Skocz do zawartości
Sid

Codzienność za kierownicą

Rekomendowane odpowiedzi

Ale głupoty gadasz, prędzej [...] przegląd, UWAGA 63zł na rok!!! Tyle to w tydzień się zaoszczędza na paliwie.

 

 

Twoje argumenty do mnie nie trafiają, gaz jest do zapalniczek i kuchenek a nie samochodów, zresztą mi mama płaci za paliwo więc mam wyebane na wasze samochody zasilane paliwem dla biedaków Dołączona grafika fuck yea !

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje argumenty do mnie nie trafiają, gaz jest do zapalniczek i kuchenek a nie samochodów, zresztą mi mama płaci za paliwo więc mam wyebane na wasze samochody zasilane paliwem dla biedaków Dołączona grafika fuck yea !

 

Główny argument za dieslem: MAŁO PALI, TANIO JEŹDZI. Hipokryzja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznałbyś się, że mamusia ci funduje zabawki do autka. Demaskujemy tu bananową młodzież, złóż przekonującą samokrytykę, a zostaniesz potraktowany łaskawie.

Jak już się wydało to częściowo się przyznam mama płaci za części ale nie każe mi samemu dłubać przy aucie bo po pierwsze wstyd, po drugie nie chce abym sobie poranił swoje nigdy nie skalane jakąkolwiek pracą dłonie tak więc grzebie po nocach bez jej wiedzy mam nadzieje, ze mnie nie podklablujecie bo mi zakręci kurek z kasą i będę musiał iść do ciężkiej pracy zeby kupić jakieś stare auto z LPG :/

 

Twoje argumenty do mnie nie trafiają, gaz jest do zapalniczek i kuchenek a nie samochodów, zresztą mi mama płaci za paliwo więc mam wyebane na wasze samochody zasilane paliwem dla biedaków Dołączona grafika fuck yea !

Zawsze wiedziałem, ze jakiś dziwny jestem bo auto mam na mazut, a zapalniczkę to mam na benzynę.

 

Jak bym miał hajs na GT-R i kilka(naście) innych równie tanich samochodów też bym tak mówił. Niestety mama kupiła mi tylko Alfe w dizlu wiec dłubie w niej tak jak kiedyś dłubałem w duronie bo mi mama nie chciała kupić pentjuma cztery :/ Edytowane przez KAX_
  • Upvote 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje argumenty do mnie nie trafiają, gaz jest do zapalniczek i kuchenek a nie samochodów, zresztą mi mama płaci za paliwo więc mam wyebane na wasze samochody zasilane paliwem dla biedaków Dołączona grafika fuck yea !

 

pogadaj z Jonasem i sie dowiesz, ze dobra zapalniczka jest tylko na benzyne, widac jak przez sponsoring jestes oderwany od rzeczywistosci.
  • Upvote 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co on morze wiedzieć pszeciesz mu firmy płacom rzeby jeździł ałtami!1111

Jak mu orlen team sponsorował Mini na Dakar to jakoś nie narzekał, ze z dizlem, że momentu w [ciach!] więcej niż koni i ze zakres i charakterystyka do bani, a przecież BMW zamiast 3 litrowego dizla mogło wsadzić 3 litrową benzynę Dołączona grafika

 

Czy klekociarze słyszeli? No, odmaszerować i popierdywać ze wstydu.

Byłem trochę popłakać w kącie po czym przypomniałem sobie jazde sejczento i mi przeszło Dołączona grafika

 

Tylko psa mam na chrupki, po benzynie rzygał.

To prawie jak właściciel z tym wyjątkiem, ze pies po benzynie a nie ON Dołączona grafika Edytowane przez KAX_
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak mu orlen team sponsorował Mini na Dakar to jakoś nie narzekał, ze z dizlem, że momentu w [ciach!] więcej niż koni i ze zakres i charakterystyka do bani, a przecież BMW zamiast 3 litrowego dizla mogło wsadzić 3 litrową benzynę Dołączona grafika

Przejechał się i teraz narzeka, nie? Przynajmniej nie wiózł go kolega, na Dakar nie pchają szrotów, forumów też pewnie nie czyta z braku czasu.

 

Byłem trochę popłakać w kącie po czym przypomniałem sobie jazde sejczento i mi przeszło Dołączona grafika

The horror, the horror ...

Ale parkowanie tym (próbowałeś?) to czysta rozkosz, można się wkitrać pod wiatę na wózki marketowe i nawet za dużo nie wystaje.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejechał się i teraz narzeka, nie? Przynajmniej nie wiózł go kolega, na Dakar nie pchają szrotów, forumów też pewnie nie czyta z braku czasu.

No tez tak może być. W następnej edycji pewnie będzie miał jakieś v10 z LPG, a zespół zaplanuje mu trase tak aby na każdym odcinku zachaczył kilka stacji z gazem :D

 

The horror, the horror ...

