Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Jak jest z reklamacją przed chwilą mój xbox porysował mi płytę z grą z tego co widzę napęd to samsung konsola kwalifikuje się do reklamacji ?? z tym że to nie do końca jej wina gdy grałem ojciec chciał ją postawić :mur: płyta zaczeła terkotać i po wszystkim jak to widzicie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem że kiedyś xboxy rysowały płyty a widzę po dacie produkcji ze mój jest z 09,2006

nie wiedziałem w jakich okolicznościach ixy rysowały płyty

Edytowane przez Labe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niestety Conan to poracha na całej linii. Ale za to PGR4 i Simpsons to faktycznie hot stuff :)

Sprawdzilem dzisiaj to demo. Mi sie Conan bardzo spodobal. Jak cena spadnie do okolo 100 to kupie na pewnie. Fajne patenty z mieczami itp. Bardzo dawno nie gralem w taki typ gier i to pewnie ma wplyw na moja opinie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupota użytkownika nie może byc powodem do reklamacji konsoli

kazdy xbox z napedem samsung i lg porysuje plyte jesli sie zmieni polozenie konsoli podczas grania, nie wiem tylko jak benq se z tym radzi :)))

 

pozdro 4@ll

no ja tego na pewno nie sprawdze :D Edytowane przez Plusk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic ojciec odda kase za grę i tyle

Koledzy chyba zbyt ostro ocenili całe zdarzenie. Obiektywnie rzecz biorąc każdemu mógł się przytrafić podobny wypadek. O ile nie było w tym zakresie przeciwskazań w instrukcji, jako konsument, możesz śmiało żądać naprawienia szkody od sprzedawcy sprzętu (czyli zwrotu pieniędzy za płytkę).

 

Nota bene, niezależnie od treści instrukcji, nie muszisz przecież opisywać z detalami zdarzenia, ale poinformować, że gra uległa uszkodzeniu w trakcie gry (i tyle :wink: ). Radziłbym spróbować najpierw u sprzedawcy, przy odrobinie szczęścia powinno chwycić (a ojciec napewno też rad będzie :wink: ).

Edytowane przez Jake79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propos telewizorów pod X'a - co byście doradzali z LCD? - im taniej tym lepiej :wink: (najlepiej gdyby tv hulał także pod PS2; przewidywana odległość od odbiornika - jakieś 2-3m). Proszę o wskazówki co do przekątnej i reszty parametrów.

A a a a % za ot chcesz?

 

Temat niżej jest o tv i monitorach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy chyba zbyt ostro ocenili całe zdarzenie. Obiektywnie rzecz biorąc każdemu mógł się przytrafić podobny wypadek. O ile nie było w tym zakresie przeciwskazań w instrukcji, jako konsument, możesz śmiało żądać naprawienia szkody od sprzedawcy sprzętu (czyli zwrotu pieniędzy za płytkę).

Taaa jak ktos nie czyta unstrukcji obslugi to ma prawo jako konsument. Super !!

Pamietaj ze oprogramowanie nie jest sprzetem. Porysowal plyte przez nie znajomosc instrukcji obslugi i tyle. Niech kupi nastepna gre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem dzisiaj to demo. Mi sie Conan bardzo spodobal. Jak cena spadnie do okolo 100 to kupie na pewnie. Fajne patenty z mieczami itp. Bardzo dawno nie gralem w taki typ gier i to pewnie ma wplyw na moja opinie :wink:

Zagraj w HS-a. ;) Również słano oceniłem Conana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Sprawdzilem dzisiaj to demo. Mi sie Conan bardzo spodobal. Jak cena spadnie do okolo 100 to kupie na pewnie. Fajne patenty z mieczami itp. Bardzo dawno nie gralem w taki typ gier i to pewnie ma wplyw na moja opinie :wink:

graficznie nie powala ale ma fajna grywalnosc,soczyste kombosy i contry,w dobrej cenie z pewnoscia warto kupic :)

 

Trzeba jakichs sztuczek zeby klocek odtwarzal w dts'ie filmy dvd? W grach wsyztsko chyba dziala oki :blink:

tak z ciekawosci to ustawiales w menu plyty-dvd sciezke audio??moze tam jest problem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

:xboxonline

 

XCM 1080i HDMI - tak nazywa się przejściówka i jest już dostępna w sklepach internetowych(Divineo.cn).

Ten produkt daje możliwość podłączenia poprzez złącze HDMI konsol Xbox360 pierwszej generacji i uzyskanie czystego obrazu w 1080i. Urządzenie jest dostępne za 79,95 dolarów.

 

W newsie: screen jak wygląda urządzenie oraz krótki filmik jak tym sie obsługiwać.

 

Teraz pytanie. Czy Microsoft nie mógł o tym pomyśleć?

 

XCM 1080i HDMI

to jest dobra informacja dla tych ktorym zalezy na porcie hdmi,i choc przejsciowka troche kosztuje to jest jednak ciekawa alternatywa

 

ponizej fotka :)

 

Dołączona grafika

 

Edit:Nierealny-niby tak,ale zawsze lepiej miec wybor niz go nie miec ;) ,z drugiej strony to tylko 1080i ,aczkolwiek jak dla mnie 720 i 1080i to wlasciwie to samo,bo z zadnej grze nie zauwazylem zmian.

