Skocz do zawartości
cavarr

Xbox 360

Rekomendowane odpowiedzi

To nie kompa a lekki upgrade i niech mi ktoś powie że za takie pieniądze uzyskam gorszą jakość i niższy FPS w grach na PC niż na Xie ???

W 1920x1080 w full detalach i dzwiekiem DD5.1? I dare you ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Costi. Na tym co w podpisie tylko GPU 8800GT 512MB w FullHD z MSAA4x mam ok 45FPS a to już niezły wynik. Czasami spada poniżej 40 ale cały czas idealna płynność. ;) Aha. Chodzi o GRIDa. ;)

 

Generalnie konsole, czy to PS3 czy to X360 sprzętowo są już trochę za PC i to jest fakt. Ale na konsolach są gry a dokładniej gatunki, które raczej nie ukażą się na PC. Warto mieć i jedno i drugie. ;) Konsola jest bardziej bezstresowa, można dopasować ją do mebli itp. ;)

 

Pozdro

Edytowane przez kojak_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to dziwne, bo jakos mam Viste i mimo ze niby powinno miec wbudowane DX10 to ZAWSZE mi instaluje DX a jak klikne, ze nei chce, to anuluje instalacje. Poza tym czemu na XP co i raz widze dystrybucje z kolejnych miesiecy? A to wersja z sierpnia, a to z maja itd. WTF? Zreszta juz costi wyzej napisal ze nie wszystko tak pieknie lata no i taka jest prawda. Poza tym dochodza patche w ilosciach hurtowych. Sam gram na PC w gry, nawet te ktore sa tez na X, ale staram sie od tego odchodzic, bo najnormalniej w swiecie NIE MAM czasu na babranie sie ze wszystkim z czym trzeba sie babrac na PC zeby pograc i tyle. Jesli ktos ma duzo czasu/checi to prosze bardzo. A co do Herosow to sam gram sporo, bo seria jest wybitna, ale graficznie mimo ze bardzo bajkowo i kolorowo to jednak do Gearsow chyba sie porownac tego nie da.

Nie wiem ja sobie nie przypominam masowego instalowania DX , z reguly 1 raz na kilka miechow starczal, a i to sprowadzalo sie do wcisniecia akceptuj podczas instalacji nowej gry. :) W viscie tez tylko 1 raz po jej instalacji cos gmeralo w DX.

A to co Costi pisal to goscie mieli wiecej problemow niz ja przez ostatnie 3 lata ;)

 

A porownac jasne , ze sie nie da bo to zupelnie inne gry :D Stwierdzenie , ktora lepsza bedzie zalezalo tylko od upodoban gracza.

 

Dla mnie na X360 interesujacy jest tylko ME, Lost Odyssey, moze Burnout , DMC4, next-genowa Ninja, jakbym kupil okazajnie za <50 zeta to moze jeszcze Halo 3, Gearsy.

No ale z drugiej strony to jak dla mnie to zalety konsoli sprowadzaja sie do mozliwosci polupania z kumplem na dwa pady w Soul Calibura czy pogrania w RPGi , ktore nie wyszly na pieca, wiec czekam na x360 arcade <400 zeta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kompa a lekki upgrade i niech mi ktoś powie że za takie pieniądze uzyskam gorszą jakość i niższy FPS w grach na PC niż na Xie ??? Na tym na pewno GTAIV będzie śmigać lub Paradise czy GRID bez większych problemów.

No to zrób ten upgrade, pograj przez ~rok w tej super płynności i zaczekaj na nowe tytuły i znowu tutaj przyjdziesz się żalić, że wolisz wydaok. 260F na upgrade kompa podczas gdy na x gry chodziły i te nowe chodzą tak samo. A w Gta4 to na pewno sobie pograsz teraz na kompie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już jakieś informacje na temat nowe generacji xboxa ? :->

Bo słyszałem, że nadchodzi ale coś go nie widać i się zastanawiam czy warto kupić teraz Arcade :razz: :unsure: .

a co za roznica czy bedzie nowa generacja? Do sierpnia bedziesz czekal? Przeciez procesor graficzny w 65nm nie sprawi ze gry będą lepiej chodzic... to nie PC.

 

A takie czekanie "bo niedługo moze lepsza wersja bedzie" tez jest bez sensu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co za roznica czy bedzie nowa generacja? Do sierpnia bedziesz czekal? Przeciez procesor graficzny w 65nm nie sprawi ze gry będą lepiej chodzic... to nie PC.

 

A takie czekanie "bo niedługo moze lepsza wersja bedzie" tez jest bez sensu.

