Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

...Podczas keynote Microsoftu na GDC oficjalnie potwierdzono, że Gears of War 2 pojawi się w listopadzie 2008. Wyłącznie na Xboxa 360 oczywiście...

M$ oficjalnie jeszcze nie potwierdził Gears of War 2, ale może za parę minut się to zmieni bo przemawia teraz prezydent Epica na konferencji M$ :D : http://www.eurogamer.net/article.php?article_id=93107 Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech... M$ przeciez na samym poczatku stwierdzil, ze gier na HD-DVD nie bedzie, nie wiem, skad w kolko ludzie takie ploty biora...

 

A naped po 50$? Po tym, jak Toshiba sie pozegnala z HD-DVD najwyrazniej M$ tez postanowil nie trzymac nieboszczyka przy zyciu i wyprzedaje zapasy magazynowe, poki jeszcze sa one cos warte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One nie sa warte tych 50$... ;)

 

I pomyslec, ze kilka miesiecy temu az mnie korcilo, by dokupic hd-dvd do x'a za wtedy, sadzilem dobra cene :D, 799PLN.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena to akurat byla taka sama jak Blu-Ray, tylko odtwarzacze byly o polowe tansze ;)

 

Do tego, do produkcji plyt HD-DVD nie trzeba bylo w zasadzie modernizowac tloczni, wiec koszty produkcji byly mniejsze.

 

O tym, ze standard przewidywal plyty hybrydowe DVD/HD-DVD i wsteczna zgodnosc na poziomie nosnika (pierwsza warstwa odpowiednio nagranej plyty HD-DVD bylaby normalnie odczytywalna w odtwarzaczu DVD) juz nie wspominam.

 

Jedyny minus w stosunku do BR to mniejsza pojemnosc oraz brak podzialu regionalnego i DRMu - pierwsze jeszcze zrozumiem, reszta z punktu widzenia konsumenta nie jest zbytnia wada :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przewidywałem taki scenariusz ale nie tak wcześnie. Za HDDVD stała tylko Toshiba a za BR organizacja złożona z kilkunastu firm. Nie rozumiem tylko, czemu BR przypisuje się Sony? Oni właściwie to go najbardziej reklamują bo mają powód: PS3 oraz swoje wytwórnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaliscie XNA Creators Club? Ja jestem zawiedziony, do dzisiaj pamietam filmik z racera ktory mial promowac XNA i nie ma go dostepnego :/ . Zamiast tego sa same prosciutkie gierki typu rocketball i little gamers ?(niech sie trzymaja komiksu). Tylko Jelly Car jest zabawny przez chwile :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok panowie WTF :blink: Wczoraj sobie ściągnąłem faecplate'a z mojego starego X'a, który wrócił w grudniu z naprawy. I co się moim oczom ukazało? A raczej NIE ukazało? Mianowicie naklejka-plomba Microsoft :blink: :blink: Czy może M$ teraz stosuje gdzieś indziej jakąś naklejkę-zabezpieczenie? Bo teraz to po prostu jestem zadziwiony. Przecież jeśli jakiś głąb zapomniał nakleić to teraz mam przes..e :? :? Jak nawet zadzwonie do nich to i tak pewnie nie uwierzą i powiedzą że sam zdarłem. Miał ktoś podobnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cze jestem świeżym właścicielem Xboxa 360 arcade :) wogóle to moja 1 konsola ;)

Ale mam pytanie czy gry z normalnego xboxa 360 np premium będą mi chodziły na tej mojej tańszej wersji ???

Podłączyłem konsolkę do TV ale nigdzie nie mam w opcjach zmiany rozdzielczości ani włączenia antyaliasingu czy anizo gdzie to jest ?

dzięki za szybka odpowiedz :)

Edytowane przez Elendir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy gry z normalnego xboxa 360 np premium będą mi chodziły na tej mojej tańszej wersji ???

Tak, chyba że jakaś gra będzie wymagała HDD (takich jest baaaaaardzo mało)

 

Podłączyłem konsolkę do TV ale nigdzie nie mam w opcjach zmiany rozdzielczości ani włączenia antyaliasingu czy anizo gdzie to jest ?

Po pierwsze:

Jaki TV?

 

Po drugie:

To nie PC - nie możesz zmieniać ustawień AA czy anizo

Jak gra ma AA to ma i tyle, jak nie ma to nie ma i nic na to nie poradzisz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, chyba że jakaś gra będzie wymagała HDD (takich jest baaaaaardzo mało)

Po pierwsze:

Jaki TV?

 

 

No TV to nie ten LCD tylko kineskopowy Philips ale jeden z tych lepszych parę lat tego kupiłem go za 5 tys :P jak podlanczalem PC to moglem ustawić na nim 1024x760 ..

 

A pisze gdzieś na grze czy wymaga tego dysku ?

 

ps. ma tv mam takie nieraz malutkie przezroczyste kreski jak są jakieś ramki czy coś czy mogę podłączyć konsole przez wejście cyfrowe euro ? wydaje mi sie ze było by lepiej ale nie ma takiego kabla :)

Edytowane przez Elendir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Euro nie jest cyfrowe, to tak na marginesie. Cyfrowe jest tylko HDMI i DVI.

 

Lepszy obraz powinienes miec po kablu S-VHS, ew. Euro - na Allegro powinienes cos znalezc.

 

Co do gier wymagajacych HDD - sa takie w ogole? O ile pamietam, to jednym z wymogow M$ dla developerow mialo byc to, ze gry nie maja wymagac HDD do dzialania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do gier wymagajacych HDD - sa takie w ogole? O ile pamietam, to jednym z wymogow M$ dla developerow mialo byc to, ze gry nie maja wymagac HDD do dzialania.

Dołączona grafika

ikonka na dole

 

A taki Burnout Paradise chyba wymaga hdd do gry po sieci, ale pewny nie jestem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...