Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

Podobno na ati chodzi gorzej niż na nv... :)

Wiedziałem to jak kupowałem radka, ale na 8600gt grałem w miarę komfortowo, więc sądziłem, że z kartą która jest ze 2x potężniejsza, będzie się grało przyjemniej, a jest wręcz odwrotnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno?

Wlasnie mialem spadek do ~3-5fpsow

Co za scierwo.

Też miałem ATi ale 3870 i reszta sprzętu z podpisu, a więc znacznie gorszy PC a mimo to takiego spadku nie uświadczyłem. Albo źle skonfigurowany system albo przedobrzyłeś z ustawieniami gry.

 

Swoją drogą nowej karty od ATi nigdy już więcej nie kupię bo producent od lat ma w [gluteus maximus] swoich klientów i od lat wydaje badziewne sterowniki.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograniczenie pamieci vram do 0.7 (co daje tylko ~360 vram) u mnie eliminuje spadki zarowno na r4850 jak i 4870 poprawa jest kolosalna ale srednie fps ciagle bardzo niskie ~20 na 4870.

 

@HiS Ostatnie Catalysty sa bardzo dobre i to raczej wina spapranej konwersji a nie ati.

Edytowane przez hapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zobaczyć te klatki na 280 GTX z E8400 :blink:

poza tym w tej grze skok daje quad i to powinieneś wymienić - wielu to na ppc zrobiło, łącznie ze mną

a że 4870X2 wolniejszy to fakt bo ta gra nie widzi ani SLI ani CF czyli masz 4870 1gb

 

Co Ty za bzdury piszesz :blink: :blink: :blink: z tym CF :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infernus. :) Są tylko trzy sposoby na zdobycie go. :?

 

1. Berni nam go da po skończonych misjach.

2. Trzeba będzie ukraść taki wóz dla Steviego.

3. W wyścigach od Bruciego czasem może się pojawić.

 

INNEJ opcji niestety nie ma na ten wóz. ;/ G

Jest inna opcja :razz: , dziś znalazłem go zaparkowanego na parkingu koło tego wielkiego boiska na drugiej wyspie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam problem z gra gta IV. wlacze mi sie menu glowne, potem klikam start i pojawia mi sie filmik na ktorym przeskakuja postacie i to koniec.po okolo minucie znika glos. gra sie w ogole nie wlacza. mozecie jakos pomoc? pzdr.

Wgrać patcha?

Zasyfiony system?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest inna opcja :razz: , dziś znalazłem go zaparkowanego na parkingu koło tego wielkiego boiska na drugiej wyspie.

A ja mam go przy każdej cacie i sie nie chwale :D przy jednej nawet dwa. Lakierki perła hmm miodzio :P

Kurde, kogo zabić. Derricka czy Francisa? :unsure: Chyba Francisa jednak :P

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja mam takie pytanie. Mam lapka Hp z c2d t5800 2.0Ghz, 3gb ramu, nv 9600GT

 

gra oczywiscie chodzi ponizej 25klatek na sekunde nawet na najnizszych ustawieniach. system vista home, swieza, lapek dopiero co odebrany ze sklepu :lol:

i teraz tak. Czy wgrywac jakies konkretne sterowniki do tego lapka ? Czy te drivery od nvidii beda pasowac do mobilnej grafy w lapku ? Da rade podkrecic proca czy nie ryzykowac ;/ Wkurza mnie to cholernie, bo gra na tym lapku chodzi zaledwie troche lepiej anizeli na moim archaicznym pececie z amd64 4000+ 2gb ramu i x1800xt :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak gra chodzi na 181.20? :> Jakies zmiany wzgledem 181.00 czy 180.84 ?

Ja tam nie czuje różnicy względem 181.00, jedynie w wbudowanym benchmarku przybyło kilka FPS...

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "181.00"
Statistics

Average FPS: 35.14

Duration: 37.03 sec

CPU Usage: 93%

System memory usage: 84%

Video memory usage: 98%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 25

Detail Distance: 37

 

Hardware

Microsoft® Windows Vista" Home Premium

Service Pack 1

Video Adapter: NVIDIA GeForce 9600 GT

Video Driver version: 181.00

Audio Adapter: Głośniki (Realtek High Definition Audio)

Intel® Core2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz

 

File ID: Benchmark.cli

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - "181.20"
Statistics

Average FPS: 39.22

Duration: 37.02 sec

CPU Usage: 90%

System memory usage: 85%

Video memory usage: 97%

 

Graphics Settings

Video Mode: 1680 x 1050 (60 Hz)

Texture Quality: Medium

Render Quality: High

View Distance: 25

Detail Distance: 37

 

Hardware

Microsoft® Windows Vista" Home Premium

Service Pack 1

Video Adapter: NVIDIA GeForce 9600 GT

Video Driver version: 181.20

Audio Adapter: Głośniki (Realtek High Definition Audio)

Intel® Core2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz

 

File ID: Benchmark.cli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też sobie to uświadomiłem. Jak Niko walił do niego texty "Fu*k you" :lol2: Kill him :D

 

PS. Spytam już na zapas. Przy zakończeniu kogo killnąć? :D Romana czy Kate? Bo słyszałem że jest taki wybór niestety :| Jakie są dobre i złe strony tych dwóch posunięć?

dzieki qrwa stary, dzieki ! grrrr!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Też miałem ATi ale 3870 i reszta sprzętu z podpisu, a więc znacznie gorszy PC a mimo to takiego spadku nie uświadczyłem. Albo źle skonfigurowany system albo przedobrzyłeś z ustawieniami gry.