Mniej prądu, mniej ciepła, mniej hałasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jeszcze tylko czy opłaca się brać Arcade za 777zł ? :unsure:

http://www.balta.pl/opis.php3?ID=30506

http://www.sklep.psxextreme.pl/product_inf...roducts_id=3748

ewentualnie poszukaj po marketach, czasem jakieś promocje się trafią

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o napęd, a wentylatory chłodzące.

Nie wiem jak jest w starszych wersjach xboxa, ale wentylatory w wersji arcade są znacznie cichsze od przeciętnego komputera...

 

eragonek

Zawsze możesz poszukać na allegro niedobitków z promocji MM ;>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poszperałem trochę i znalazłem dwu miesięczną konsole przerobioną iXtreme 1.4 +GoW za 600zł.

Propozycja kusząca, gdyby nie ta przeróbka <_< .

Czy jak będę grał na takim iksie na necie w oryginalne gry to M$ będzie mnie mógł zbanować :unsure: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było pisane miliard razy - MS banuje za złe kopie, nie za przeróbke. Tylko nadal nie wiadomo na jakiej zasadzie odbywa sie banowanie, wiec nie ma na to pytanie 100% odpowiedzi. Jesli ktos uzywal kopii gier na tej konsoli wczesniej, istnieje szansa dostania bana w przyszlosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, poszperałem trochę i znalazłem dwu miesięczną konsole przerobioną iXtreme 1.4 +GoW za 600zł.

Propozycja kusząca, gdyby nie ta przeróbka <_< .

Czy jak będę grał na takim iksie na necie w oryginalne gry to M$ będzie mnie mógł zbanować :unsure: .

szkoda gwarancji jak sam nie masz zamiaru korzystac z iso

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co za roznica czy bedzie nowa generacja? Do sierpnia bedziesz czekal? Przeciez procesor graficzny w 65nm nie sprawi ze gry będą lepiej chodzic... to nie PC.

(...)

Nie to żebym bronił PeCeta ale to co napisałeś zabrzmiało tak, jakby na kompach niższy proces technologiczny miał wpływać na wydajność ;).

 

@eragonek

Szukaj promocji po marketach. Ostatnio w Łódzkim MM od 8 maja była promocja praktycznie na wszystko, XO Arcade chodziły po 600zł!! Nie wiem ile tego mieli i czy przypadkiem nie rozeszło się "po pracownikach" ale... Niedawno była akcja "elektronika bez vat'u" a teraz to, tak "gratis". Szczerze powiedziawszy już miałem jechać po tego XO ale jakoś się nie wybrałem (a była to sobota, marne szanse żebym jeszcze coś wyrwał, ogólnie zbyt późno się dowiedziałem żeby przemyśleć sprawę "dogłębnie"). Teraz nieco żałuję, dokupić HDD na allegro i w cenie "mniej niż 777" mogłem mieć jakby "Premiuma", nówkę sztukę.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w MM kupiłem x360 za 769zł. oczywiście wersja arcade. nie będę przerabiał bo....cenie sobie gwarę :)

po pierwszym odpaleniu i włożeniu płyty doznałem szoku. czemu to jest takie GŁOŚNE!!!!????

cenie sobie ciszę. mam bezgłośnego pc (tylk do tv) + lapa którego też mało kiedy słychać. ten xbox360 zagłuszy mi całą harmonię w moim pokoju :D No nic, jakoś to przeżyję. Xa podłączę do monitora 22"1680x1050. czekam na kabel. to chyba dobry pomysł?

 

ps.

kiedyś też byłem za tym że lepiej mieć PC do grania niż konsole. zdanie zmieniłem a nie często zdarza mi się to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam mam podłączonego x'a pod monitor 22" i nie jest źle.

Musisz jednak pamiętac o dwóch rzeczach

- ważny jest dobrej jakości kabel (nie te za 20zł z Allegro, tylko oryginalny M$ lub Bigben)

- kolory będą średnie (w sensie wyblakłe), dlatego przyda się regulacja monitora.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie robił, bo u mnie na 3 tv lcd i 2 monitorach kolory po vga z pewnością wyblakłe nie są (naturalnie po dodatkowym nasyceniu w dashu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy z hdmi ;) jezeli tak to pewnie niedlugo bede szukal chetnego na pady, memorke i gry :D

A od kiedy wersja core ma hdmi? :P

Po prostu chca sie pozbyc sprzetu zalegajacego na magazynie ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A od kiedy wersja core ma hdmi? :P

Po prostu chca sie pozbyc sprzetu zalegajacego na magazynie ;D

http://en.wikipedia.org/wiki/Xbox_360#Retail_configurations

The Core system comes bundled with composite video cables, capable of only SDTV resolutions, but newer models with lot number 0728 or greater have an HDMI 1.2 output

i jeszcze tu: http://www.electronista.com/articles/07/08...x360.core.hdmi/ Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...