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaa jak ktos nie czyta unstrukcji obslugi to ma prawo jako konsument. Super !!

Pamietaj ze oprogramowanie nie jest sprzetem. Porysowal plyte przez nie znajomosc instrukcji obslugi i tyle. Niech kupi nastepna gre.

Taa jak ktoś nie czyta dokładnie cudzych wypowiedzi to potem pisze takie posty :wink: (Skoro w instrukcji jest wyraźny zakaz zmiany pozycji konsoli w trakcie gry to co do zasady masz rację, ale ja wnioskowałem nie mając zupełnej pewności co do tego założenia :wink: , co wyraźnie zaznaczyłem). Co się tyczy uszkodzenia gry przez konsolę, w warunkach normalnej eksploatacji, to zwykła odpowiedzialność kontraktowa...ale to nie portal prawniczy (na szczęście :wink: ).

 

Jako, że coraz poważniej myślę o nowym X'e...czy są szykowane jakieś porządne rpg'i?? (niekoniecznie hack'n slashowate trywialniaki w stylu Obliviona); czy jest szansa na konwersje MGS4? (podobno nie, ale spytać nie zawadzi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

.

Jako, że coraz poważniej myślę o nowym X'e...czy są szykowane jakieś porządne rpg'i?? (niekoniecznie hack'n slashowate trywialniaki w stylu Obliviona); czy jest szansa na konwersje MGS4? (podobno nie, ale spytać nie zawadzi).

zartowales ze nie wiesz?? :blink:

 

na szybko:"Mass Efect","Lost Odyssey", juz te 2 gry to prawdziwe giganty.

 

jeszcze "Last Remnant"-te ktore juz podalem to superprodukcje,obecnie jest jeszcze na rynku "Blue Dragon","Two Worlds"-naszej produkcji ;)(a'la Gothic),oraz "Eternal Sonata"-wszystkie gry maja juz tematy w dziale konsol,a pelno filmikow znajdziesz na gametrailers.

 

zapomnialem o "Fable2" ;)

 

Edit:

jeszcze top xboxlive :)

 

Top Xbox 360 Live

 

1. Halo 3

2. Gears of War

3. The Simpsons Game (demo)

4. Conan (demo)

5. Madden NFL 08

6. Guitar Hero II

7. Project Gotham Racing 4 (demo)

8. Bladestorm (demo)

9. Rainbow Six Vegas

10. Forza Motorsport 2

 

Top Xbox Live Arcade (Pełne Wersje)

1. Tetris Splash

2. Puzzle Quest

3. Sonic The Hedgehog 2

4. Bomberman Live

5. UNO

6. Streets of Rage 2

7. TMNT 1989 Arcade

8. Geometry Wars Evolved

9. Worms

10. Puzzle Fighter HD

conan na 4 miejscu :),pobil PGR4 i Forze2 :D

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

mi smasung porysowal juz 2 plyty bez ruszania konsola...

ja mam samsunga ale poki co wszystkie plytki jak nowki-ale nigdy klocek nie stal pionowo,nie mam zaufania do takiej pozycji

 

Edit: Tomb Raider Anniversary dla x-klocka wychodzi już 23 Października 2007r.

 

trailer hd

 

trailer w SD

 

kto niegral ten traba :lol2: ;)

Edytowane przez dragonlore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś do koszyka wpadł PGR4, jutro Orange Box, później Mass Effect, a niedokończone leża FM2, BS, H3... cholera, kupiłbym PS3 i zaoszczędziłbym z 1k na grach :lol:, bo byłby tylko "rachet i drake". Ech, czemu czasy studenckie już się skończyły? Chyba wezmę L4 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wez mi człowieku nie przypominaj o zaległych grach bo mnie serce boli. Najgorsze jest to w nowe wciaz nacieraja bo nie moge sie powstrzymac by nie kupic. Doszlo do tego ze prowadze wypożyczalnie gier. Wczoraj już dwie poleciały do tymczasowych użytkowników ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A few reasons why Tekken 6 on the Xbox 360 is 'Highly Probable'

 

A gaming website has put together a list of reasons as to why Tekken 6 heading to the Xbox 360 is 'highly probably' at least based on their own opinion. Ace Combat was previously a Playstation exclusive but ventured on over to the Xbox 360 and it's easy to port games over to the Xbox 360. Moreover fighting games are claimed to be more popular in North America and the huge sales of Halo 3 add greater appeal to bringing Tekken over to Microsoft's platform.

 

quote:

 

The next thing it comes down to is whether or not 3D fighting games are still good sellers. Well we know they sell in the US, but in Japan it’s quite different. To everyone’s surprise, Virtua Fighter 5 moved only 82,000 copies total in Japan. That’s pretty sad considering Virtua Fighter 2 broke 1 million+ and the acclaimed worst game in the series, Virtua Fighter 3TB moved 365,000 copies. Attach rate is a big deciding factor. It’s probably what made Sega put Virtua Fighter 5 on the 360 in the first place.

 

Japanese publishers are highly interested in the western market these days. In order to sell their IP’s to a worldwide market, they must be more open to system diversity. You cannot ignore a combined 360/PS3 userbase of 18 million. The possibility of Tekken 6 coming out on the 360 is very high given the current state of gaming. We won’t know for sure until next year so for now, enjoy Katamari and AC6.

To jest wręcz pewne, że nowy tekken wyjdzie na x0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...