Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

aha. dobrze wiedziec. Spotkaliscie sie z czyms takim ze jak popelnisz przestepstwo i w poblizu jest gliniarz patrolujacy ulice pieszo, zaczynasz uciekac fura a gliniarz "pozycza" sobie woz od najblizszego goscia? Przeszedlem gre a dopiero teraz zobaczylem cos takiego :D Wyjeb... taksowkarza z wozu i zaczal mnie gonic :blink: Ta gra nie przestanie zaskakiwac.

 

Dołączona grafika

 

ps. Zauwazylem ze roznorodnosc wozow zalezy od tego ile mamy ramu, ja gram (tymczasowo) na 1gb, i po miescie jezdzi raptem 5 modeli samochodow :D wliczajac w to taxi i policje. A natezenie ruchu ustawione jest na ponad 40

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha. dobrze wiedziec. Spotkaliscie sie z czyms takim ze jak popelnisz przestepstwo i w poblizu jest gliniarz patrolujacy ulice pieszo, zaczynasz uciekac fura a gliniarz "pozycza" sobie woz od najblizszego goscia? Przeszedlem gre a dopiero teraz zobaczylem cos takiego :D Wyjeb... taksowkarza z wozu i zaczal mnie gonic :blink: Ta gra nie przestanie zaskakiwac.

Kiedyś zabrali Porsche i Corvettę, ja jechałem chyba Maybachem, powiem, że momentami mnie zaskakiwali :D (spokojnie mnie wyprzedzali). Genialne to jest. :)

 

BTW. Pewnie większość z Was już się bawiła huśtawką ? :D Cudowny Bug. Jest jeszcze jeden z trzęsącym się kontenerem, widział to ktoś ? I gdzie to jest ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zrobiłem 100 % game progress ,bylo to niebywale czasochłonne ,ale satysfakcja nie do opisania.

Właśnie męczę się ze 100% i mam jedno pytanko - w grze można dokonywać wyborów kogo zabić. Czy przez to omija się jakieś misje? Bo fabułę mam już skończoną, teraz bawię się ze stuntami i wozami dla Steviego, ale martwi mnie, że w achiev'ach ciągle 2 misje mam nieukończone. Czyżbym musiał od nowa całą grę łupać??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie hustawka jeszcze nie bawilem, a mam juz ponad 77% To z policja, ktora kradnie fury to jest u mnie na porzadku dziennym. Kolo podbiega, szybe z lokcia i jazda za mna. Motory tez kradna bo mam skrina :D

 

O prosze

 

Dołączona grafika

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem pozmożecie !!!!!!!!!!! Siema mam taki problem a własciwie pytanie i pragne usłyszec waszych odpowiedzi :

Ma pc E7400 , 4 gb ram i geforce 9600 gt , gta 4 chodzi mi na full rozdcielce pozniej srednie ,sredie i 32, 60, 42, 6 i jak robie bechmark wyciąga mi 32 fps nawet nizle lecz nie tu problem bo pisze ze wydajnosc karty jest 51 % to mysle ustawie na full ustawienia ibedzie pracowac na max obrotach a tu [gluteus maximus] nadal chodzi wydajnośc na 51 % . Wiec moje pytanie tkwi dlaczego niema wydajnosci np. 100 % jak dam na max moze cos zle w karcie ustawieone dlatego prosze wasze opinie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! dzieks z gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajność karty ?! Może chodzi o obroty wiatraka na karcie. A może chodzi o procentowe użycie pamieci vram/ram ? Do tego: kręciłeś tego E7200 ? Jak nie to zrób to jak najszybciej.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykres z Rivy jest dużo warty, bo pokazuje rzeczywiste użycie GPU :)

 

Jednak @dziarax nie wie nawet pewnie co to jest Riva Tuner, tak więc to nie o to chodzi.

 

@dziarax

Masz cały czas 51% użycia pamięci grafiki, bo ci gra nie zapisuje ustawień graficznych, tyle ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykres z Rivy jest dużo warty, bo pokazuje rzeczywiste użycie GPU :)

 

Jednak @dziarax nie wie nawet pewnie co to jest Riva Tuner, tak więc to nie o to chodzi.

 

@dziarax

Masz cały czas 51% użycia pamięci grafiki, bo ci gra nie zapisuje ustawień graficznych, tyle ;]

e lanc to co mam zrobić doradz cos ale jak wchodze w opcje grajiki to normalnie widze ze jest to co ustawilem

:damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziarax

Punktacja systemu ostrzeżeń

15. Rażące błędy lub ich duża liczba w poście - 10% +1 dzień ZPP.

To co robisz z językiem polskim jest niesamowite, każdy powinien Twój problem zignorować.

Takie pismo to kompletny brak szacunku do ludzi których prosisz o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam problem z misja.

 

Misja u kolesia na P Pakie, czy jakos tak, oraz misja gdzie jest spotkanie, na radarze jest krawat, i moge tylko o okreslonej godzinie wpasc na spotkanie.

 

Mam problembo juz wczesniej bylem ubrany w garniaka, teraz jest info ze moge tylko i wylacznie ta misje przejsc gdy ubierze sie garniaka... i chyba krawat, no to bylem caly w garniaka ubrany, ale [gluteus maximus] nie dziala, no to jade jeszcze raz sie ubrac w garniaka, mama garnitur czarny z krawatem, spodnie jakies na kant, oraz jakies stylowe buty, a tu [gluteus maximus] nadal jest ze musze miec garnitur :mur: a do tego kolesia Pakie czy jakos tak jakies simple buty :blink: nie wiem o co biega, juz nie mam pomyslu co kupowac i sprawdzac... HELP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziarax

Proszę abyś poprawił język w swoich postach. Ciężko to zrozumieć naprawdę.

 

Beerd

dziarax to newbie (początkujący uczestnik) wiec na początku jest pod ochroną ;] ale jeżeli takie posty sie powtórzą będę musiał dać % zamiast warna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie mam problem z misja.

 

Misja u kolesia na P Pakie, czy jakos tak, oraz misja gdzie jest spotkanie, na radarze jest krawat, i moge tylko o okreslonej godzinie wpasc na spotkanie.

 

Mam problembo juz wczesniej bylem ubrany w garniaka, teraz jest info ze moge tylko i wylacznie ta misje przejsc gdy ubierze sie garniaka... i chyba krawat, no to bylem caly w garniaka ubrany, ale [gluteus maximus] nie dziala, no to jade jeszcze raz sie ubrac w garniaka, mama garnitur czarny z krawatem, spodnie jakies na kant, oraz jakies stylowe buty, a tu [gluteus maximus] nadal jest ze musze miec garnitur :mur: a do tego kolesia Pakie czy jakos tak jakies simple buty :blink: nie wiem o co biega, juz nie mam pomyslu co kupowac i sprawdzac... HELP

Z tego co pamiętam to Pakie czy Packie :razz: jest dostępny od godziny 6 rano czy 4 rano, może dlatego nie załapujesz się na misje.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male info na temat framrate i zmian sprzetu:)

Wszystko na viscie 64x

 

e2160@3ghz

8800gt

4gb

~~~~~~

30fps w benchu

 

e8400@4ghz

8800gt

4gb ram

~~~~~~

47fps w benchu

 

e8400@4ghz

4780 toxic

4gb ram

52fps w bechu:)

 

Lol? Nie do konca, bo 4870 pozwala na wyzsze ustawienia, na ktorych 8800gt512 gwarantowal scinki:)

ps. dzis wskocze na xp sp3 i zobacze jak sie wyniki zmienia

Edytowane przez HeatheN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...