Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Ech, niedługo będzie tak, że konsolę też trzeba będzie wymieniać raz na rok, żeby w coś sensownie pograć :)

Nic tylko sie cieszyc ;) pewnie w cenie odtwarzacza hd-dvd bedzie mozna kupic niezle combo ;] Co nie zmienia faktu, ze na glupia obsluge xvid, juz nie mowiac o x264 raczej nie ma co liczyc :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byłaby prawdziwa rewolucja!!. Flashowanie napędu bez otwierania konsoli.

zle rozumiesz

 

100% software oznacza to samo co w poprzednich napedach, czyli poprostu podlaczasz, zczytujesz id napedu i flasciach!esz

 

bo dotychczas w benq nie dało rady zczytać id napedu bez lutowania kabelków z jakimiś przełącznikami ktore obchodzily zakaz zczytania id ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Halo 3 potroiło sprzedaż Xboxa 360

 

Tak jak przewidywano, gra Halo 3 znacząco zwiększyła sprzedaż konsoli Xbox 360.

Najnowsze dane NPD Group, firmy monitorującej rynek amerykański pokazują, że Halo 3 potroiło sprzedaż Xboxa 360. W miesiącu wrześniu tytuł sprzedał się w ilości 3.3mln kopii, tymczasem konsolę kupiło aż 527.000 klientów. Dane są tym bardziej imponujące, że dotyczą wyłącznie rynku amerykańskiego.

 

 

 

 

 

 

Dla porównania konsoli PS3 nie pomogły nawet premiery Heavenly Sword, Warhawk i Lair, bo system sprzedał się w ilości zaledwie 119.000 sztuk. A oto jak we wrześniu kształtowała się sprzedaż gier:

 

1. [/b]Halo 3 (Xbox 360) 3.300.000

 

2. Wii Play w/ Remote 282.000

 

3. The Legend of Zelda: Phantom Hourglass (DS) 224.000

 

4. Madden NFL 08 (PS2) 205.000

 

5. Skate (Xbox 360) 175.000

 

6. Madden NFL 08 (Xbox 360) 173.000

 

7. Metroid Prime 3: Corruption (Wii) 167.000

 

8. BioShock (Xbox 360) 150,000 285.100

 

9. Brain Age 2 (DS) 141,200 182.200

 

10. Heavenly Sword (PS3) 139.000

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

macie prawdziwe dane podane przy tworzeniu konta xbl?

tzn imie, nazwisko, telefon? potrzebne jest to do czegos?

 

wiem wiem, mam z pufy problemy ;p

jakie telefony i adresy?? :wink: andriu kowal z trzemielewa gornego ,i zadnych wlasnych info..bo po co ?? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie telefony i adresy?? :wink: andriu kowal z trzemielewa gornego ,i zadnych wlasnych info..bo po co ?? :wink:

no nie wiem. gdzies mi sie kiedys obilo o uszy ze maja w przyszlosci premiowac za gs'y, dawac jakies bonusy itp

 

jak sie wpisze jako jan grzybek to moge sie potem z tym minac ;) ale z drugiej strony jak wiekszosc ma byleco, to w takim razie nie ma co ujawniac sie ;ddd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@dragonlore

 

Wielkie mi..... Halo...

 

A prawda jest taka >> Link <<

 

Twój pierwszy komentarz musiał być dobry. No cóż, argumentów coraz mniej...

Ronin, zluzuj, bo robisz się nudny. Można nakręć w zamian jakiś nowy show? W końcu jesteś pionierem polskiej web 2.0 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaintrygowała mnie aukcja:

http://allegro.pl/item258004512__xbox_360_...sola_nowa_.html

 

I w związku z nią mam pytania:

  • Czy prawdą jest, że gwarancję aktywuje się telefonicznie i czy "naliczana" jest od dnia zakupu, czy telefonu?
  • Co jest potrzebne, aby konsola działała oprócz jej samej? Tylko zasilacz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy jakie gry preferujesz i ile Ci dopłacą ;)

Po prostu sprzedam ps3 i kupię x360 - podobne zestawy do mojego szły na allegro 1800-1900zł, a nowy X360 z HDMI kosztuje 1250zł, więc różnica spora.

 

A co do gier - i tu się zaczyna zwycięstwo X360. Banalna możliwość przeróbki i choć piractwo nie weszło mi w krew, to jednak 250zł, za grę, która może mi się nie spodobać to przesada (jak choćby Resistance na PS3...).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o cene gier to faktycznie, w przypadku PS3 nie ma wielkiego manewru aby kupić taniej. Jedynie ew. Allegro, ale wtedy gry też nie są aż tak tanie.

 

Jeśli chodzi o X360 - nie mówmy o piractwie, ale też ogólnie o tańszych grach. Zobacz sobie ile pozycji jest na wspomnianym Allegro, albo zainteresuj się sklepem www.play-asia.com - zamawiałem tam już kilka gier, nie było żadnych problemów. A ceny? Osobiście kupiłem PGR4 za 130zł z wysyłką, albo Rayman Rabbits za bagatela - 70zł (które później defacto sprzedałem z zyskiem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka wielka różnica w cenie gier? Jeśli mówimy o oryginałach to wszedłem teraz na ultime i ceny albo takie same albo raz ps3 droższe albo tańsze (studia sony) i kształtują się w okolicach 230zł więc co to za argument? Na allegro na PS3 też idzie wyrwać tanio gry. Za iksem przemawia biblioteka gier i kwitnące piractwo. Niestety ale ta konsola popularność zdobywa u nas głównie dzięki niemu. Taka sama sytuacja była w przypadku PS2. Ludzie kupowali konsole nawet za 3.000PLN bo po przeróbce mieli gry po 30zł. U mnie w mieście nie znam ani jednego iksa 360 bez przeróbki. :) Gdyby złamali PS3 to sprzedaż ruszyła by z kopyta. Mogę się założyć. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. . . Nie ma sensu przerabiać PS3 bo kogo stać dodatkowo na nagryware blu-ray i Płytki za 50 zł ;)

 

Btw uwarzam że x360 jest teraz lepszym wyborem niż PS3 własnie ze względu na ilość dostepnych gier, cenę oraz wygodnego pada (jak dla mnie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli wiekszosc uwaza ze x360 to lepszy wybor bo mozna krasc. Genialne wrecz. Gry sa naprawde tanie, poprzegladajcie dzialy gielda na forach konsolowych, za 100 zetow mozna kupic naprawde nowa porzadne gre.

 

Kto Wam kaze kupowac gry zaraz na premierze i to w polskich sklepach?

Ja na zadna gre nie wydalem wiecej niz 140 - rekord to TDU. Mam forze2, mam gearsy, lost planet, i reszte wazniejszych tytulow, ktore widac w profilu gracza. Placilem okolo 100 lub mniej.

kojak_ct u mnie w miescie przynajmniej wsrod moich znajomych nikt nie przerobil konsoli. Kupuje kazdy gry i wiadomo takie same jak ma reszta (mielismy kupowac inne i sie wymieniac) ale wiadomo ze wspolne granie na live to cos fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...