Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość felek111

Ja nie narzekam na grafikę. Grafa az tych filmików co widziałem w zupełności mi wystarcza. Całe szczęscie, że nie zrobili jej w jakimś dziwacznym nowoczesnym trójwymiarze. Klimat by padł całkowicie. Jeśli chodzi o DX 10 to też mnie nie rusza. I tak Visty nie mam i nie zamierzam mieć tak długo jak tylko to będzie możliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też grafa z SC2 odpowiada i bardzo dobrze, że nie ma trójwymiaru. DX 10 nieco lepszą grafikę ma, ale i nie powala jakąś jakością z kosmosu. Natomiast co do Visty to kwestia gustów chyba :D Ja mam i wszystko śmiga jak na razie. Co do SC2, to ciekawe, czy twórcy będą chcieli w przyszlości wprowadzić czwartą rasę. Kiedyś była jakaś spekulacja o tym, chodziło o jakąś czwartą postać, która była zasłonięta cieniem czy screen, już nie pamiętam :P Tak na ogół to taka beta by mogła wyjść już. Pograłbym sobie w to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też grafa z SC2 odpowiada i bardzo dobrze, że nie ma trójwymiaru. DX 10 nieco lepszą grafikę ma, ale i nie powala jakąś jakością z kosmosu. Natomiast co do Visty to kwestia gustów chyba :D Ja mam i wszystko śmiga jak na razie. Co do SC2, to ciekawe, czy twórcy będą chcieli w przyszlości wprowadzić czwartą rasę. Kiedyś była jakaś spekulacja o tym, chodziło o jakąś czwartą postać, która była zasłonięta cieniem czy screen, już nie pamiętam :P Tak na ogół to taka beta by mogła wyjść już. Pograłbym sobie w to.

To nie chodziło przypadkiem o nowego Dawn of Wara z numerem 2 ?

 

Tą czwartą rasą będą Saiyanie

B-)

Nie mam wiecej pytań :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeglądając filmiki na youtube z SC2, zobaczyłem, że można przybliżać kamerę oraz nią obracać, czyli jest tak jak w HOMM V. To nawet ładnie wygląda w grze. Mam nadzieję, że dla weteranów będą jakieś fajne opcje, choćby z układem kamery, żeby był jak najlepszy. Zobaczymy co z tego wyjdzie :q

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Kończę BroodWar i odblokowałem sobie dodatkową misję. Jest w sumie średnio ciekawe jeśli chodzi o samą grę, jednak rzuca nieco cienia na samą fabułę. Ta plotka o czwartej rasie teraz okazuję się, że może być prawdopodobna.

Nasz kolega Duran wcale nie był pod kontrolą tej laski. Jak sam się określił jest przedstawicielem czegoś/kogos kto jest bardzo potęzny, narazie się przygląda, ale wkrótce nadejdą wielkie zmiany (bawią sie też w eksperymenty ( Chociażby krzyżówki protossów/ zergów, itp). Tak mniej więcej to przybliżyłem.

Teraz jeszcze bardziej czekam na SC2

Cóż aby tylko nie schrzanili fabuły.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard zawsze lubil odwolywac sie w kolejnych czesciach do poprzedniczek wiec jest to bardzo prawdopodobne ze echa dodatkowej misji z SC:BW znajda sie w SC2. Z drugiej strony czwarta rasa w SC moze nieco zaburzyc idealna rownowage ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość felek111

Blizzard zawsze lubil odwolywac sie w kolejnych czesciach do poprzedniczek wiec jest to bardzo prawdopodobne ze echa dodatkowej misji z SC:BW znajda sie w SC2. Z drugiej strony czwarta rasa w SC moze nieco zaburzyc idealna rownowage ...

Mi w zupełności wystarczają trzy rasy w SC. Tak szczerze powiedziawszy to dla mnie 4 strony konfliktu to już troszeczkę robi się za dużo, tym bardziej, że jak nigdzie indziej w SC rasy, konfilkt, zróżnicowanie oraz fabuła wręcz idealnie zgrywają się ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard zawsze lubil odwolywac sie w kolejnych czesciach do poprzedniczek wiec jest to bardzo prawdopodobne ze echa dodatkowej misji z SC:BW znajda sie w SC2. Z drugiej strony czwarta rasa w SC moze nieco zaburzyc idealna rownowage ...

Oby nie okazało się, że ta czwarta siła, to jakieś dalsze echo płonącego legionu :lol2: W każdym bądź razie zapowiada się bardzo smakowicie i szkoda, że na ewentualny World of Starcraft na razie nie ma co liczyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam szybką prośbę.

 

Czy ktoś ma/zna link skąd mogę ściągnąć dźwięki z starcrafta. Chodzi mi o dźwięki występujące po kliknięciu na jednostkę.

 

Jakoś nie potrafię tego znaleźć...ściągnąłem około 15 mp3 z tym, ale jeszcze przecież brakuje mnóstwa. Jeśli ktoś mógłby pomóc byłbym zobowiązany. Chętnie w midi.

 

dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech bedzię nawet w 2010 ale żeby bez bugów! Chociaż toż to przecie Blizzard :wink:

bugi beda zawsze w koncu ile patchy mial starcraft/broodwar? napewno wiecej niz 15 ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bugi beda zawsze w koncu ile patchy mial starcraft/broodwar? napewno wiecej niz 15 ^_^

wiekszosc patch'y wprowadzała balance ;) Ale mniejsza z tym...