Ale parkowanie tym (próbowałeś?) to czysta rozkosz, można się wkitrać pod wiatę na wózki marketowe i nawet za dużo nie wystaje.

 

Przyjemność? Parkowanie tym jest lepsze niż siłka. Ręce rąk i lewej nogi można sobie świetnie wyćwiczyć tylko podejżewam, ze po dłuższej jeżdzie miałbym lekki przerost mięśni w jednej nodze i mógłbym lekko kuleć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy, mruwa, wiecie o parkowaniu bez wspomagania... Dołączona grafika

 

+200 milordzie...Dołączona grafika

 

Zaprawdę to była sztuka, parkowanie tym trupem niejednego chudego chłopaczka zrobiło kulturystą... do tego dodałbym jeszcze audi 100 c3... oboma sterowało się jak jelczem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobudziliście moje wspomnienia :) "borewiczem" trochę jeździłem. Przekładnia ślimakowa bez wspomagania = dramat. Śrubą regulacyjną dało się skasować luz na kierownicy ale wtedy ręce paliły z wysiłku albo zostawić lekki luz i kierownica chodziła deczko lżej :D

A w malaczu bis gdzie była przekładnia z listwą zębatą kierowało się niemal jednym palcem - jak w lexusie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

(foto z neta)

Taką ładą również się ciekawie parkuje Dołączona grafika ogólnie jazda autem, które ma lat 34 jest dość ciekawa, aczkolwiek zupełnie daje radę w dzisiejszych realiach drogowych, no może poza autostradami ponieważ brakuje 5 biegu, przy normalniej jeździe nie raz łapałem się na tym, że chciałem wrzucić 5 bieg. No ale z drugiej strony licznikowe 140 - 150 widziałem na blacie w tym roku, oczywiście trwało to dość długo, w środku głośno, ale da się :D

 

A matizem przejechałem również długie trasy, jak np. nad morze. Wyprzedzanie było koszmarem, szczególnie, że auto załadowane w 4 osoby + bagaż.

Edytowane przez piotreek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Tony Sopramo

Oczywiście filmik był kręcony w miejscu bezpiecznym, zamkniętym dla ruchu, obstawiony barierkami i innymi cudami, auto wyposażyłem w klatkę a sam jechałem w kasku.

 

 

Też nagrywane telefonem z Androidem. Dźwięk nagrał beznadziejnie Dołączona grafika

 

Golf 4 1.9 TDI 130KM.

 

http-~~-//youtu.be/w-bXDBGmi84

 

Probe GT na LPG

 

http-~~-//youtu.be/wKaY6aMUpUE

 

Ocenę filmów czy elastyczności zarówno jednego jak i drugiego pozostawiam dla was.

Edytowane przez Tony Sopramo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (sobota) zaliczyliśmy powrót z Międzywodzia do Bytomia.

Trasa: 3, S3, A4. Trasa b. mi się podoba. Niewiele jeździmy, porównując jednak do trasy B-m - Warszawa, B-m Radom czy pokonywana w latach wcześniejszych B-m - Rowy (przez Poznań, Słupsk) trasa ta wygląda dużo przyjemniej. Pozytywne było to, że chyba tylko raz w drodze tam i raz w drodze do domu ktoś chciał nas zabić tylko dlatego, że jemu śpieszy się bardziej.

Podobną trasę pokonywaliśmy rok wcześniej. Spodziewaliśmy się jakichś nowo oddanych odcinków S3, nie dopatrzyliśmy się.

Jadąc nad morze wpadliśmy w ponad godzinny korek na A6 w okolicach Szczecina. W drogę powrotną wybraliśmy się rano, korek nas ominął, w kierunku przeciwnym był wielokilometrowy. Po południu był jeszcze dłuższy jak wynikało z relacji radiowych. Wszystko przez wymianę nawierzchni na jednej jezdni, betony na autostradach to jednak już nie szczyt marzeń.

Jako ciekawostka, tankowanie na stacji Orlen w Świebodzinie przy drodze nr3 zajęło kilkadziesiąt minut. Pod bodaj czterema dystrybutorami stoją puste auta, gdzie poznikali kierowcy, nie wiadomo. W kolejce do kasy czy kibelka tylu osób nie było. Żona już chciała rezygnować z tankowania na tej stacji. Coś się ruszyło, zatankowaliśmy.

 

Na A4 jednemu "kierowcy" wydawało się, że to NFS. Wyprzedzanie lewym, prawym pasem. Ciekawe czy pomyślał, co się może stać, gdy mniej ogarnięty kierowca widząc, że ktoś go podjeżdża z tyłu i będzie chciał mu ustąpić. Gdy za późno zauważy, że gość z NFS jest obok niego a nie za nim, NFS może być już na barierce.

