Skocz do zawartości
kilobajt

Topic śmiechu

Rekomendowane odpowiedzi

Eee tam, nie sprawdza się. Jestem humanistą, a zatrzymałem się na pkt nr 7 :P.

 

Sprawdza się - nigdzie nie jest napisane, kim jest osoba, która zatrzymała się na owym punkcie. :lol2: Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=yFsKWDGMscY

Edit: Przepraszam, już dodaję i będę pamiętał :wink:

http://www.youtube.com/watch?v=yFsKWDGMscY&feature=player_embedded

 

P.S. Mnie też denerwuje brak klawisza Fullscreen tu na forum :rolleyes:

Edytowane przez Maniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy widzicie w tych filmikach własciwy przycisk do uruchomienia materiałow w trybie pełnoekranowym? Juz przeciez prosciej wkleic wylacznie linka, bo i tak trzeba kombinowac, zeby otworzyc film w trybie pełnoekranowym

 

Pozostalym, ktorzy dostrzegli niewygode wpatrywania sie w malutkie okienko z filmem, dziekuje.

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta, już któryś raz o to ktoś krzyczy. A kliknijcie ze na okno z filmem, potem na ikone YouTube'a...dwa klikniecie w to samo miejsce pod rzad. Jaki problem? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Brak buttona fullscreen to może być kwestia skryptu embed na tym forum. Obecne embedy generowane na YT taki button posiadają, choć wydaje mi sie że i tutaj dawniej był. Mimo to wystarczy kliknąć na logo YT i otwiera się nowa zakładka ze stroną YT, nawet nie trzeba dwa razy klikać tylko raz.

 

Kto jednak widział prośbę o wklajenie również linków pewnie już to robi, w tym i ja, bo to nie problem. Nie każdy jednak o tym wie, że ludzie przeglądają na smartfonach czy gdziekolwiek, więc mogą nie wiedzieć jak wygląda obsługa embedów na takich wynalazkach. Ja sam z nich nie korzystam, jak by nikt nie prosił o linki to bym nigdy nie pomyślał żeby je dawać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie do innych masell nie dotarłeś( lub Mania nie dał )....bo juz smiesznie nie było....

 

Oto one :

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Zdjecia sa w lepszej jakości ale fotosik robi pikseloze z nich...

 

Śmigłowiec szybko przyleciał... ogolnie oby 2 samochody miały "zielone" tyle ze TATA na warunku.... cóż na tym skrzyzowaniu było juz wiele wypadków....i jak nie było swiateł tez boczne zderzenia były .Pasażer taty sam próbował wydostać się z samochodu i nie był to super widok....

 

Noga z gazu i wiecej wyobraźni..

Edytowane przez Kwazor
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...