Skocz do zawartości
nrl

Rage

Rekomendowane odpowiedzi

Dziwna gra, driving-shooter ? Po za tym muzyczkę skądś znam. Grafa norma. Oby użycie broni było podobne do D3 (d3roe) a bedzie dobrze. Tylko ten driving mi nie pasuje...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie ze my dostaniemy też taki edytorek np. do budowania map bo QuArK ssie i jest user unfriendly. Technologia mi sie bardzo podoba ale Rage jak na razie nie aż tak (chociaż było tylko jedno movie i właściwie nie wiadomo o co biega). Poczekamy zobaczymy.

 

Bardzo ciekawe info (neo required): http://www.neostrada.pl/tpsa/run?n=msi_str...st&p1=50802

Bedzie nowy Quake Arena (Quake 3 arena 2 ? ;p) i Doom 4!! (podwójny szot is back ;0).

 

Wywiad z Game Informera: http://www.gameinformer.com/news/story/200...2214.htm?page=1

Stąd info: rage = 50% wyścigi 50% shooter :? Obaczymy jak to wyjdzie.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm gdzieś, w którymś temacie strasznie ludziska najeżdzali na Id Spółkę że Cramack się wypalił i takie tam dyrdymały. Mnie osobiście te screeny bardzo przpadły mi go gustu - porabane klimaty - to lubię.

 

Co do fur + fps:

... id Software, Inc. rozpoczęła prace nad kolejną, mroczną strzelaniną, która nosiła roboczy tytuł The Darkness. Ostatecznie jednak zrezygnowano z tego pomysłu i postanowiono obrać zupełnie nowy kierunek. Tak narodził się wirtualny odpowiednik filmu Road Warrior, czyli Rage - kosztujące dwadzieścia milionów dolarów połączenie FPS-a z wyścigami samochodowymi ...

No ciekawe, ciekawe ... zmixować to z Falloutem i Mad Maxem i będzie BoMbA :D

Edytowane przez Caleb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda tak szczerze pisząc tak sobie, taki standard- nic ponad to. Daje o sobie znać efekt konsolowego engine- o rozmachu Crysis-a nie ma co marzyć . Mogli by zrobić po prostu nowe wcielenie Carmageddon- bezkompromisowego slashera :)

To może być ugrzeczniony niewypał niestety- wkońcu współpraca z EA swoje zrobi.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda tak szczerze pisząc tak sobie, taki standard- nic ponad to. Daje o sobie znać efekt konsolowego engine- o rozmachu Crysis-a nie ma co marzyć . Mogli by zrobić po prostu nowe wcielenie Carmageddon- bezkompromisowego slashera :)

To może być ugrzeczniony niewypał niestety- wkońcu współpraca z EA swoje zrobi.

 

to ciekawy masz ten standard bo jedynie crysis wygląda lepiej od tej gry. Ja mam odmienne zdanie co do rage mnie mile gra zaskoczyła, a że wydawcą jest ea to w niczym jej nie przekreśla. co do ea to widocznie nie grałeś w ich wszystkie gry bo niektóre mają naprawdę dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ciekawy masz ten standard bo jedynie crysis wygląda lepiej od tej gry. Ja mam odmienne zdanie co do rage mnie mile gra zaskoczyła, a że wydawcą jest ea to w niczym jej nie przekreśla. co do ea to widocznie nie grałeś w ich wszystkie gry bo niektóre mają naprawdę dobre.

w dodatku trzeba podkreślić różnicę między wydawcą a producentem.

w przypadku tej gry EA odpowiada za reklamę, dystrybucję i support.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wygląda tak sobie" i "niczym się nie wyróżnia"? Dobre sobie... tak, to mógłby wyglądać nowy fallout i to śmiało.

Kwestionujesz gusta/opinie innych ? Nie ładnie ;].

 

Poziom tech imo cacy a klimatem troche madmaxa przypomina. Id nie zjebało jeszcze niczego (ale w sumie to mało gier zrobili ;]) wiec licze ze Rage bedzie ich nową marką. Przy ich umysłach mogliby dać całkiem zajebisty multi (chociaż nie lubie pojazdów ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda tak szczerze pisząc tak sobie, taki standard- nic ponad to. Daje o sobie znać efekt konsolowego engine- o rozmachu Crysis-a nie ma co marzyć . Mogli by zrobić po prostu nowe wcielenie Carmageddon- bezkompromisowego slashera :)

To może być ugrzeczniony niewypał niestety- wkońcu współpraca z EA swoje zrobi.

