Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

Xbox 360 - 70% Failure Rate :lol2:

 

 

 

 

----------------

 

 

 

Nowe ceny iksa potwierdzone!

Xbox 360 Arcade – było €269.99 / £199.99 jest: €199.99 (~710zł) / £159.99 (~750zł)

Xbox 360 - było: €349.99 / £249.99 jest: €269.99 (~960zł) / £199.99 (~930zł)

Xbox 360 Elite - było: €449.99 / £299.99 jest: €369.99 (~1320zł) / £259.99 (~1210zł)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OFICJALNE ceny w Polsce, podane przez polski oddział Microsoft.

 

Arcade - 777zł

Premium - 1049zł

Elite - 1399zł

 

za tą cene to ja biorę czarnucha! Szkoda ze w moim wypadku - dopiero w czerwcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie Microsoft po obniżce cen szykuje miejsce na nowy model lub po prostu wprowadzi elite z BR w standardzie :] to by było mistrzowskie posuniecie ;) i duża strata dla Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OFICJALNE ceny w Polsce, podane przez polski oddział Microsoft.

Arcade - 777zł

Premium - 1049zł

Elite - 1399zł

Pewnie już niedługo w niektórych sklepach (dla idiotów, itp) iksy będą po 699/999/1299zł!

Kusi oj kusi ~~ Szkoda, że do czerwca/lipca będę musiał poczekać :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wg. mnie Microsoft po obniżce cen szykuje miejsce na nowy model lub po prostu wprowadzi elite z BR w standardzie :] to by było mistrzowskie posuniecie ;) i duża strata dla Sony.

To by zależało od ceny ;). Raczej MS wypuści zewnętrzny napęd Blu-Ray, to że sprawa z formatem jest w zasadzie przesądzona nie oznacza, że zaraz zaczną wmontowywać to do nowych "xklocków". Do tego każdy posiadacz XO mógłby coś takiego dokupić. Mało tego, jednym z zarzutów w stronę PS3 jest właśnie to że MA ona napęd BR czyli coś co teoretycznie dla kogoś kto chce jedynie GRAĆ jest zbędne a musi za to dopłacić. Ale kto wie, byłoby ciekawie na pewno ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co Wy takiego macie w czerwcu ?? pieniądze gdzieś rozdają :D o czymś nie wiem ? ;)

w moim wypadku to przeprowadzka :lol2: aktualnie mam pokój który jest za mały dla X'a i porządnego TV :)

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie, mam pytanko o MS Points - na Allegro jest sporo ofert z punktami tylko na konta US w dosc atrakcyjnych cenach (np. 1600 MSP na US kosztuje 50zl, za 2100 na EU 85zl). Sprzedajacy zaznaczaja w opisie, ze wystarczy sobie zrobic konto na US, opsciagac na nim co chcecmy, a i tak bedzie to dostepne na wszystkich profilach na danej konsoli. Prawda li to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

dysk 60 gb dla x360

 

xboxonline.pl

 

Jak podaje serwis trustedreviews.com niebawem pojawi się nowa wersja konsoli XBOX 360 Pro z dyskiem o pojemności 60 GB. Ma ona całkowicie zastąpic wersje z mniejszym dyskiem 20GB.

Nowe konsole mają trafić na rynek w 2 kwartale tego roku.

Prawdopodobnie zwiększenie pojemności dysku nie wpłynie na cene konsoli.

trustedreviews.com twierdzi, że informacje tą posiada z pierwszej ręki i jest ona w 100 % potwierdzona. Jak będzie ? Poczekamy zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aj tam dysk. Chce playera BR. Dzis sie przesmyknalem po Media Markt. Filmów już w miaaareee dużo. Ceny przystępne. Inni czekaja do czerwca (warunki faktycznie drogie xD), a ja do grudnia ; ] (przeprowadzka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi, praktycznie wszystko (chyba poza obrazkami gracza) możesz odpalić na innym koncie. Nie wiem jak jest z obrazkami, pytałem tego całego papyflo, ale też nie wiedział, więc kupiłem punkty dla EU.

Poza tym gry arcade, dodatki do gier będziesz miał dostępne dla wszystkich kont na danym X'ie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bania - czyli spokojnie mozna lykac punkty US.

 

BTW. moze warto by to dodac do FAQ? Co prawda zbyt czesto tu to pytanie nie padalo, ale, jak mawiaja Angole, for the sake of completeness mogloby sie tam znalezc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co innego ściągnięcie czegoś ostatnio chciałem ściągnąć Doom'a i Ultimate MK3 to wywaliło, że "nie jest dostępne dla lokalizacji, w której się znajduję" i na osłodę pozostało mi Prince of Persia i Wormsy nie wiem po co M$ robi takiego wala, że jedne gry można ściągać bez znaczenia czy jestem w Polsce czy w Kambodży, a inne są tylko dla USA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie, przeprowadzam sie i niestety musze sprzedac moją konsolę. Wiem że za ~2 miesiace znowu kupię, ale nie chciałbym stracic moich save'ów, profilu itp. czy da się zrobić backup tych danych?

 

Chciałbym uniknąć też sytuacji zeby ktoś obcy grał na moim profilu po sprzedaży, więc chciałbym HDD sformatować, jest to wykonalne?

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlatego zrobili wyprzedaz w Electro Worldzie, bo beda konsole tansze :D

 

Taka ciekawostka z nowej gazetki electro world:

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Tompior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie, przeprowadzam sie i niestety musze sprzedac moją konsolę. Wiem że za ~2 miesiace znowu kupię, ale nie chciałbym stracic moich save'ów, profilu itp. czy da się zrobić backup tych danych?

 

Chciałbym uniknąć też sytuacji zeby ktoś obcy grał na moim profilu po sprzedaży, więc chciałbym HDD sformatować, jest to wykonalne?

 

Pozdrawiam.

A nie prosciej sprzedac konsole bez HDD? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzec doskonały pomysł, a potem kupic wystarczy taniego arcade'a ;)

 

Btw korzysta ktos z przeróbki na naped by działał z predkoscią x8 ? Jest duzo ciszej niz x12? Czy gry wczytują sie duzoo dluzej no i czy przypadkiem nie przycinają? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...