Skocz do zawartości
PiPoL

Mafia 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Harry Lloyd

Jakoś nie wydaje mi sie żeby był AA na klocku, bo aliasing jest jeszcze większy niż na PC w 1360x768 (gdzie zresztą też AA działa śmiesznie albo wcale).

 

 

Jak jakiś pro spojrzy na Mafię i powie że obecne konsole mają jeszcze zapas mocy, to niech sie puknie w łeb, tak mocno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Mafia może być wyznacznikiem "prawdziwiej" mocy konsoli.

 

Równie dobrze można spojrzeć się na Uncharted 2 i zapytać gdzie ta moc schowała się przed Mafia? Mnie zastanawia tylko jedno. Wielu programistów skarżyło się na trudności w pisaniu gier na PS3. Ktoś wie na czym to by miało polegać? Czym się różni robienie gry na X, pc czy ps3? Przy obserwacji gier stricte na PS3 można wysnuć wniosek że taka optymalizacja trwa kupę czasu. Nikt, ale to absolutnie nikt jeszcze nie zrobił ładnej multiplatformowej gry na konsole Sony. Sprawa wygląda zupełnie inaczej jeżeli spojrzymy na exlusivy.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xbox to jest w zasadzie PC, w środku jest 3-rdzeniowy Xeon, a PS3 ma procesor Cell, bodajże 7 rdzeni do wykorzystania. Inna architektura, weź tu teraz "konwertuj", na pewno nie jest to proste. Z wielowątkowością są ciągle problemy, jeszcze wiele gier na PC nawet quada nie potrafi wykorzystać. Tak mniemam przynajmniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie, problem lezy w bardzo nietypowej architekturze Cella, ktory nie dosc, ze ma 7 rdzeni, to jeszcze sa one niesymetryczne (tzn. nie sa wszystkie takie same i nie wszystkie wykonuja te same zadania).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

"You shall see, in a month "2k releases dlc grass for ps3 owners for only $4.99!!"

 

Woohoo!"

 

 

:D

 

EDIT.

 

"Let's all wait when Hitler hears about this and reacts on youtube ;D "

 

:D :D :D

 

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pojawil sie listonosz z Mafia na Xa.

Udało mi sie zrobic pierwsza misje i kawalek drugiej. Klimat jest naprawde extra i wylewa sie z tv. Szkoda ze strona techniczna na konsoli kustyka. Ten v-sync czy jak to sie zwie tak bije po oczach ze hej a czesc animacji jest po prostu tragiczna. W porownaniu do assassin creed , mass effect czy nowego splinter cell gra jest brzydka imo. Nie przeszkadza mi to bawic sie przednio przy nowej Mafi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem w czym jest problem, przecież oczywistym jest, że wersja PS3 jest znacznie lepsza od innych - przynajmniej trawę skosili ;) :lol:

 

"You shall see, in a month "2k releases dlc grass for ps3 owners for only $4.99!!"

A na X dadzą dlc "grass cutter for only $4.99!" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...