Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

A sa jakies gry na xboxa 360 typu super mario czy cos takie proste i fajne gry arcade chce cos z dziewczyna pograc najlepiej 2 pady jakby sie dalo :)

Troche OT. Jezu człowieku naucz sie pisać. Przecież w sigu masz w każdej linijce błąd (oprócz RAMów).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za błędy ale siedzie w pracy i tak szybko trochę pisze wiec sorki :P za sygnaturę też sooorryyy będzie teraz poprawnie zadowolony Panie polonisto :)

Edytowane przez Elendir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja jeszcze mam pytanie:) szukam takiej gry w TV leciała recenzja tylko zapomniałem jak sie nazywała:) generalnie sterowało sie jakimś gościem on biegał z mieczem jakby świetlnym no i była sieka ostra w stylu GTA ogólnie to wygladlo :P może mi ktoś coś podpowie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.techradar.com/news/gaming/rumou...rch-14th-257400 obnizka X0 o 50$ :banana:

Teraz czekać tylko do swiat i kupuje swoją sztuke od reki :)

 

I teraz mam pytanie: Narazie posiadam taki monitor jak w sigu (wiem wiem, 19" jest małe i wogole bleee...) i w jaki sposob najlepiej podlaczyc konsole do monitora? Posiada on wejscia d-sub i dvi, narazie korzystam z dvi (PC). Najtaniej wychodzi kupic kabel hdmi-dvi (15zł) i podlaczyc konsole, a komputer poprzez d-sub'a. Jest to najlepsze wyjscie pod wzgledem jakosci obrazu jak i ceny tylko miałbym problem z dzwiekiem, a raczej z jego brakiem... Z tego co wyczytałem to jedynym wyjsciem jest "popsucie" wtyczki component i wtedy moglbym spokojnie podlaczyc dzwiek pod amplituner.

 

Drugim wyjsciem jest kupno taniego kabla VGA za 30zł, ale wtedy jakosc obrazu stoi pod duzym znakiem zapytania... Sensowne kable Big-Bena stoją za około 80zł :/

 

Wezcie pod uwage ze na lato bede prawdopodobnie kupował jakis tani telewizor 32" LCD HD (chciałbym go wtedy podlaczyc takze pod PC'ta).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewny news dla lubiących CS'a ;)

Ja jakoś nie wyobrażam sobie tą grę na x'a - gra padem przy tak dynamicznej rozgrywce do mnie nie przemawia.

Ukaże się Counter-Strike na X360

w coda sie da, w ut sie da to w to tez napewno sie da :]

ciekawi mnie tylko jak bedzie wygladalo kupowanie broni na spawnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc wątpię, żeby coś takiego wypuścili... Od ilu lat CS już istnieje a na żadnej konsoli jeszcze go nie było (w przeciwieństwie do CoD itd)...

Aczkolwiek byłoby miło znów postrzelać na d2, tym razem padem od x0 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa to pardon, nie wiedziałem ;)

Grywalne w ogóle to to było?

 

@boro napisałeś ten post w tej samej minucie co ja, więc nie czytałem go...

Edytowane przez Bania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś tygodnia/dwóch są w tej cenie.

Na allegro lekko używane przeważnie z dwoma padami i kilkoma grami w cenie ~1550zł, sam mierzę w czarnucha :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grywalne w ogóle to to było?

he he na pewno nie to samo co na pc :wink: mi osobiście się nie spodobało i odstawiłem ten tytuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewny news dla lubiących CS'a ;)

Ja jakoś nie wyobrażam sobie tą grę na x'a - gra padem przy tak dynamicznej rozgrywce do mnie nie przemawia.

Ukaże się Counter-Strike na X360

Hehe to lepiej niech ogranicza multi tylko do innych posiadaczy konsoli. Bo starcie takiego zawodnika grajacego na padzie kontra przecietnie uzdolniony PCtowiec z dobra mysza i klawiatura mogloby wywolywac sporo frustracji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jakiegoś tygodnia/dwóch są w tej cenie.

Na allegro lekko używane przeważnie z dwoma padami i kilkoma grami w cenie ~1550zł, sam mierzę w czarnucha :P

A są już używane elite z cpu 65nm? Bo innej wersji moim zdaniem kupować zupełnie nie warto.

 

BTW, odezwij się na pw w sprawie tego hdd ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...