Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD3850/3870

Rekomendowane odpowiedzi

A odświeżanie monitora masz 60Hz ?

Synchronizacja pionowa wyłączona ? - ( można wyłączyć poprzez Ati toolsa )

po wyłączeniu synchronizacji pionowej wynik skoczył do 14230 ale to i tak jest mało macie jescze jakies pomysly??

wynik jest na taktach 750/2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Scythe ja mam kartę taką samą jak ty tylko nie wiem ile masz ramu i mój wynik możesz zobaczyć pod avatarem, wiec coś musisz mieć nie ten teges :( a po podkręceniu karty miałem w okolicy 34000 marków Edytowane przez Marcinas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Scythe

Zobacz może masz AA i AF włączone ;) Lub coś ze sterami , system zamula;)

W CCC jest ustawione na sterowane przez aplikacje.

 

Scythe ja mam kartę taką samą jak ty tylko nie wiem ile masz ramu i mój wynik możesz zobaczyć pod avatarem, wiec coś musisz mieć nie ten teges :( a po podkręceniu karty miałem w okolicy 34000 marków

No ja mam 256mb ramu. Hmm 6k straty prawie przez brudny sys ? Imo niemozliwe. Zaraz przeinstaluje stery. BTW w marku 05 to z kolei ja mam wiecej pkt bo ponad 19k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W CCC jest ustawione na sterowane przez aplikacje.

No ja mam 256mb ramu. Hmm 6k straty prawie przez brudny sys ? Imo niemozliwe. Zaraz przeinstaluje stery. BTW w marku 05 to z kolei ja mam wiecej pkt bo ponad 19k.

 

Może winna temu jest Vista?? Ja w 05 po OC karty mam około 17000 marków :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się prezentuje PowerColor HD3850 Extreme 512 MB. Zegary 720 / 1800 i to chłodzenie ZeroTherm ... Mniam ;D Szkoda, że takie drogie, choć miało być tanie. No ale tu jest Polska ... Sam na niego poluje, ale tak czy owak musze poczekać do wakacji, może wyjdzie jeszcze coś interesującego, może GF8800GS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

barylatko

 

Uwazam,ze proc jest waskim gardlem.Mialem briska,a teraz mam f3.Bris smigal na 2700,a roznica w 05marku jest 1500pkt na korzysc 3000 f3.

 

Panowie chyba dolacze do Was:) 719zl za 3870 wydaje mi sie dobra alternatywa na 8800gt ktora wlasnie mialem kupic

Edytowane przez grzeg255

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz pisalem - mam ASUSa EAH 3870.

 

przy ustawieniu w smartdoctorze "Auto Fan Control", naprawde karta strasznie glosno dziala :(

 

co lepiej wybrac - "Manual Mode" czy "Enable SmartCooling"?

 

i jakie wartosci wybrac przy obydwu tych opcjach? (manual - zawsze taka sama, smart - 4 stopnie, w zaleznosci od temperatury)

 

z gory dzieki za wskazowki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uwazacie ze jak zmienie proca na pentium dual core i go podkręce do 3Ghz to bedzie lepiej??

Moj Antek teraz smiga na 2,8 Ghz

Moim zdaniem niewielka różnica będzie. Jak już to C2D da Ci przyspieszenie w grach i markach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Scythe

barylatko, to wina procesora.

Nie przejmuj się wynikami smarków, ja przy C2D też mam niskie, a w grach będzie tak samo, albo minimalna różnica ;)

To patrz na mojego proca w sigu.. A wynik w smarku 03 to tylko ~26k... :mur: Gdzie inni ze slabszymi procami przebijaja 30k..

Edytowane przez Scythe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No panowie, widze że nikt nie posiada HD3850 512mb???? Mam go za 610zł i nie wiem czy brać czy nie?? Sugestie mile widziane plizzz:)

Ja za 256mb ramu dałem 550zł więc nie ma co gdybać nad ceną 512MB. 610 zł to bardzo dobra cena :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...