Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

ja to bym wam zalecał pośpiech... info z jednej z hurtowni:

 

 

"Jednocześnie pragnę poinformować o tym, że modele procesorów AMD X2 3600, 3800 i 4000 nie są już produkowane!!

 

( X2 3600 i 3800 już są praktycznie nie do kupienia )"

 

i rzeczywiscie - powoli procki znikają z hurtowni. Tak więc...lepiej się streszczać z zakupem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co im powiesz? Przepraszam, ale wasz procek sie slabo kreci?

Przepraszam ale wasz procek daje :[gluteus maximus]: w idlu ;)

 

McDracullo - Ja na twoim miejscu wstrzymał bym sie jeszcze ze sprzedażą i poczekał na nową rewiozję biosa do płyty, u mnie z Brisbanem(procka sprzedaje, taki jak w sygnaturce) było podobnie, na mojej płycie przy biosie 1.9 max HTT co uzyskałem to było w granicach 300 po nowym biosie juz było stabilne 9X326 a przy mnożniku 8 8X343.

Ale tu chodzi o to co on pokazuje w idlu bez OC. DFI zrobie chyba faktycznie jakiegoś updeta biosu. ;]

 

Nie ma ich w hurtowniach? A to dobre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to bym wam zalecał pośpiech... info z jednej z hurtowni:

"Jednocześnie pragnę poinformować o tym, że modele procesorów AMD X2 3600, 3800 i 4000 nie są już produkowane!!

 

( X2 3600 i 3800 już są praktycznie nie do kupienia )"

 

i rzeczywiscie - powoli procki znikają z hurtowni. Tak więc...lepiej się streszczać z zakupem ;)

To dlaczego AMD nic nie mówi? Na to wychodzi, ze zostaną bez segmentu low-end, a to imho nie możliwe :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak tam z tymi prockami, o 3600 to słyszałem, że wycofują, ale właśnie wątpie, żeby wycofali 3800 i 4000. Nie zostanie im nic bardzo taniego z 2 jajcami. Jest jeszcze możliwość, że opuszczą z ceny 4200 wzwyż, co by nie było takiej dziury.

A ja pochwalić się muszę, że mam w łapkach kolejnego w Polsce CZa.

Kupiony w www.vico.pl 250 zł ciekawe gdzie się zaopatrują, bo wczoraj zamawiałem, dziś przyszedł, także muszą mieć dobrego dostawcę.

A testy to dopiero będą od poniedziałku, siła wyższa wesele :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli co na razie tylko w trytonie mamy pewniakiem f3 ??

pisałem, że w vico mają te procki. Trzeba napisać, że chcesz CZ to Ci sprowadzą.

Jak będą jakieś problemy to napisz, że innym ściągają te procki bez problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja trafilem chyba na f3 na allegro:

 

http://allegro.pl/item226970048_athlon_64_...dd_okazja_.html

 

a tutaj cos ciekawego X2 i 1,9 GHz- nastepca brisbane'a ?? :D

 

http://allegro.pl/item226232688_procesor_a...2_45w_65nm.html

1. Jakbyś przeczytał pierwszy post to byś wiedział że w przypadku wersji 35W to na 100% F2.

 

2. Tylko zmieniona nazwa i zamiast 65W 45W...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra - 320 z biosu nie doprzebicia na żadnej z płyt głownych. Na gigabycie nawet napięcia podnieść nie można, DFI coś mieli... baardzo dziwnie się zachowuje. eśli czas pozwoli, dziś wracam na abita ze scythem, i może uciulam w pon/wt. jakiś wynik w spi 16m. z rcji szybszych memek, bo zegarowo to nie powalcze :(

Edytowane przez McDracullo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja trafilem na duzo sztuk F3 w hurtowni ABC Data. Jezeli ktos ma dostep to moze wyrwac dobre sztuki ale od 5200 minimum.

W ofercie jest 3800 ale w roznych seriach wiec to bedzie loteria.

 

Sprawdze co potrafi moj 5200 jak tylko uda mi sie opanowac nowa platforme.

Ostatnie co podkrecalem to NF7 i Sempa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że orły F3 też są, i to chyba 3800+ widziałem. Miałem nawet takiego cepa mieć na troche, ale sprawa umarła... może uda się ją jeszcze wskrzesić... :roll:

No ale skąd? :> Uśmierciłem nf7 (:D) przez co mój budżet drastycznie zmalał i wolałbym jednordzeniówke na razie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam :] Mam pytanie czy opłaca się brać tego athlonika x2 http://allegro.pl/item226216405_athlon_64_...x_65w_ado_.html

Cena jest zachęcająca bo jest ponad 90 zł tańszy od tego z Trytona z rewizji F3. Czy dużo gorzej ten model by się kręcił? Sorry za OT Z góry dzięki za poradę :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem sklep gdzie mają (przynajmniej tak podają) 3800+ F3

Link do sklepu: http://www.komputermarket.com.pl/procesora...am2-p-8512.html

i kolejny :]

http://www.strefapc.com.pl/pl/art/7809/PRO...-X2-3800BOX-AM2

Powysyłałem zapytania czy na pewno są to Athlony x2 z literkami "CZ" w kodzie producenta :]

Na zamówienie:

http://ikasa.pl/Procesory/procesor_amd_ath...x2_3800_box_am2

Edytowane przez JAnek87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyszedł do mnie windsor F3 3800+ z Trytona i musze powiedziec ze sie troche zawiodlem na kurierze :/

Zamowilem we wtorek tydzien temu a dodarl do mnie dopiero dzisiaj

Specjalnie zamowilem kurierem zeby bylo szybciej :/

Kurierzy przyjechali, jeden PIJANY a drugi ok, ale totalnie mnie olali.

Spytalem o sprawdzenie zawartosci paczki a koles powiedzial ze najpierw kasa i podpis a potem moge robic z nia co chce, wiec poszedlem po noz i powiedzialem zeby zaczekali otwieram paczke a ci juz odjezdzaja :/

na szczescie proc dotarl ten co trzeba

zaplacilem 265zl za procka i licze na dobre OC :)

oznaczenia proca:

ADO3800IAA5CZCCB6F 0715SPMW 1673942D70245

trafil sie jakis lepszy okaz czy nie ? mozecie cos powiedziec na podstawie oznaczen ? jakas lepsza seria czy przecietna ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rarkin -> Potestujesz to sam się przekonasz :] Jakbyś miał czas, to zapodaj wyniki :)

tylko narazie nie mam na czym krecic :D

mam gigabyte m55plus s3g a na tym nie podkrece za duzo

sprzedaje ta plyte i athlona 3200+ i kupie biostara tf560 a2+ i pentka 100alcu ( wtedy sie zabiore za oc )

moze jest ktos chetny na ten zestaw ? za 330zl z gwarancja ( 36mc od grudnia 06) 100% sprawne, kupione w apollo.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...