Skocz do zawartości
nrl

Rage

Rekomendowane odpowiedzi

Trening czyni mistrza i nie zrazac sie niepowodzeniami. Tyle ode mnie w sprawie pada.

 

Na padzie gram często, prawie większosc tytułów single FPP

O ile np Borderlands grało sie świetnie o tyle....w RAGE nie daję rady. Muszę grać na normal...brak to chociaż odrobiny autoaima... dość ciężko. Na myszce za to poezja...ale jednak wolę pada:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę od zielonych, stery bety od BF3, wrzuconego patche i za cholerę nie mogę się pozbyć tych doładować tekstur. Zawsze przy nagłych zwrotach albo szybkich wejściach do pomieszczeń widzę te "ostrzące się mazaki". Ma ktoś jakiś skuteczny pomysł jak się tego pozbyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę od zielonych, stery bety od BF3, wrzuconego patche i za cholerę nie mogę się pozbyć tych doładować tekstur. Zawsze przy nagłych zwrotach albo szybkich wejściach do pomieszczeń widzę te "ostrzące się mazaki". Ma ktoś jakiś skuteczny pomysł jak się tego pozbyć?

 

vt_pageImageSizeUniqueDiffuseOnly2 8192vt_pageImageSizeUniqueDiffuseOnly 8192vt_pageImageSizeUnique 8192vt_pageImageSizeVmtr 8192vt_restart
?

 

Jakieś pomysły jak się tu dostać. Niebieskie tereny, poza tym jednym na obrazie, są dostępne dla gracza.

http://img189.imageshack.us/img189/6229/noentryv.th.jpg

 

Z czasem niektóre miejsca już nie są dostępne i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z czasem niektóre miejsca już nie są dostępne i tyle.

Tylko, że już jestem przy przedostatniej misji. Wróciłem do Wasteland by sprawdzić czy da się tam wejść.

Pytanko, czy wszystkie miejsca odwiedzimy porzez misje, czy trzeba też łazić na własną rekę? Nie chciałbym czegoś pominąć.

Ścieki musisz sam znaleźć, kilka zadań jest od ludzi z którymi pogadasz, do tego jest tablica ogłoszeń w 2 miastach.

 

Pierwsza mapa pierwszego obszaru.

 

Dołączona grafika

 

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=wp_uF3ybN_Y

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem tak z dwie godzinki i na grafika już tak nie kole w oczy jak na początku, jest wręcz klimatyczna, zdarzają się tekstury niskiej rozdzielczości, ale ogólnie ładnie się to wszystko komponuje.

Tylko sama rozgrywka trochę drętwa, nie jestem zbytnio fanem takich ala'rpg, czyli ląduję w jakimś mieście nie wiadomo po co i robię zadanka typu "przynieś, podaj, pozamiataj".

Chyba bym wolał klasycznego shootera typu idę do przodu i zabijam. ;> Coś na zasadzie doom'a 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Rage od początku nie miał być klasycznym shooterem. Też nie przepadam za takimi grami i ogólnie za RPG, ale gra i tak daje sporo funu.. Po wgraniu cfg z jednego forum gra wygląda już nieco lepiej, ale wciąż poniżej oczekiwań. W każdym razie pograć można. Ale nie nazwałbym tego grą roku. Jak na razie to chyba żaden tytuł U MNIE nie spełnia tych oczekiwań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

<p>Każdy gatunek gier komputerowych posiada swoich praojców, którzy u zarania dziejów definiowali jego zasady i kładli kamień węgielny pod dalszą rozbudowę, czego efekty obserwujemy po dzień dzisiejszy. Przykładowo, tuzami cRPG były studia Origin oraz Sir-Tech później wyręczone przez Interplay i BioWare, odpowiedzialne za chyba najlepsze tytuły w swojej klasie. Wśród strategii niepodzielnie rządziły Westwood i Blizzard, zaś wyścigi należały do serii spod skrzydeł Electronic Arts. Natomiast strzelaniny pierwszoosobowe zawdzięczają obecny wygląd zespołowi, bezdyskusyjnie zasługującemu na miano legendarnego - jego nazwa powinna wzbudzić u starszyzny plemiennej dreszcz ekscytacji, mowa bowiem o id Software. Twórcy Wolfenstein, Doom i Quake powracają teraz z zupełnie nowym tytułem, przygotowywanym w pocie czoła od ponad czterech lat. Ekipa Johna Carmacka dotychczas nigdy nie zawiodła, zwykle zostawiając konkurencją daleko w tyle, stąd oczekiwania wobec RAGE były ogromne. Jednak tym razem id Software postanowiło nieco poeksperymentować - połączyć strzelaninę z wyścigami samochodowymi oraz sandbox'em, zaś wszystko umieszczono w postapokaliptycznym świecie inspirowanym Fallout i Mad Max...</p>