 

Swoją drogą nowej karty od ATi nigdy już więcej nie kupię bo producent od lat ma w [gluteus maximus] swoich klientów i od lat wydaje badziewne sterowniki.

Przeczytaj sobie to co mam w sigu , to raz. Dwa - od 2001 smigam na nV - jesli oni maja lepsze stery tak chyba czas kupic konsole skoro ATI Ci sie nie podoba. Od roku nie potrafia poprawic tak sterownikow aby rFactor nie wygladal tak:

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

(losowe , wystepuje zawsze w roznych odstepach czasu , na kazdych sterownikach od 169x21 - to wyzej to z ligowego na Simracingu po prawie 2h jazdy , tydzien pozniej to samo po 20 minutach)

Grid nie wygladal tak;

Dołączona grafika

przy czym w nocy jest po prostu dramat bo jezdzi sie czarnym klockiem (pomaga odpalenie gry od nowa , zwiniecie , zabawa AFem itd)

 

Zas o migajacych teksturach czy problemie z AA+AF w Crysisie nawet nie wspominam , to lekki skandal zwazywszy na range gierki/benczmarka.

 

Stad pozniej sie biora takie , a nie inne opinie. Na PCL jest temat "cienie 4870" , sprawdz - na 8800GT jest to samo w Assasinie co 4870 , ale to "Radeon problem"...

 

 

Sory za offa , ale nie moglem. Czemu? W sigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też sobie to uświadomiłem. Jak Niko walił do niego texty "Fu*k you" :lol2: Kill him :D

 

PS. Spytam już na zapas. Przy zakończeniu kogo killnąć? :D Romana czy Kate? Bo słyszałem że jest taki wybór niestety :| Jakie są dobre i złe strony tych dwóch posunięć?

ciach!a stary używaj spoilerów!

 

fajnie że już wiem jakie będzie zakończenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też sobie to uświadomiłem. Jak Niko walił do niego texty "Fu*k you" :lol2: Kill him :D

 

PS. Spytam już na zapas. Przy zakończeniu kogo killnąć? :D Bo słyszałem że jest taki wybór niestety :| Jakie są dobre i złe strony tych dwóch posunięć?

AAArgh! Jakbym mogl, to bym Cie zbanowal za to kmieciu jeden! :mur:

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie chłopcy a Ty nie obrażaj mnie kmieciu. Nic nie wiecie. Czytałem poradnik to będzie ciekawie i praktycznie nic nie wyjawiłem tymi słowami. Usunąłem tego posta ale mnie cytowaliście to wy byście też musieli usunąć. A spojler wiem co to ale nie wiedziałem jak użyć. teraz dopiero doszedłem do tego

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiemy, że ktoś musi umrzeć :lol2: (jak akurat skończyłem to mi bez różnicy). Zostaje jeszcze pytanie, co kogo zabije... Takie radosne teksty mogą komuś popsuć zabawę, bo niektórzy wolą sami odkrywać grę i dokonywać wyborów na podstawie własnego osądu, a nie czytać poradniki i z góry wszystko wiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, może i sie zgadzam ale ja nie należe to takich i nie przyszło mi to do głowy że komuś zepsuje humor. Ja nie czytałem całego poradnika, jednak wole wybierać to co jest bardziej korzystne / sprawiedliwe dlatego chciałem sie zapytać a nie umiałem użyć spojlera. W przydaku Francis vs. Derrick czytałem chyba ze 20 minut w necie kogo lepiej trachnąć i jaki ma wpływ na dalszą rozgrywkę...

Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

@Firekage to nie wiem u mnie od 6800GS rFactor wygląda normalnie i chodzi normalnie. Grid na 8800GT śmiga pięknie i żadne krzaki nie występują.

 

@Dejwi naucz się używać spoilerów albo nie wchodź na fora :sciana:

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Chronic , ja o tym pisalem... Poczytaj co pisza ludzie na Simracingu - ma to kazdy , losowo , przewaznie zawsze od 169x21 - 6800GS to stara karta , na 7600 tez nie mialem problemow. Grid? Jak wyzej , nie mam zamiaru zonglowac sterami : te do Grida , te do Crysisa , te do rFactora bo lepiej i szybciej - chce miec 1 do wszystkich. Te ich optymalizacje wlasnie tak wygladaja , juz nie mowie ze w Max Payne to ja juz na 8600GT grac nie moglem bo cial sie...

 

EOT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...