 

Przejechaliśmy wczoraj 670km nie stojąc praktycznie w korkach. Słuchając w drodze radia, wydawało się to niemal niemożliwe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Wy, mruwa, wiecie o parkowaniu bez wspomagania... Dołączona grafika

 

Sporo Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Co nie zmienia faktu, ze jak się jeździ cały czas autem z zupełnie innej półki i później wsiada do takiego seja to jest tragedia. Jonas ma ten plus, ze jeździ na zmianę świniakiem i jaszczombem to pewnie tak tej tragedii nie czuć Dołączona grafika

 

Co do wyprzedzania to gorzej niż tym sejczento wyprzedzało mi się firmowym Citroenem C3 1.4HDI który był tak zapakowany towarem, ze siedział niżej niż moja Alfa Dołączona grafika Reakcji na gaz praktycznie nie było, a musiałem nim ciąć 200km w jedna strone. Za to jak zwaliłem balast to w drodze powrotnej czułem sie jak w ferrari Dołączona grafika

 

Miałem na chacie kawałek foli carbon wiec ogarnięty wczoraj z rana nudą wpadłem na pomysł, żeby coś nią okleić. Dla wrażliwych na widok diesla daje spoiler Dołączona grafika Imo w porównaniu do serii wyszło ciekawie Dołączona grafika

 

 

 

Dołączona grafika

 

 

Edytowane przez KAX_
  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie :)

 

Ciężko się takie coś nakłada? Czy osoba nie mająca pojęcie w temacie po przeczytaniu poradnika sobie poradzi?

 

Chcę sobie dać folię, nie koniecznie carbon, na konsolę środkową, bo już widać na niej lekkie rysy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamusia ci daje na karbony zamiast wysłać pinionse biednym dziecią1!1111

 

 

No dobra, żartowałem. Bardzo ładnie utrzymana czyściutka (niczym psiocha anioła) komora silnika, plusik, mimo że "carbon" nie podoba mi się ani trochę, nigdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, mimo że "carbon" nie podoba mi się ani trochę, nigdzie.

 

co ty chrzanisz przecież nawet twoje analne dildo jest oklejone folią carbon !

 

co do nakładania tej folii, przypuszczam, że to 3m di-noc to nakłąda się to bardzo fajnie, jak gdzieś się pomnie czy krzywo przyklei to wystarczy oderwać i podgrzać opalarką lekko i wraca do swojego kształtu, jedna uwaga przy oklejaniu dużych krzywizn i ostrych łuków trzeba ją dość mocno przygrzać by "zapamiętała" kształt elementu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie, ładnie Dołączona grafika

 

Ciężko się takie coś nakłada? Czy osoba nie mająca pojęcie w temacie po przeczytaniu poradnika sobie poradzi?

 

Chcę sobie dać folię, nie koniecznie carbon, na konsolę środkową, bo już widać na niej lekkie rysy.

 

Zależy od skomplikowania elementu. Jak prosty nakłada łatwo ja miałem trochę łuków, zagięć itp itd wiec się nagimnastykowałem i w niektórych miejscach nie jest idealnie.

No dobra, żartowałem. Bardzo ładnie utrzymana czyściutka (niczym psiocha anioła) komora silnika, plusik, mimo że "carbon" nie podoba mi się ani trochę, nigdzie.

 

Tez jakos nie byłem za carbonem ale trafił mi się kawałem wiec pzretestowałem. Seryjna pokrywa wyglądała tandetnie i jeździłem bez niej wiec stwierdziłem, ze jak spieprze to dalej bede jeżdził bez Dołączona grafika

 

Seria jak jeszcze była założona na aucie:

 

 

Dołączona grafika

 

 

Folia to HEXIS droższa chyba nawet od 3M'a i prawda trzeba grzac ale i tak jest problem bo na matowym tworzywie początkowo słabo klej trzyma wiec trudno ja na krzywiznach tak naciągnąć aby nie odłaziła nigdzie. Na lakierze jest zupełnie inaczej podgrzewasz naciągasz i lezy jak ma leżec Dołączona grafika

 

P.S Jonas komora czysta bo zgodnie z opisami na allegro jak jest brudna to znaczy, ze silnik ok, a u mnie same wycieki wiec muszę codziennie myć ;)

Edytowane przez KAX_
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już ktoś wrzucił 50-100km/h na ostatnim biegu- podjąłem wyzwanie actimela i spróbowałem Lancerem.

Włączona klima, dwoje ludzi w aucie.

 

Osobiście powiem tak- nie spodziewałem się niczego lepszego po aucie które ma katalogowo 143NM/109KM i w danym momencie coś koło 1350kg.

 

http://www.youtube.com/watch?v=K_ylupDYJ-I

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Tony Sopramo

I tak chyba udało się pokonać Golfa. Gratuluję ;) Teraz tylko czekać na kogoś z dużym mazutowozem by zobaczyć tą elastyczność :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...