Skocz do zawartości
KaxxL

Gta 4

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie masz rację, choć i tak osmieszyli sie tym zabezpieczeniem. Ogólnie wszycy producenci gier osmieszaja sie moim zdaniem pakujac te głupie, nieskuteczne i czesto utrudniajace ludziom zycie zabezpieczenia do swoich produkcji, które i taz zazwyczaj sa łamane w dniu premiery lub kilka dni później. A co do tego ratowania gier przez crackerów, to tez sie zgadzam. Sam korzystam z cracka, bo denerwował mnie ten debilny securom. :)

Jakie z was mądrale, a ciekawe co wy byście robili, na miejscu producentów, daje sobie ręke uciąć że też byście chcieli zabezpieczyć. I nie pieprzcie że piraci ratują gry, bo to wy się ośmieszacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Jakie z was mądrale, a ciekawe co wy byście robili, na miejscu producentów, daje sobie ręke uciąć że też byście chcieli zabezpieczyć. I nie pieprzcie że piraci ratują gry, bo to wy się ośmieszacie.

Gdzies na sieci czytalem , ze kilka nastepnych gier Ubisoftu bedzie grami "doswiadczalnymi". Beda to gry bez zabezpieczen , jesli sprzedadza sie tak zrezygnuja z securoma w ogole . daje to do myslenia , co ? Problem w tym , ze jesli to beda crapy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie z was mądrale, a ciekawe co wy byście robili, na miejscu producentów, daje sobie ręke uciąć że też byście chcieli zabezpieczyć.

Raczej nie ładowałbym hajsu w błoto, wiedząc że zabezpieczenia wytrzymają górę tydzień :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie z was mądrale, a ciekawe co wy byście robili, na miejscu producentów, daje sobie ręke uciąć że też byście chcieli zabezpieczyć. I nie pieprzcie że piraci ratują gry, bo to wy się ośmieszacie.

Masz hipotetyczny problem z SecuRom'em. Co robisz?

- Piszesz/dzwonisz do wydawcy i czekasz aż on Cię oleje, mówiąc, że to sporadyczny przypadek i nie mogą nic na to poradzić?

- Piszesz na forach i czekasz aż ktoś poleci Ci format?

- Robisz profilaktyczny format tracąc czas, i inne losowe rzeczy?

- Wgrywasz pirackiego cracka wyłączającego to badziewie i cieszysz się grą?

 

Poza tym, istnieje jakaś gra, której nie scrackowano mimo tysięcy pieniędzy nakładu na zabezpieczenia? Wydaje mi się, że niema takowej.

 

Tak jak Lanc wyżej napisał, dobra gra się obroni sama, ale GTA akurat nią nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już ch.. strzela. Męczyłem się dwa dni, żeby po formacie zalogować się do tej debilnej usługi MS, a teraz gra po kilku minutach grania zawiesza się i w głośnikach słychać tylko 'trrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr...'. Mam wszystko poinstalowane, zpaczowane na najnowszych sterach... POMOCY!

 

Wychodzi na to, że lepiej załatwić sobie pirata niż kupić gre za 130zł, która sprawia tyle problemów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie z was mądrale, a ciekawe co wy byście robili, na miejscu producentów, daje sobie ręke uciąć że też byście chcieli zabezpieczyć. I nie pieprzcie że piraci ratują gry, bo to wy się ośmieszacie.

Nię będe komentował tej wypowiedzi, bo juz koledzy wyżej, zdązyli to zrobic przede mną i zgadzam sie z ich opiniami. Dobrej grze nie są potrzebne zadne durne zabezpieczenia, żeby sie sprzedała w duzym nakładzie i po co wywalac kasę na zabezpieczenia, które i tak czesto nie przetrwaja niezłamane nawet dnia premiery gry? Edytowane przez pawel1710

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie z was mądrale, a ciekawe co wy byście robili, na miejscu producentów, daje sobie ręke uciąć że też byście chcieli zabezpieczyć. I nie pieprzcie że piraci ratują gry, bo to wy się ośmieszacie.

Najzabawniejsze jest to że ty sam piracisz do czego się już parę razy przyznawałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt z tym piractwem tak jest że gry które mi się podobają kupuje w oryginałach GTA4,RA3,PES09 itd a innych crapow nawet odechcialo mi sie sciagac bo w zasadzie albo jej i tak nie zainstaluje albo zainstaluje zagram 3 minuty i delete robie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz hipotetyczny problem z SecuRom'em. Co robisz?