 

Ciekawe czy blizzard kiedykolwiek skusi sie na wydanie ponownie gry na konsole (tak jak to było z pierwszym diablo/starcraft'em).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech bedzię nawet w 2010 ale żeby bez bugów! Chociaż toż to przecie Blizzard :wink:

No ja np. nie za bardzo bym chciał czekać tak długo, ponieważ nie mam zamiaru kupować nowego sprzętu dla jednej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania StarCrafta II bez potwierdzenia Blizzarda

 

Imo wymagania z pupy patrząc na poziom graficzny sc2. Do magazyny Micromania - nie popadajcie w "ekstremizm"; nie każda nowa gra musi miec duże wymagania...

Moim zdaniem do pociągnięcia tego co widziałem na filmikach i skrinach na full detalach w 1024 aax4 afx8 powinien styknąć 7900gs i 1gb ramu (no może 2) i jakiś niekręcony x2 (wiem ze "wróżkuje" ale poziom graficzny sc2 naprawdę jest przeciętny jeżeli chodzi o dzisiejsze rtsy, za to jest genialny w porównaniu do starcrafa 1 ;)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Tobą. Imho fajerwerki graficznie mają dla mnie znikome znaczenie. Zależy mi głównie na tym aby gra nie cieła się gdy wybiegnie 50 zerglingów na 10 marinsów i jakieś tanki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z Tobą. Imho fajerwerki graficznie mają dla mnie znikome znaczenie. Zależy mi głównie na tym aby gra nie cieła się gdy wybiegnie 50 zerglingów na 10 marinsów i jakieś tanki.

ciekawe masz wymagania :D no chyba, ze planujesz granie na jakiejs integrze ;)

 

ja tam chce zeby gra oprocz gameplaya jakos wygladala ;] po cos w koncu inwestujemy w coraz to nowsze grafy itp ;)

Edytowane przez kkNd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe masz wymagania :D no chyba, ze planujesz granie na jakiejs integrze ;)

 

ja tam chce zeby gra oprocz gameplaya jakos wygladala ;] po cos w koncu inwestujemy w coraz to nowsze grafy itp ;)

Na szczęście sc2 wygląda ubogo w porównaniu do np WiC ;]. Co mnie oczywiście stuka bo ja na sc2 patrze przez pryzmat starcraft1 - a tutaj postep w oprawie jest naprawdę duży. Co mnie stuka poraz drugi bo w sc oprawa nie ma prawie żadnego znaczenia (oby nie odstraszała - z tego co widziałem nie odstrasza a nawet jest ładna ;]).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście sc2 wygląda ubogo w porównaniu do np WiC ;]. Co mnie oczywiście stuka bo ja na sc2 patrze przez pryzmat starcraft1 - a tutaj postep w oprawie jest naprawdę duży. Co mnie stuka poraz drugi bo w sc oprawa nie ma prawie żadnego znaczenia (oby nie odstraszała - z tego co widziałem nie odstrasza a nawet jest ładna ;]).

jak dla mnie i wielu innych graczy z polskiej i nie tylko sceny sc to narazie grafa jest za cukierkowata zmienili pare rzeczy w porownaniu z tym co mozna bylo zobaczyc rok temu na wwi w korei ale dalej wyglada to jak w3 w universum starcrafta. niemniej nie skreslam gry poki bede mogl spokojnie micorwac swoimi jednostkami w ferworze walki.

 

jedno wiem w sp napewno zagram ale mam nadzieje ze mp wciagnie mnie tak jak jeszcze zyjacy sc/bw w koncu 10 lat a wciaz mamy turnieje/laddery no i WCG :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytat z polygamia.pl

---------------------------

 

Nigdy nie byłem wielkim fanem StarCraft. Może to z powodu mojej nieudolności w kierowaniu oddziałami Terran i Zergów? Może dlatego, że szybkie klikanie po ekranie nudziło mnie w ciągu kilkunastu minut? Może wreszcie z powodu kompletnej niezdolności do myślenia strategicznego? Muszę jednak przyznać, że jestem fanem wszystkiego co robi Blizzard - Ci goście po prostu wiedzą jak się robi gry, filmowe przerywniki, jak się tworzy niesamowite scenerie. Z tego też powodu to ja pozwolę sobie (z powodów czysto estetycznych) zaprezentować najnowszy zestaw obrazków z nadchodzącego StarCraft II.

 

To, co możecie na nich zobaczyć nie pochodzi z materiałów reklamowych ani też z oficjalnej strony gry. Jakimś cudem pojawiły się one wyłącznie w technicznych dokumentach dotyczących najnowszej odsłony silnika graficznego, używanego przez Blizzard. Zaprezentowano je podczas konferencji SIGGRAPH 08 (Special Interest Group on GRAPHics and Interactive Techniques), która, zasadniczo, jest imprezą zorganizowaną przez AMD. Czyżby więc Blizzard i AMD prowadziły jakąś szczególną, szerzej zakrojoną współpracę?

 

Takim oto zbiegiem okoliczności, oraz dzięki “przeciekom” z tejże konferencji, szersza publiczność ma pierwszą okazję zapoznać się z czymś, co (prawdopodobnie) będzie mini-gierką rozgrywaną pomiędzy misjami Terran w trybie dla jednego gracza. Na poniższych “zdjęciach” widać Raynora, który raczy się trunkiem w kafeterii zaś Tychus Findlay odwiedza go by porozmawiać na jakiś temat. Nacieszcie oczy i nie zapomnijcie podzielić się wrażeniami.

 

------------koniec cytatu---------------

 

Poniżej screeny:

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...