Skocz do zawartości
nrl

Race Driver Grid

Rekomendowane odpowiedzi

skoro bledy wystepuja nawet w oryginalach to znaczy, ze to nie sa oryginaly?

Źle mnie zrozumiałeś. Nie powiedziałem że błędów w oryginale nie ma. Przecież to oczywiste że jak gra mi nie działa, lub są problemy to pisze/dzwonie do obsługi technicznej. Czasem mogą nie być w stanie pomóc, ale to oni mają nam pomóc naprawić problem tak żeby gra nie robiła problemów na sprzecie spełniającym wymagania danej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Race Driver: GRID v1.1 PC-DVD Patch

 

Description:

• Added support for Xinput wheel and Logitech Rumblepad 2, including default action map configurations.

• Adding ability to use H-pattern shifter in custom configuration by allowing configuration of gears 1 to 6 and reverse. Same for boost.

• Fix for missing Force feedback on Vista.

• Added the ability to override the controller type, so that if the game fails to auto-detect it, users can specify it themselves.

o Symptoms of the game failing to detect the appropriate controller type are:

? On a pad, handling is too twitchy, appears to steer “lock-to-lock”.

? On a wheel, the input lags and the linearity slider doesn’t appear to have an effect.

 

This patch is only for the PC-DVD version of the game and is not compatible with versions bought through Direct2Drive, Metaboli & Steam. Patches for the downloaded versions should be available “within days”.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

This patch is only for the PC-DVD version of the game and is not compatible with versions bought through Direct2Drive, Metaboli & Steam. Patches for the downloaded versions should be available “within days”.

Dla mnie troche dziwne :wink:

 

A tak na marginesie to brakuje mi w grze 'wizualnego testu' ustawien kontrolera - tzn. jakiegos suwaka z ruchoma kulką pokazujacego na żywo jak na danych ustawieniach dziala kierownica (tak jak w LifeForSpeed), bo te ustawienia w opcjach sa malo intuicyjne i szczerze mowiac mam problem z ustawieniem kiery zeby dobrze sie jezdzilo w wyscigach, bo albo dziala zbyt 'ociezale', albo malo precyzyjnie :sad:

Edytowane przez Aludan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja gram na bezprzewodowym padziku od Xbox 360 na PC i gra sie perfekcyjnie nic nie trzeba nawet konfigurować, gra stworzona pod ten pad zresztą jak wiekszośc nowych tytułów na PC, Polecam

 

Tutaj mój gameplay :)

http://pl.youtube.com/watch?v=2AMkbNHPQu4

http://pl.youtube.com/watch?v=P_fpbs8wUGc

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprostowanie...

W 1440x900. W dzień mam 49-57 fps (średnio 55), a w nocy 26-31 :mur: W 1440x900 pamięć używana wynosi 500MB (czyli max karty), w 1280 jest to jakieś 460MB i pewnie z tego wynika taki spadek FPS. Tylko dziwi mnie to, że własnie w 1440 użycie pamięci jest większe, przecież 1440x900 to mniej pikseli niż 1280x1024 :blink:

Zauważyłem że mam spadek klatek tylko w lemans w nocy a w japonii w trasach górskich nie ma wogóle spadku fps.U mnie nie ma problemu z brakiem ramu na grafie 1024mb.Sterowniki różne używane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam te same stery i nie mam tego problemu.

 

Natomiast dobijają mnie te poszatkowane cienie, nic nie pomaga <_< Jakieś pomysły?

Myślałem, że jestem sam z tymi cieniami. Chyba 3 sterowników próbowałem i dalej to samo i pomysłów brak :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że w teh grze są czity. Np. jade, jade jestem pierwszy a tu patrze koniec wyścigu i jestem 2. Koleś który jest 1 nie był nawet w 1 trójce. Zdarzyło mi się to z 1 z rosyjskich zawodników bodajrze 2 razy jak nie 3. Może to był jakiś serwer lag? Czasami coś takiego mi się zdarzało ale bardzo żadko a tutaj kilka razy w ciągu krótkiego czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O godzinie 13.00 robię ustawkę jak chcecie grać to wbijać, tylko bez chamstwa i ten kto wygra wyścig wybiera co będzie później!

 

Nazwa: scratix

Hasło: qwerty

 

Pokój już założony!

Edytowane przez scratix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem że mam spadek klatek tylko w lemans w nocy a w japonii w trasach górskich nie ma wogóle spadku fps.U mnie nie ma problemu z brakiem ramu na grafie 1024mb.Sterowniki różne używane.

Tak na logike to musi byc cos ze swiatlami/cieniami na tej specyficznej mapce - np. jakies bledy w kodzie prowadzace do nadmiernych obliczen ...

