Skocz do zawartości
EDDY

Napisy.org

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pioorek

Kto tu mówi o utrzymaniu, nie wiem ile dostaje inwalida jeżdzący na wózku, ale osoba która słabo widzi (jak np. mój brat) może dostawać taką kase (600 zl) i pracować, po nim tego w ogóle nie widać i właściwie słaby wzrok nie przeszkadza w wydajnym pracowaniu, więc można sobie pracować i gratisowo dostawać jeszcze 6 stóweczek.

Edytowane przez Pioorek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję w ogóle nic nie pisać, bo każde zdanie było już gdzieś kiedyś wypowiedziane

w jakimś filmie i można za to ze 2 latka dostać. :D To tak a'propo praw autorskich na treści

rozpowszechniane w filmach... ;)

Zamykamy sklepy w których kupujemy CD-R, zamykamy hurtownie komputerowe,

ba... zamykamy elektrownie bo dostarczają papu naszym blaszakom - to wszystko jest

nielegalne bo może być wykorzystane niezgodnie z prawem... paranoja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez komentarza... :mur:

kinomania.org leży - połowy napisów do seriali nie będzie skąd brać...

hatak.pl - dobrze, ze to jeszcze działa.

 

A co do policji to niech się lepiej zajmą tymi debilami, którzy biegają po ulicach, a nie ludźmi, którzy swoją pracą nieodpłatnie pomagają innym ludziom... :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto tu mówi o utrzymaniu, nie wiem ile dostaje inwalida jeżdzący na wózku, ale osoba która słabo widzi (jak np. mój brat) może dostawać taką kase (600 zl) i pracować, po nim tego w ogóle nie widać i właściwie słaby wzrok nie przeszkadza w wydajnym pracowaniu, więc można sobie pracować i gratisowo dostawać jeszcze 6 stóweczek.

To donieś na brata że bezpodstawnie bierze 600 zł ...

Ręce opadają ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hatak tez ma problemy z plynnoscia finansowa ;/

Ta, cały czas na głownej lecieli z tekstami "klikajcie w reklamy", "dlaczego nie klikacie" a teraz sie dziwią czemu ich google zbanowalo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, cały czas na głownej lecieli z tekstami "klikajcie w reklamy", "dlaczego nie klikacie" a teraz sie dziwią czemu ich google zbanowalo...

przyznali sie do tego że zachowali sie jak lamy ale nie dosadnio,oni robą dobre napisy i za to nalezy im sie szacunek po prostu nie mają doświadczenia w prowadzeniu serwisu. Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jeszcze dzisiaj zamkna hatak.pl bo jak narazie jeszcze dziala. Nie rozumiem ich, ktos jest gluchy albo kupil gdziesz za granica film i teraz juz niestety, go nie obejzy jak nalezy. Za darmo tlumaczyli i naszej policji to sie nie spodobalo , najlepiej to jeszcze zeby im placili za to co robili dla dobra polakow.

Edytowane przez carek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to ciekawe jak te 9 osób zatrzymano, zapewne wlot AT na ich domy o 6 rano, rozbieranie do majteczek, zabezpieczenie miejsca i narzędzi "zbrodni" itd. - takie akcja to nasza policja lubi, mogą zabłysnąć i poczuć się ważni. Brak słów...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Mugrim

Banda polskich decydentów! Niech wyjdą na ulice i zaczną łapać prawdziwych przestępców bo od tego oni sa od tego są oni od tego oni są.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banda polskich decydentów! Niech wyjdą na ulice i zaczną łapać prawdziwych przestępców bo od tego oni sa od tego są oni od tego oni są.

Buahaha :lol2: leże dobry tekst :lol: A na poważnie tonący brzytwy sie chwyta nic dziwnego, chcą pokazać jakich to oni bandziorów łapią :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tłumaczenie tekstów piosenki i udostępnianie ich na stronie to też karalne? A ile jest stron z tekstami angielskich piosenek przetłumaczonych, i to stron na dużych serwisach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Mugrim

Ja sie tak zapytam, czy aby na pewno wszyscy wypowiadajacy sie w tym topicu znaja znaczenie slowa "decydent"? ;)

Nie ale to bardzo ładnie sie komponuje i nie musze znac znaczenia jakiegos wyrazy zeby go uzywac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh wszystko pozamykają bo nielegalne :/ Będą wybory to sie naszych poPISsowców rozliczy ;)

 

No ale co do napisów. Napewno nowe strony powstaną, to kwestia czasu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ale to bardzo ładnie sie komponuje i nie musze znac znaczenia jakiegos wyrazy zeby go uzywac.

buhahahah :lol:

Ehhh wszystko pozamykają bo nielegalne :/ Będą wybory to sie naszych poPISsowców rozliczy ;)

 

No ale co do napisów. Napewno nowe strony powstaną, to kwestia czasu ;)

pamiętam jak padła suprnova :sad: też było dużo krzyku, a teraz co mamy :rolleyes: scene...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wielkiego sukcesu może się to stać wielką wpadką policji... Przepisy w tej kwestii są tak niejasne, że nie można jednoznacznie stwierdzić, czy tłumaczenie filmu jest łamaniem prawa, czy nie - zwłaszcza biorąc pod uwagę, że taki tekst nie ma praktycznie żadnej wartości - zresztą nie stanowi na ogół integralnej części filmu (bo mamy dźwięk, nie wyświetlany tekst).

 

Dochodzimy do sytuacji, kiedy np. zrobienie animowanego filmiku, czy komiksu, który będzie nawiązywał do czegoś znanego również może być przestępstwem.

 

Jak dla mnie tłumaczenie ze słuchu, a następnie dzielenie się efektem tej pracy nie jest przestępstwem - jest zgodne z prawem.

 

 

Powiedzcie, czemu mam wrażenie, że wkrótce powstanie serwis internetowy z płatnymi tłumaczeniami do filmów? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Panowie policjanci chcą się odegrać za wciąż istniejący portal "redwatch", którego jak dotąd skutecznie nie udało im się zamknąć. "Lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu"

Edytowane przez lgolebio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne jeszcze dzisiaj zamkna hatak.pl bo jak narazie jeszcze dziala.

Nie zamkną :) Dziś gadałem przez telefon z szefem hataka i tak zawziętego jeszcze nie słyszałem :P

To co się porobiło to czysta parodia więc trzeba z tym walczyć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz o tym przeczytałem a wcześniej dziwiłem się ludziom co w robocie gadali ciągle o napisy.org. :lol:. Chyba byłem zbyt zapracowany.

 

 

Nie wiem co ja mam o tym sądzić. Jak dystrybutor wydaje jakiś film w polskim tłumaczeniu to ma wyłączne do niego prawo i każde nieoficjalne tłumaczenie bez zgody autora jest zabronione. Ale co mają do tego filmy ,anime ,czy seriale o których w Polsce tylko na necie słychać Żal.pl. Rządy zakichane.

 

BTW. napisy.info coś ledwo działa ;)

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...