Słyszałeś o Dead Space?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez przesadyzmu , to co widzialem wyglada calkiem dobrze

nawet ponad przecietnie , problem tylko

jesli wyjdzie wiosna moze juz byc przestazale graficznie :)

Jakos nie daje wiary zeby na kolejnej modyfikacji silnika ID Software

mozna bylo zobaczyc duze przestrzenie z duza iloscia detali .

Nic tylko trzeba trzymac kciuki i czekac na kolejne informacje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kwestionuję opinii tylko delikatnie wyśmiewam. Teraz takie trendy widać są. Moim zdaniem wygląda b.dbr :razz: Carmack da radę.

Bo niektorzy sami nie wiedza czego chca, jak grafika za dobra to mowia ze gra nic poza tym nie reprezentuje (crysis). I tak zle, i tak niedobrze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tłumaczyć nie trzeba bo przesłanie jest chyba jasne:

 

id's post-apocalyptic open-world shooter Rage (PC, PS3, 360, Mac) will look worse on Xbox 360 due to the compression needed to fit the game's assets on two DVDs, programmer John Carmack revealed at tonight's QuakeCon keynote.

 

 

During last year's QuakeCon talk, Carmack stated that the PlayStation 3 edition of Rage would ship on a single Blu-ray disc, with the PC and Mac versions likely to arrive in both Blu-ray and DVD form.

Jeszcze Quake-Con 08 Cam Trailer HD

Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nowy" trailer Rage'a:

http://beta.gamespot.com/pc/action/idtech5/video/6195273/

 

I ogólnie ciekawy news (w nim oficialne zpowedzenie Doom4 ;)):

http://beta.gamespot.com/news/6195274.html...adlines;title;1

 

Podczas otwarcia Quakecona (było już ? ;o) bedzie troche też o Quake Live (darmowy Q3 ;p).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nowy" trailer Rage'a:

http://beta.gamespot.com/pc/action/idtech5/video/6195273/

 

I ogólnie ciekawy news (w nim oficialne zpowedzenie Doom4 ;)):

http://beta.gamespot.com/news/6195274.html...adlines;title;1

 

Podczas otwarcia Quakecona (było już ? ;o) bedzie troche też o Quake Live (darmowy Q3 ;p).

Post wyżej dałem linka do tego trailera, tak było już gdzieś o Quake Live ma to być darmowy Q3 z rankingami itp. bajerami do tego jeśli projekt się spodoba graczom Carmack powiedział, że kolejnym podobnym projektem będzie Quake Arena Live. Edytowane przez mastertab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

wywiad z tworcami i pare ciekawostek w wywiadzie np. brak narzuconej sciezki,taki otwarty teren dzialan oraz rozny sposob przejscia zadan

 

wywiad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

Znowu te słabe tekstury i kanciaste postacie. Pierwszy trajler wyglądał wspaniale. O skanach tego nie mogę napisać. Wyglądają słabo. Gra pewnie w ruchu będzie wyglądać dużo lepiej, ale niedosyt pozostaje. Martwi mnie jedno, zbyt duże przywiązanie do doom'a i quake'a. Szczególnie to widać na ostatnim skanie. Przeciwnicy wyglądają niczym impy z doom'a 3. Nawet animacja wygląda podobnie :P. Szóste zdjęcie (dolna część) również niewiele odbiega klimatem od doom'a. Wieżyczka przypomina mi pająki z ludzką głową. Zastanawia mnie jedno czy główny bohater będzie jakoś wyróżniał się z tłumu i zainteresuje gracza swoją osobą. wg. mnie gra fpp, która nie posiada charakterystycznego bohatera jest skreślona i szybko odchodzi w zapomnienie. Ciekawe jest to, że Rage będzie grą zdecydowanie krótsza niż Doom 3, który wg. autorów był grą zbyt długą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trailer z QC

http://www.gametrailers.com/video/quakecon...iler-rage/54147

 

Wg mnie Rage zapowiada się bardzo ciekawie.

Momentami pewne fragmenty przypominają rozwiązania z D3- takie drobnostki ale podobne, jak efekt szarpania obrazem podczas gdy obrywamy czy robocik "pająk".

Ale fakt że pierwsze trailery prezentowały 2x lepszą grafikę przynajmniej jeśli chodzi o modele postaci i nagle coś się zmieniło...

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...