Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

bash: [;

 

<zerco> cieplej sie zrobiło i znów świadkowie jehowi sie pojawili

<Kepper> jesienią?

<zerco> ale ich zrobiłem

<zerco> gdybym wiedział że to oni to bym nagrywał

<zerco> udawałem debila, że nie wiem kto to Bóg, Jezus itp

<zerco> gdy sie mnie spytali czy wiem co sie dzieje po śmierci to powiedziałem, że sie nie zastanawiałem nad tym

<zerco> i wszystko mi opowiedzieli: stworzenie świata, uzdrowienie łazarza, ostatnia wieczerza, ukrzyżowanie

<Kepper> hehe

<zerco> ale prawie zacząłem sie brechtać kiedy spytałem sie czy mają to wszystko gdzieś spisane

<zerco> kiedy zaczęli gadać o Biblii to skoczyłem po notes, zapisałem Biblia i spytałem o autora :D

<Kepper> lol

<zerco> żeby w księgarni wiedzieli o co chodzi :)

<zerco> powiedziałem, że pewnie grube nie jest więc niech przyjdą we wtorek jak przeczytam to pogadamy

<Kepper> przecież pół roku temu przeczytałeś biblie!

<zerco> ale oni o tym nie wiedzieli

<zerco> jak naprawde przyjdą to dopiero ich zagne!

[;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednego dresika mniej i jego bajeranckiej fury.... innymi słowy GOOD :D

a tutaj o kolejnnego debila w BMW mniej : http://video.google.pl/videoplay?docid=463...bmw+drift+crash

 

EDIT: przepis na dżem arabski:

Bierzemy pięciu arabów z arabii saudyjskiej, wsadzamy do BMW i ogłaszamy zawody w drifcie na pustyni. Dżem robi się sam wraz ze wzrostem adrenaliny u kierującego ... przykładowe wideo : http://video.google.pl/videoplay?docid=-86...bmw+drift+crash

Edytowane przez PC_Speaker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...