, a z tego kasa jest nie mala. Pewnie rozwinie sie tu niezla burza, wiec na wstepie pozdrawiam hipokrytow :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK bana dostałeś od razu po połączeniu z Live ??

 

ps. a było prawie 20k :)

No w końcu jakaś inicjatywa ze strony M$. Pomysł nie głupi przynajmniej doceniają graczy z oryginałami :D Myśląc teraz to nie warto przerabiać konsoli, chyba że ktoś nie gra na XBL.

 

O/T

Może ktoś chętny na pościganie się w PGR3?

 

Wczoraj grałem sobie w Beta Halo3 ^^

no ja bym był chętny, ale wczoraj :lol2: , dzisiaj już po ptokach :wink: Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się ukryć ze kasa z Golda i z pkt. XBL są nie małe, jednak M$ stara się chyba docenić graczy z oryginałami. A Bill już ma trochę kasy więc może sobie na to pozwolić. Czas pokaże czy M$ się wycofa z tego pomysłu i odbanuje konsole czy może wyjdzie jakiś nowy firmware który to obejdzie :D

 

Ktoś chętny na pościganie się w PGR3?

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PawelDK bana dostałeś od razu po połączeniu z Live ??

 

ps. a było prawie 20k :)

Nawet się nie połączyłem :) Najlepsze jest to, że na stronce widziałem jak online są osoby z przerobionymi konsolami. Jak widać bany lecą falami. No nic pozostał single i brak live.

 

Ciekawe czy MP zostanie na moim kredycie. Zostało mi 1800 MP a chciałem zakupić Prince Of Persia oraz Sensible World Of Soccer.

Można ztwardzielem iść do kumpla, zalogować się na włąsne konto i zakupić coś ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Microsoft blokuje po numerze seryjnym konsoli (nie blokuje użytkownika). Tak bynajmniej pisano, więc jeśli nie ma bana na koncie więc nie ma żadnych przeciwwskazań, abyś poszedł do kumpla i ściągnął.

Edytowane przez Borys-Tech

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet się nie połączyłem :) Najlepsze jest to, że na stronce widziałem jak online są osoby z przerobionymi konsolami. Jak widać bany lecą falami. No nic pozostał single i brak live.

 

Ciekawe czy MP zostanie na moim kredycie. Zostało mi 1800 MP a chciałem zakupić Prince Of Persia oraz Sensible World Of Soccer.

Można ztwardzielem iść do kumpla, zalogować się na włąsne konto i zakupić coś ?

czyli odpaliłeś konsole (bez Live) i od razu ban(niebieski ekran śmierci ;) ) ?? Przecież to jest nie możliwe :wink:

jeśli jest jak piszesz to M$ musiał dać wraz z updatem jakiegoś "robaka", który uaktywnił się dzisiejszej nocy i sprzedawał wszystkim z kopiami zapasowymi bany

oj niedobrze, jak wrócę z tyry to sprawdzę :) czy u mnie też będzie taki babol

lol xbox-scene.com

Sorry, the server is too busy to handle your request, please try again in a moment

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, oni musieli wcześniej już zbierać dane. Mieli już listę, zapuścili bany na numery konsol. Więc nie musiałeś być nawet połączony. Odpalasz i konsola nie loguje się do live. Robisz test przy Live wyskakuje błąd. Dajesz more info przy NAT i tam masz ładny tekst, że jesteś zbanowany :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwóźdź do trumny :lol2:

A teraz kilka faktow od samego MS z wewnątrz firmy:

- baza danych zwodowanych konsol jest prowadzona praktycznie od momentu pojawienia sie ich na rynku.

- nie ważne w co wczoraj grałeś czy w co będziesz grał jutro - jak był czas kiedy byłeś zalogowany na XBLu ze zmienionym FW/chipem to na 99,9% jesteś w tej bazie.

- aktualnie podmiana na oryginalny FW nic nie da - jak jesteś w bazie to wcześniej czy później numer ID konsoli zostanie odcięty od XBL

- żadne z kont na XBL nie zostanie zbanowane - możesz kupić nowa konsole i grac na starych kontach.

- bany nie zostaną zdjęte pod żadnym pozorem.

- MS wie, ze niesłusznie poleciała część konsol bez moddingu - pracują nad tym. Na dzien dzisiejszy trzeba będzie odesłać konsole do MS oni ja sprawdza czy rzeczywiście nie była otwierana (nie tylko sticker, jest więcej znaków szczególnych) i zostanie wysłana nowa konsola.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gry wymagajace update maja go na plytce. Wiec nie bedzie ci potrzebny live

jestes tego pewny? pamietam, ze zeby pograc w graw2 musialem zasysac update

 

btw ja sie jeszcze nie laczylem z live od czasu zmodowania... update z plyty :D a imho kwestia czasu jest to ze com4eva wypusci firmware ktorego konsolka nie bedzie w stanie odroznic od oryginalnego =)

Edytowane przez 4ever_anarchy_soldier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...