Skocz do zawartości
PiPoL

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wyjdzie, to dajcie znać, czy trza znać 1'kę, by wczuć się w grę, proszę.

Wsyd się przyznać - w jedynkę prawie wogóle nie grałem - trza to zmienić.

Byle nie w wersje ps2 która jest ułomna względem pecetowej Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie :] nie ma żadnej informacji na ten temat :] więc autor tematu zgaduje w tym momencie.

eee?

 

The game is being developed by Illusion Softworks, developers of the original Mafia title, for next generation consoles and Games for Windows®.

"As the original Mafia was a big success, we are excited to leverage the power of next generation console technology to create an all-new experience, while embracing the elements that resonated with the previous game's fans," said Christoph Hartmann, President of 2K.

http://2kgames.com/index.php?p=news&ID=232

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. "next generation" - wii, x360, ps3

2. "consoles" - dwie lub więcej konsole

3. "the power of next generation console technology" - to by jednoznacznie wskazywalo na PS3 :lol:, ale ze jest "consoles" to iks chyba też się załapie

 

punkt 3 raczej dyskwalifikuje Wii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętacie ostatni trailer? Ten świąteczny. Tutaj macie jego rozszerzoną wersję.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « - screeny

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Tomas Hrebicek, główny animator 2K Czech, potwierdził, że to co widzimy to nie CGI :)

Oczywiście na konsolach będzie niższa rozdzielczość, mniejszy/brak AA, itp, ale i tak zapowiada się świetnie.

 

PS. niech ktoś uzupełni podtytuł tematu. Platformy X360 i PS3 zostały potwierdzone :)

Edytowane przez MacOSek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i zagrałem w demko dzisiaj na X. Jak najbardziej pozytywne wrażenia. Super klimacik. Grafika, model jazdy i strzelanie moze byc. Jedyne co mnie razi to jak sie jedzie samochodem jakies taloe migotanie jest ( brak aa czy co, moze brak next gen filtra :). Szkoda że nie mam wydajnego pc-ta bo gierka na pewno lepiej by wygladała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobrałem demo na PS3. Myślałem, że taka maszynka pokaże co ta gra potrafi - Psyhx na max itd. Okazuje się, że gra wygląda jak na PC z wyłączonym Psyhx i AA. Po prostu jest brzydka. Na xboxa nawet nie pobieram, bo tam to już pewnie w ogóle nie różni się od Mafii 1 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobrałem demo na PS3. Myślałem, że taka maszynka pokaże co ta gra potrafi - Psyhx na max itd. Okazuje się, że gra wygląda jak na PC z wyłączonym Psyhx i AA. Po prostu jest brzydka. Na xboxa nawet nie pobieram, bo tam to już pewnie w ogóle nie różni się od Mafii 1 :/

 

gdzies sie schowales na te ostatnie kilka lat czy co?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu ukrywać, wersje konsolowe mafii 2 i tak ssą pałę, zarówno pod względem technicznym (słabe modele, słabe tekstury, ograniczona ilość pieszych) jak i pod względem płynności (gra chodzi z prędkością ~25klatek na moje oko).

W gta IV różnicy między pc a konsolami tak mocno nie było widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

W gta IV różnicy między pc a konsolami tak mocno nie było widać.

 

Lol? To jedna z gier gdzie różnica jest kosmiczna. Na konsolach 15-25 FPS, spadki w kluczowych momentach (a czasami w byle jakich typu zjazd z mostu), przy jakiejś zadymie wręcz tragedia (np. misja z czołgiem NOOSE w TBoGT). Duuuuużo słabszy View/Detail Distance, sami podawali że na konsolach było ok. 20 (nie pamietam dokładnej wartości). Woda odpowiednikiem ustawienia Low, dużo słabsze odbicia, i do tego cienie jeszcze bardziej sprayowane niż na PC (wersja PC zresztą dostała nowe genialne cienie w patchu).

Do tego wymuszony bardzo intensywny blur, a na PS3 obniżona rozdziałka bez AA.

 

W Mafii na PC są bardzo małe różnice między poziomem detali, w GTA IV między min i max jest absolutna przepaść. Pomijając wymagania sprzętowe, to wizualnie wersja PC GTA IV deklasuje wersje konsolowe na max detalach.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pobrałem demo na PS3. Myślałem, że taka maszynka pokaże co ta gra potrafi - Psyhx na max itd. Okazuje się, że gra wygląda jak na PC z wyłączonym Psyhx i AA. Po prostu jest brzydka. Na xboxa nawet nie pobieram, bo tam to już pewnie w ogóle nie różni się od Mafii 1 :/

 

Ad rem do tej wypowiedzi- jak dobitnie pokazuje ten agregat porównawczy http://misterslimm.wordpress.com/360-vs-ps3/xbox-360-vs-ps3-head-to-head-face-off-results/Head-to-Head Results

 

zdecydowanie nie ma po co grać w tytuły multiplatformowe na xboxie.

Edytowane przez draak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Różnice nie są duże, jedynie trawa na PS3 mocno kuleje, troche mniej detali na konsolach (choć takiej jakości filmik nie wszystko pokazuje).

 

 

Jest jedna podstawowa wada który jak dla mnie dyskwalifikuje tą grę na konsolach - tearing. Jeśli nie będzie Vsynca w pełnej wersji, to nie wiem kto w to zagra (chyba tylko ktoś kto nie widzi różnicy między SD a HD, itp).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...