A moze tam jest tak skopane, ze to cpu zaczyna obliczac cos niepotrzebnie stajac sie waskim gardlem ?

 

W kazdym razie wydaje mi sie ze to jakis bląd/niedopatrzenie tworcow gry i rozwiazaniem bedzie ktorys z patchow :wink:

Edytowane przez Aludan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na logike to musi byc cos ze swiatlami/cieniami na tej specyficznej mapce - np. jakies bledy w kodzie prowadzace do nadmiernych obliczen ...

A moze tam jest tak skopane, ze to cpu zaczyna obliczac cos niepotrzebnie stajac sie waskim gardlem ?

 

W kazdym razie wydaje mi sie ze to jakis bląd/niedopatrzenie tworcow gry i rozwiazaniem bedzie ktorys z patchow :wink:

Co najlepsze to podam że jak wrzuciłem moda na ultra high to spadek tych klatek był mniejszy niż w normalnej grze bez moda ze wszystkimi ustawieniami na maxa.

 

Lanc ty nie masz a ja mam spadki w tej właśnie rozdzielczości.Tylko że mój proc marne 3400mhz :grin: do twoich 4200.

Edytowane przez kurczak80

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co najlepsze to podam że jak wrzuciłem moda na ultra high to spadek tych klatek był mniejszy niż w normalnej grze bez moda ze wszystkimi ustawieniami na maxa.

No to juz wogole jakas paranoja :wink:

 

Na bank wyjdzie do tego jakis patch w przyszlosci, no chyba ze sobie nie poradza :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bajek nie opowiada.

Właśnie sprawdziłem ;). AAx4 1280x1024 Ultra i płynniutko ~40fps w 1 wyścigu :D

http://pl.youtube.com/watch?v=V5ob47Ap1c4 - mój 1 wyścig, dopiero ogarniam więc prosiłbym o nie zaplucie monitorów ;).

Edytowane przez bociczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, moze ktos wie jak zainstalowac patcha, kiedy gra jest na innym dysku niz system? Bo wywala mi ze gr nie jest zainstalowana -.-... w rejestrze tez w "local_machine > software" nic nie mam... Jakies pomysly jak to zainstalowac bez reinstalacji gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ze ta gra jest tak maloooo realistyczna.. od kiedy samochody przyspieszaja do 100 w ~2s ? :/// Wszystko fajnie, ale ja i tak dalej bede sie slinil do GT5.

Tak samo wpadłem raz w bandę jadąc 20km/h i dowidzenia :blink: , a raz wbiłem się przy stówie i nic...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jakich detalach gra poleci płynnie (~30fps) na sprzęcie z siga? Bo albo mi kumpel bajki opowiada albo nie wiem, bo mówi, że na 8600GT i E2140 bez OC na High mu idzie w miare płynnie...

1280x1024 wszystko na max bez AA bedziesz mial plynnie 30fps wszedzie, ponizej tego nie powinno zejsc. A mozesz byc tego w 99% pewny bo sam gram na tym co mam w sign tylko, ze grafa 9600GT czyli taka jaka Ty masz. I mam takie ustawienia i jedynie jak jest duuuzo aut przedemna i jakies dymy z opon leca to potrafi spasc do 23-25fps na granicy plynnosci oraz wyscig 24h jak sie swiatla zapala to mi 10fps w dol idzie - zostaje jakies 20-21fps.

 

Oczywiscie wszystko zalezy od tras, bo sa takie gdzie jest spokojnie 40-50 zatem, smialo mozesz dac jak Ci mowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkurza mnie ze ta gra jest tak maloooo realistyczna.. od kiedy samochody przyspieszaja do 100 w ~2s ? :/// Wszystko fajnie, ale ja i tak dalej bede sie slinil do GT5.

 

Tak samo wpadłem raz w bandę jadąc 20km/h i dowidzenia :blink: , a raz wbiłem się przy stówie i nic...

Zarzucać tej grze brak realizmu to jak mieć pretensje do krowy ,że nie znosi chipsów zielona cebulka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

Ostatni finałowy wyścig SSIE PAŁKE!! :| Już 2 H się nad nim męczę... 1 błąd i bye, a tylko 1 flashback.

 

EDIT : Udało się! ;>

Edytowane przez razorBMW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest oryginalna. Specjalnie zamówiłem, z Wielkiej Brytanii, by nie czekać, zwłaszcza, że i tak w Polsce wyjdzie podobno w wersji Angielskiej...

 

Nie miałem pomysłu na nick, to se wymyśliłem no :|

A co, nie wolno było? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...