<p class="rteright"><b>Autor:</b> Caleb - Sebastian Oktaba</p>

RECENZJA RAGE - NOWA GRA OJCÓW DOOM I QUAKE Edytowane przez Caleb
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może mi ktoś powiedzieć jak otworzyć drzwi w rage w warsztacie straconych? to jest na początku gry prawie, trzeba trzeba naprawić wieże. Nie wiem jak mam skonstruować ten klucz nie mam żadnych instrukcji i nie mogę ich znaleźć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak tu konsoli. Ale to raczej można się było tego spodziewać w dzisiejszych czasach.

 

Konsola jest wrzucam do Rageconfig.cfg polecenie com_allowconsole "1" , a samego Rageconfig.cfg do x:\x\Steam\SteamApps\common\rage\base i normalnie mam konsole pod ~
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra raczej słabiutka. Jak na razie fabuła poniżej przeciętnej.

 

Przykład: zdobądź w pocie czoła części do buggiego a chwilę później w sekundę rozwalą Ci go z rakietnicy w pył - nic z niego nie zostanie. Ale nie martw się, bo przy pomocy krótkofalówki wezwiesz mechanika, który w parę sekund naprawi Ci pojazd, a... raczej stworzy go z niczego, bo nie ma co naprawiać i... już nie potrzebuje nowych części.

 

Nie wiem kto był odpowiedzialny za tą grę, Carmack, czy nie Carmack, ale to jest lekko powiedziawszy kaszanka.

Po produkcjach takich jak Deus Ex 3 czy Wiedźmin 2, nie chce mi się w to grać.

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę? To super. Przynajmniej lepsze niż Twoje porównanie z [gluteus maximus] wyjęte i pretensje że id nie zrobiło skradanki z widokiem TPP w świecie fantasy tylko jakieś durne FPS z jazdą samochodami w świecie z Mad Maxa.

 

Rozczarowany bo czekało się kilka lat na nowe dziecko Carmacka? Też. Ale nie mam już 20 lat że z wypiekami na podstawie skrawków info ślinię się jak pedofil w przedszkolu.

  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też rozczarował model jazdy po Shift2.

 

Pewnie grales w S2U na klawiaturze a do Rage wyjales kierownice. Ja tez :P

 

Zrobilem sobie jednodniowa przerwe od Rage, dzis wlaczylem na parenascie minut i szpital na padzie juz nie taki straszny, ogarniam mutanty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pykam w rage od 5 godzin (played time) i uważam, że to bardzo fajna i wciągająca gierka. Słabe oceny na portalach pokroju polygamia i inne nie są dla mnie za bardzo zrozumiałe. Klimat jest wciągający a fabuła lekka i przyjemna. W każdym zakątku jest co robić a i miejscówki sa w miarę zróżnicowane. Ostatnio nie chce mi się centralnie w nic grać ale usiadłem wczoraj do tego rage i jakoś nie moge odpuścić - lubię takie post apo klimaty :) Z grafiką na początku były problemy ale zapodanie nowych sterów + GPU transcode enabled + fov 100 jakoś to zniwelowały i już tak nie przeszkadza jak na początku. Śmiga ultra płynnie, wygląda fajnie i gra się miło - czego więcej chcieć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się kompletnie zignorować te gó****ne wyścigi czy też bez nich utknę w grze? Jakoś od biedy udało mi się przebrnąć przez czasówkę i dalej wymiękam. Bardziej od ścigałek nie znoszę tylko przygodówek i nie wiem po cholerę pakowali te wyścigi do FPS-a.

 

A tak przy okazji najnowsze stery pod Rage do Ati w zasadzie u mnie usunęły wszystkie problemy jakie miałem z działaniem gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...