Skocz do zawartości
kszonek

Sonda - Czy Chcesz, Aby Polskie Teamy Hwbot Się Połączyły?

Połączenie Polskich Teamów HwBot  

204 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy chcesz, aby polskie teamy HWBOT zjednoczyły się w jeden team narodowy?

    • Tak
      155
    • Tak, ale uważam, że to nie wyjdzie
      26
    • Nie
      23


Rekomendowane odpowiedzi

UTpoland.pl jednak bedzie bardziej zrozumiale dla obcokrajowcow.

Myślę, że niewielu obcokrajowców miałoby wklepywać ten adres - jeżeli już ktoś wejdzie to raczej przez link na hwbocie.

 

Uważam, że utopia.pl byłoby super - niestety jest zajęte. Zawsze można by napisać na bannerze United Team of Poland i dopisek "in action" ;] No ale co zrobić, utopia.info.pl już tak fajnie nie brzmi. Najgorsze jest to, że http://www.utopia.pl to martwa strona.

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie sie to 3 miejsce prezentuje no i Devilek zachował sie super. :) :wink:

 

A co do nazwy to nie lepiej Poland United Team i dać polandut.pl Ta nazwa jest poprawna gramatycznie również. :)

 

@ent

 

To nie ma znaczenia większego czy dasz Polish czy Poland. :) Ale to wy decydujecie jaka nazwa będzie. Ważne ze fuzja sie udałą a reszta to juz z górki :)

 

@toman

 

Bez obrazy ale jednak nie wiesz wszystkiego.

Edytowane przez kamilo23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest 3 miejsce :D yupii

 

od kilku dni dodaje po parę punktów dla naszego teamu , narazie to 4,9 , ale zawsze coś :) , jak tylko sprawie sobie nowe psu i założe WC to powalcze na całego :D

 

POLSKA GÓRĄ !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drogiego nie trzeba, ale dużo i owszem, noo nie oczekujmy od razu wszystich pkt. od innych polskich teamów, a to na wakacjach, a to nie wchodzi na neta i się zacznie od początku roku szkolnego, to jest pewne.

Może byśmy założyli topici w których byśmy wymieniali się jakimiś tweakami, optymalizacjami, co by podnieść/ zmniejszyć wyniki w benchach(no chyba, że coś takiego mamy gdzieś na forum :P )

A tymczasem kręćcie panowie kręćcie, 400 pkt do XS :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moderatorzy teamow mogą przenosić userów do innych teamow?

Kilku userów zamarzło a mają kilka punktów [vide PCLab, eGielda itp]

promiana właśnie poinformowałem o akcji więc +60, pozostali to ~20 max, chociaż też z czasem się uda zapewne ;).

Nie, moderator nie może, chociaż pewnie gdyby się uprzeć i uderzyć do włodarza HWBota to by się udało - ale on pracuje zdaje się nad takim trickiem żeby moderator mógł to zrobić sam [w następnej rewizji HWBota], więc nie ma co go prosić, lepiej trochę poczekać.

 

http://hwbot.org/user.do?userId=5683

200 pkt - i żadnego wyniku na >10pkt :D ha, niech ktoś powie, że trzeba drogi sprzęt i ln2 :D

8800GTX nie jest drogi? :blink:

Oczywiście że mając kupę sprzętu można zrobić sporo punktów bez żadnych "dużych" wyników, chociaż nieprzesadnie - kiedyś np. bodaj TiTON miał 1. w globalnym rankingu, bo miał z 700 małych cząstkowych wyników, a teraz to jakoś obcięli i już jest dość daleko.

 

Swoją drogą, @71proste, czemu się jeszcze nie przepisałeś?

 

 

I jeszcze jedna ciekawostka, http://hwbot.org/forum/showthread.php?goto=newpost&t=66 - możnaby spróbować 16M do klasyfikacji włączyć :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W nazwie domeny dobrze byłoby mieć również OC.

Np. polandocut

lub ocpolandut

lub po prostu ocpoland

Eee za mało mówiące te nazwy. Ja jestem za Polish United Team albo po prostu właśnie ograniczyć się tylko do Oc Poland.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moderatorzy teamow mogą przenosić userów do innych teamow?

Kilku userów zamarzło a mają kilka punktów [vide PCLab, eGielda itp]

Niestety nie możemy.

 

Nie stresuj sie :P, wszystko jest na dobrej drodze, ale od tzw "strzalu" sie tego nie zrobi, czekajcie spokojnie.

Tego człowieka słuchać. Dobrze gada :)

 

 

Z tego co widzę to w AWESOME 2.1 będzie mnóstwo udogodnień i dodatków dla nas - moderatorów. Będziemy mieli szersze pole działania. Jak prawdziwi moderatorzy.

 

Co do SuperPI - rich5astard powinien odmówić. Jest już mnóstwo konkurencji, a 8M już niczym się nie różni od 32M.

Taką samą rolę odgrywają już optymalizacje systemu i kondycja OS'u.

