Skocz do zawartości
Gość [RONIN]

Starcraft 2

Rekomendowane odpowiedzi

mam nadzieje, ze to wlasnie TA data - 25 stycznia 2008

i troche nowych screenow

 

Dołączona grafika

 

o jaki ladny mech :)

 

Dołączona grafika

 

ktos widzial ghosta? ;)

Dołączona grafika

 

 

wiecej mechow :D

Dołączona grafika

 

tutaj insze - >http://www.gamershell.com/pc/starcraft_2/screenshots.html

ok. ide spac do zamrazarki ;)

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Technicznie - ok. Designersko - tragedia IMHO. Za duzo plastik-fantastik, jednostki wygladaja jak tandetne zabawki z bazaru.

Nie masz wrażenia że niektóre jednostki terran są żywcem wycięte z WH40k? ;] Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te ziomki z plecaczkami odrzutowymi to assault space marine, no i wsparcie wzywa sie jak w wh40k ....;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że już był tutaj, dlatego wcześniej nie podlinkowałem.

Właśnie na tym filmiku czuć momentami wh40k ;]

 

Co do filmiku to:

-wreszcie command center nie jest dużym chłopcem do bicia (ciekawe czy będzie można lądować na jednostkach wroga) ;]]]

-wreszcie moje kochane battlecruisery poradzą sobie z mięchem na ziemi ;]

-valkyrie: fajny motyw z tą transformacją w goliaty ;]

-chowające się SD? Ktoś użył makówki w odpowiedni sposób;] Pamiętam jakiej [ciach!]icy szło dostać kiedy kilka jednostek sie zablokowało i w sumie trzeba było je spisać na straty.

-nowy mech? miooooooooooodzio ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziały gały?;]

piekne :) jest wiecej "opcji" na jednostke, czyli ogolnie wiecej mozliwosci, i w sumie mi to odpowiada - mniej jednostek z wieksza iloscia "opcji" niz nawalone setki jednostek, z ktorych polowa i tak jest do niczego. i mozna majtac mapa do woli :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- supply depoty w podłodze - nareszcie ;]

- mech - to bedzie klasyk ale chyba nie w multi i wcale nie taki mocny

- ghost - lepszy to fajnie bo głos ma najlepszy

- BC - imo troche za silny (no przeciez to lata)

- Command Center musiał być "wzbogacony" bo to krap był.

 

Filmik cacy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starcraft 2 to nie tylko jednostki, budynki i wielkie bitwy, ale także rozbudowana fabuła single player :

 

http://www.gamespot.com/video/939643/6176222

 

filmik z wczorajszej prezentacji kampanii na blizzcon.

Mam nadzieje ze filmiki nie robią na engine gry bo to by była wielka szkoda. W w3 czy starcraft to były oddzielne movie ze świetną,renderowaną grafą ;].

Ale po za tym świetny pomysł. Dużo nowych, fajnych rzeczy. Ja sie nie moge doczekać. Prawdopodobnie swietne sp i jeszcze lepsze mp ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pewno będą blizzardowe filmy które znów przytłoczą nas swoim pięknem : ], a dzięki interakcji jaką pokazano na tej prezentacji gra na pewno będzie wciągać na sp, chyba to mieli twórcy na myśli mówiąc o czymś "rewolucyjnym" w trybie singleplayer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądając ten filmik z 2 postów wyżej usłyszałem, że będzie można 'wejść' w jednostkę i spróbować jak działa:

 

6:37

simulator we can actually test out few units and play with them

 

i nie wiem czy chodzi tu play w sensie zagrać czy 'pobawić' się :P

 

:o wtf?

 

 

EDIT:

widzieliście kolesia jak pod koniec cheat wpisał? XD

Edytowane przez AAF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie tak sobie wyobrazałem idealny singl player do sc1 :o jednym słowem, czytaja mi w myślach.

 

- Wreszcze bedzie jakas mapa galaktyki, i mozliwosc wyboru samemu na ktorej planecie bedziemy toczyc swoje rozgrywki :o

 

- Po wygranej bedzie mozna samemu albo odblokowywac nowe jednostki albo upgrejdowac stare :o

 

- no i symulator moze tez byc ciekawa sprawa ;) pewno bedzie mozna pocwiczyc troche micro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mowiac mapy galaktyki za bardzo nie lubie - wyklucza ona w zasadzie jakas bardziej zakrecona fabule (nie da sie przewidziec wszystkich wariantow).

Wolalbym chyba gre liniowa, ale za to z fajna fabula, napakowana zwrotami akcji i fajnymi filmikami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

simulator we can actually test out few units and play with them

 

i nie wiem czy chodzi tu play w sensie zagrać czy 'pobawić' się :P

 

:o wtf?

Była kiedyś taka gra strategiczna, której tytułu nie pamiętam; w każdym razie oferowała możliwość przejęcia kontroli nad dowolną jednostką.

 

Kamera zmieniała się w tryb FPP, a jednostkę kontrolowało się kursorami i paroma innymi klawiszami (np. strzału).

 

Możliwe, że tu będzie podobno (tylko po co?).

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś taka gra strategiczna, której tytułu nie pamiętam; w każdym razie oferowała możliwość przejęcia kontroli nad dowolną jednostką.

 

Kamera zmieniała się w tryb FPP, a jednostkę kontrolowało się kursorami i paroma innymi klawiszami (np. strzału).

 

Możliwe, że tu będzie podobno (tylko po co?).

Dungeon Keeper?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była kiedyś taka gra strategiczna, której tytułu nie pamiętam; w każdym razie oferowała możliwość przejęcia kontroli nad dowolną jednostką.

 

Kamera zmieniała się w tryb FPP, a jednostkę kontrolowało się kursorami i paroma innymi klawiszami (np. strzału).

 

Możliwe, że tu będzie podobno (tylko po co?).

Dungeon Keeper 1&2:)

Jin* uprzedziles mnie ^^

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...