- Piszesz/dzwonisz do wydawcy i czekasz aż on Cię oleje, mówiąc, że to sporadyczny przypadek i nie mogą nic na to poradzić?

- Piszesz na forach i czekasz aż ktoś poleci Ci format?

- Robisz profilaktyczny format tracąc czas, i inne losowe rzeczy?

- Wgrywasz pirackiego cracka wyłączającego to badziewie i cieszysz się grą?

 

Poza tym, istnieje jakaś gra, której nie scrackowano mimo tysięcy pieniędzy nakładu na zabezpieczenia? Wydaje mi się, że niema takowej.

 

Tak jak Lanc wyżej napisał, dobra gra się obroni sama, ale GTA akurat nią nie jest.

Wy naprawde wierzycie, że gra sie obroni jak będzie dobra??? Ja jakoś nie, no sam przyznam, że GTA4 jak by nie wymagania to bym kupił:D a tak to zbieram na proca najpierw.

 

Najzabawniejsze jest to że ty sam piracisz do czego się już parę razy przyznawałeś.

Owszem* ale uważam, że twórcy sie chociaż łudzą, że ktoś nie złamie tego zabezpieczenia, bo raczej nie płacą tyle kasy za to, żeby utrudnić życie tym co kupują oryginały.

 

*Nie wiem kiedy niby sie przyznałem ale ok, w takim razie nie powinienem tym razem dostać warna:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wy naprawde wierzycie, że gra sie obroni jak będzie dobra??

Tak. Głupie pytanie... Kupuje oryginał jeśli gra mi się podoba i jest dobra. Ten kto gre będzie chciał kupić to ją kupi, a jakby producenci nie ładowali zabezpieczeń to by wyszli na plus bo i tak wszystko idzie złamać.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie zabezpieczen to nastolatki bez przeszkod sciagna z netu i beda sie cieszyc gierka bo po co dac 60zl jak mozna miec za free... zawsze tak bylo, jest i bedzie

Teraz jak są zabezpieczenia to są i cracki do nich...

 

Poza tym, jakby gry były po 60 zł to by było super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem problem z MMA10 Out of memory - Please re-boot your system nie pomoglo zainstalowanie .NET Framework 3.5 co bylo sugerowane na wielu forach (Vista x64 z SP1), zaczalem sprawdzac po kolei kazda opcje w commandline.txt i okazalo sie ze -noprecache jest moja solucja:) Teraz gra sie nie wysypuje a gram od przeslo 2 godzin, wczesniej potrafila sie wysypac po 1 misji, srednio po 15-30min, w dodatku gta wlacza sie dwa razy szybciej, nie ma zadnych doczytek w trakcie, jedynie podczas nowych misji gdy jest 'Loading - ...' trwa to moze 10 sekund dluzej niz normalnie. Mozna dodac do FAQ gdy ktos ma podobny problem moze pomoc, dodam ze nie mialem z tym problemu na poczatku gry gdy mialem tylko 1 wyspe, problem pojawil sie gdy mialem juz cala mape, widocznie gra laduje w pamiec co tylko moze i przez to sie wysypuje, chodziaz nie zauwazylem wiekszego zuzycia pamieci w windowsie... dziwne, ale najwazniejsze ze mam juz ten problem z glowy.

Edytowane przez Powerslave

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie będzie zabezpieczen to nastolatki bez przeszkod sciagna z netu i beda sie cieszyc gierka bo po co dac 60zl jak mozna miec za free... zawsze tak bylo, jest i bedzie

Primo co mają nastolatki do tego? Człowiek dorosły może ściągać, dziecko też może, nastolatek również. Nie widzę powiązań.

 

Secundo, do jasnej cholery ja tu czegoś nie rozumiem czy Ty? Wszystko można ściągnąć teraz za free i bez problemu z tego korzystać więc co za różnica czy są zabezpieczenia czy ich nie ma...

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Co za problem wejśc sobie na odpowiednią stronke z crackami, sciągnąć cracka, co zajmuje chwilkę i "włala", już można sobie pykać w sciagnieta z sieci gre. Zabezpieczenia, to żadna przeszkoda dla piratów, a czesto te zabezpieczenia tylko utrudniaja zycie tym co legalnie kupili gre.