Moim zdaniem bez sensu jest pakowanie innych konkurencji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to puszczasz spi32 lub wprime1024 i idziesz np. robić sobie jedzenie/umyć się/sprzątać i wyniki są :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

http://hwbot.org/user.do?userId=5683

 

200 pkt - i żadnego wyniku na >10pkt :D ha, niech ktoś powie, że trzeba drogi sprzęt i ln2 :D

 

u mnie taka sama sytuacja i tez jest przeszlo 200pkt :-P ,dorzucilem troche wynikow z lapa,cos tam wpadlo :lol:,jeszcze troche poprawie

 

po powrocie z wakacji bbiore sie za mojego 8800GTX'a,bo juz czeka zwodowany,narazie wyniki tylko ze stockowym chlodzeniem

 

 

pzdr

 

JMKS czekam na fuzje mojego teamu,jezeli to nie nastapi w przeciagu paru dni to dolacze,take it easy;)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie "taka sama" a "ta sama", bo to przecież Twój profil z linka :P.

Oczywiście że kilka dni nie starczy, o to jestem "spokojny" i się nadal dziwię że już dawno tego nie zrobiłeś.

Zrób sobie konto zapasowe, żeby moda nie tracić i przechodź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie taka sama sytuacja i tez jest przeszlo 200pkt :-P ,dorzucilem troche wynikow z lapa,cos tam wpadlo :lol:,jeszcze troche poprawie

po powrocie z wakacji bbiore sie za mojego 8800GTX'a,bo juz czeka zwodowany,narazie wyniki tylko ze stockowym chlodzeniem

pzdr

JMKS czekam na fuzje mojego teamu,jezeli to nie nastapi w przeciagu paru dni to dolacze,take it easy;)

Właśnie o Tobie mówiłem ;) Przenoś się już, załóż sobie konto na stronie i zmień w opcjach ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

No wlasnie nie stresujcie,bo sie rozmysle(joke)..ale jaja faktycznie to o mnie mowa byla,nie dopatrzylem...dobra beka..

Ent dobrze mowi poczekam jeszcze chwile,dolacze do Teamu z przyjemnoscia.Dorzucilem dzisiaj pare wyniczkow z lapa.

 

btw:tak sobie cicho mysle:),ze jak wycisne ostatnie poty z 8800GTX'a i dolacze do teamu to wskoczymy na 2'ga lokate,albo bedzie nam na maxa malo brakowalo,w kazdym badz razie spokojnie chlopaki:):):)

 

JMKS 8800GTX jest drogi,ale mozna go tanio kupic:)

Edytowane przez 71proste

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

btw:tak sobie cicho mysle:),ze jak wycisne ostatnie poty z 8800GTX'a i dolacze do teamu to wskoczymy na 2'ga lokate,albo bedzie nam na maxa malo brakowalo,w kazdym badz razie spokojnie chlopaki:):):)

No i? Devilka przekonaliśmy [nie żeby konkretnie czymś, chociaż ja tam nie wiem kto jakie naciski wywierał :P] a Ty "kombinujesz" co to nie będzie. Ogłoś na forum i wchodź, bo tak to się prędzej doczekasz że... przeskoczymy XS bez Ciebie :D.

JMKS 8800GTX jest drogi,ale mozna go tanio kupic:)

Nie preferuję osobiście [kupować w każdym razie], jak mam 8500GT chwilowo w kompie [sam mam 6600 :lol:] to on dla mnie bardzo szybki jest :P.

Z 8800Ultra miałem przyjemność całkiem owocnie ze 3h w życiu spędzić i się w sumie szykuję na poprawkę wkrótce ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie preferuję osobiście [kupować w każdym razie], jak mam 8500GT chwilowo w kompie [sam mam 6600 icon_lol.gif] to on dla mnie bardzo szybki jest icon_razz.gif.

Z 8800Ultra miałem przyjemność całkiem owocnie ze 3h w życiu spędzić i się w sumie szykuję na poprawkę wkrótce icon_wink2.gif.

Co do ścisłości ten 8500GT to mój, może to nie ultra ale da się pograć. Do pro evo starcza więc nie ma co wymieniać :D . Jakieś tam punkty z niego doskączą do teamu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I oto owoc bycia no 1 w UTP, dostalem PM od pewnego rosjanina, pyta czy my tak lubimy oc, czy o co w ogole chodzi, ze na dzien do teamu dolacza po 30 osob

 

"Sorry for disturbing you, but I see you are No 1 between polish people here.

I have a question regarding the number of members joining United Team of Poland. But please try to understand me correctly. The number of members increasing for about 30 members daily.

I have made some calculations and here they are

Poland - 8 teams – 855 members (529 registered)

ex USSR teams – 10 teams – 203 members (163 registered)

 

Could you confirm that polish people loves overclocking 20,77 times more than Russians and Ukrainians together? :-)"

 

 

:lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...