 

Mam nadzieję, że ten pomysł Ubisoftu przytoczony tutaj z wydawaniem gier bez zabezpieczen wypali i pójda w te ślady także inni producenci i wydawcy gier. Wszystkim wyjdzie to tylko na dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zna ktoś rozwiązanie mojego problemu: Po zainstalowaniu przy pierwszym uruchomieniu gra się ok. Przy drugim odpaleniu gry po około godzinie mam spadkek fps do 2-3 i kilkusekundowe zwiechy obrazu a dialogi i muzyka idą normalnie. Za kożdym następnym uruchomieniem gry czas normalnego działania sie zmniejsza aż w końcu gra sie nie uruchamia. Próbowałem instalować różne sterowniki, robiłem format, myślałem że grafa sie przegrzewa więc przyczepiłem do niej wentyl 12cm lecz to nic nie dało, mam zainstalowane SP3 i net.frameworka 3.0. Dodam że w innych grach wszystko jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zna ktoś rozwiązanie mojego problemu: Po zainstalowaniu przy pierwszym uruchomieniu gra się ok. Przy drugim odpaleniu gry po około godzinie mam spadkek fps do 2-3 i kilkusekundowe zwiechy obrazu a dialogi i muzyka idą normalnie. Za kożdym następnym uruchomieniem gry czas normalnego działania sie zmniejsza aż w końcu gra sie nie uruchamia. Próbowałem instalować różne sterowniki, robiłem format, myślałem że grafa sie przegrzewa więc przyczepiłem do niej wentyl 12cm lecz to nic nie dało, mam zainstalowane SP3 i net.frameworka 3.0. Dodam że w innych grach wszystko jest ok.

mozliwe ze ustawienia masz zbyt wysokie... u mnie podobna sytuacja wystepuje, gdy na styk ustaawie rozdzialke, na styk tzn. pokazuje prawie max zajetej dostepnej pamieci VGA...

i scina, jak zjade w dol to jest lepiej...

 

ale i tak kupie x-boxa, wkurza mnie to inwestowanie w pc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozliwe ze ustawienia masz zbyt wysokie... u mnie podobna sytuacja wystepuje, gdy na styk ustaawie rozdzialke, na styk tzn. pokazuje prawie max zajetej dostepnej pamieci VGA...

i scina, jak zjade w dol to jest lepiej...

 

ale i tak kupie x-boxa, wkurza mnie to inwestowanie w pc...

kup kup, podobno różnie też chodzi,, a kumpel który grał na Xie widział grę na moim midendowym kompie i zrobił wow ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag mnie juz trafia. Gierka chodzi jak chce. W przeciagu miesiaca, fps'y spadly juz o ok. 10 kaltek. A nic nie grzebie w sterownikach, nie zmieniam ich i nie zmieniam ustawien. Instaluje minimum aplikacji w systemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie - co jest grane ? ;)

e6750

HD4870 512

4 Giga 800 ddr2

płyta Asus P5KC

XiFi Gamer Fatality tratata

Corsair 620 Watt

 

Niezależnie czy jest zainstalowany na świeżo XP 32 SP3 czy Vista 64 SP1 (wszystkie stery najnowsze, frameworki itd. - tu bez obaw) bez żadnych firewalli i antywirusów gra (oryginalna oczywiście) włącza się i można pograć max 5 minut ( przy pierwszym uruchomieniu, za każdym nastepnym krócej ;) ) ..potem zwis - jak przy błędzie karty graficznej ( wszystko się zatrzymuje - obraz rozchodzi się na takie kwadraciki ) i pomaga tylko reset....

W biosie wszytko seryjnie i stabilnie - memtesty i inne nic nie wykazały.. wszystkie inne gry działają ( wiedźmak, mass effect, fallout, dirt , kryzysy itd.) ..

 

Problem niezależny od patcha.. .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto mi powie co zrobić żeby tak nie zapierdzielała gra?

http://pl.youtube.com/watch?v=CB0_Cqz-wLU

haha i zagadka wyjaśniona to TY albo raczej TWOJE gta ukradło logimenowi te 10 fpsów i teraz chodzi za szybko ;p Oddaj mu je i będzie ok :D

 

... przepraszam nie mogłem się powstrzymać :lol2: :lol2:

 

Wygląda na to że coś w pliku konfiguracyjnym musi być, nie zmieniałeś niczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

haha i zagadka wyjaśniona to TY albo raczej TWOJE gta ukradło logimenowi te 10 fpsów i teraz chodzi za szybko ;p Oddaj mu je i będzie ok :D

 

... przepraszam nie mogłem się powstrzymać :lol2: :lol2:

 

Wygląda na to że coś w pliku konfiguracyjnym musi być, nie zmieniałeś niczego?

Tylko tutaj nie chodzi o ilość fps, ale o szybkość rozgrywki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...