Skocz do zawartości
cavarr

Ati Radeon HD3850/3870

Rekomendowane odpowiedzi

Lanc co masz za MOBO ? Te P35 Cię nie ogranicza ? Masz PCI-Ex16 + x4 ? Sam mam taki układ i ponoć nie opłaca się pchać w CF ,bo wydajność znacznie słabsza.

 

P.S prosiłbym jakiegoś dobrego człowieka co by mi wskazał jakieś dobre źródełko z HD3850 512MB w cenie ~600 PLN :) GeCube ,GB, obojętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lanc co masz za MOBO ? Te P35 Cię nie ogranicza ? Masz PCI-Ex16 + x4 ? Sam mam taki układ i ponoć nie opłaca się pchać w CF ,bo wydajność znacznie słabsza.

 

P.S prosiłbym jakiegoś dobrego człowieka co by mi wskazał jakieś dobre źródełko z HD3850 512MB w cenie ~600 PLN :) GeCube ,GB, obojętnie.

Chocby tutaj Asus http://www.lms.pl/index.php?mod=przedmiot&id=213754 za 601zł ale nie znam tego sklepu reszta to wiadomo www.skapiec.pl, nokaut, ceneo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baxter - Asus Radeon HD3850 512MB DDR3/256b TV/DV PCI-E 606 zł

Tylda - Sapphire Radeon HD3850 512MB DDR3/256b TV/DV PCI-E 613 zł

Baxter - GeCube Radeon HD3850 512MB DDR3/256b TV/DV PCI-E 618 zł

Pixmania - PowerColor Radeon HD3850 512MB DDR3/256b TV/DV PCI-E 699 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uhmm, taaa ;)

 

Smark 03 przeszedł, ale za drugim razem już się wywalił ;)

 

Więcej nie puszczałem, na taktach 850/1300 resztę smarków przeszedł.

Zwykłe chłodzenie, bez modów, zwykłe stery itp

 

Mając lepszego proca może bym się bawił, ale na moim troszkę nie ma sensu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ktoś kupował w Baxterze ? To dość zaufany sklep ? Sorki za OT ,ale praktycznie po nowym roku składam zamówienie i nie chcę mi się teraz wyszukiwać na necie opinii o nim. Głównie interesuje mnie jak jest z serwisowaniem u nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie - posiadam X-Fi Fatal1ty, ale zainstalowalem z rozpedu sterowniki audio do 3870 :P

 

czy nie beda sie ze soba "gryzly" ? (jesli default karta jest ustawiona X-Fi)

Mają być zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki :)

 

 

jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia - wszyscy (tzn. recenzenci) narzekali na chlodzenie 8800GT, przy czym mowili, ze to z 3870 jest niezle... to ja nie wiem jak glosna musi byc seria 2900 skoro ten moj Radek nowy to suszarka istna :o wlaczylem hl2:e2 i od razu... moze mam takie wrazenie, bo wczesniej mialem 7900GTO(a tam jest jedno z najlepszych chlodzen referencyjnych), nie wiem... w kazdym badz razie jak bedzie troche funduszy, to trzeba bedzie wymienic, nie traci sie gwarancji, prawda? (jeszcze cos pokombinuje w sterach moze)

 

 

ogolnie jesli chodzi o gry, to karta sprawila na mnie dobre wrazenie po przesiadce z 7900GTO (w HL2:E2 roznica jest ogromna, ale to nie nowosci, ze karty ATi i HL 2 = <3 ). mam wrazenie, jakby jakosc obrazu byla duzo lepsza/plynniejsza animacja etc. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze jedna rzecz mnie zastanawia - wszyscy (tzn. recenzenci) narzekali na chlodzenie 8800GT, przy czym mowili, ze to z 3870 jest niezle... to ja nie wiem jak glosna musi byc seria 2900 skoro ten moj Radek nowy to suszarka istna

? Mam 2 radki 3870 i chodzą bardzo cicho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ma ktos tego Asusa 3850 512MB http://www.gral.pl/preview/Asus/RadeonHD38...DVIPCI-E2.0_28/ :?: Chodzi mi dokładniej o jego mozliwosci OC ? Bo sekcja zasilania tej karty wyglada dosc przecietnie. W sumie to PCB swieci pustkami ;) Moze ktos powiedziec jak u nich sie kreci ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie macie wyniki w 3dmarkach??

ja w 2k5 mam 11650 na taktowaniach 750/2000 w radku hd3850 256 MB saphire

czy to dobry wynik czy nie bardzo??

lol juz myslaelm, ze w 2006 taki wysoki wynik:P

 

ja mam w 2k6 tylko 9600 na 3870 :/ cos strasznei malo

 

tyle ze system "zasyfiony" i karta jeszcze nie krecona :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie macie wyniki w 3dmarkach??

ja w 2k5 mam 11650 na taktowaniach 750/2000 w radku hd3850 256 MB saphire

czy to dobry wynik czy nie bardzo??

 

 

Raczej nie bardzo ja na sprzęcie z podpisu i na takich ustawieniach jak Twoje robię 17000 punktów w 3d Marku 05, aby napewno to 05?? :)

Edytowane przez Marcinas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakie macie wyniki w 3dmarkach??

ja w 2k5 mam 11650 na taktowaniach 750/2000 w radku hd3850 256 MB saphire

czy to dobry wynik czy nie bardzo??

cos malo ja na 2600pro @ 850/1600 mam ok 10650k. cos za malo tych pkt. stawiales win od nowa??

 

@ Marcinas83 byl szybszy. ehh ten net :D

Edytowane przez bamboocha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm ktoś kupował w Baxterze ? To dość zaufany sklep ? Sorki za OT ,ale praktycznie po nowym roku składam zamówienie i nie chcę mi się teraz wyszukiwać na necie opinii o nim. Głównie interesuje mnie jak jest z serwisowaniem u nich.

 

U nich swoją Galaxy CM kupowałem. Jedyne co mogę zarzucić to to ,że po 3 tygodniach od zakupu dosłali kartę gwarancyjną :damage_wall:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem teraz test na ustawieniach fabrycznych i wynik mam o ....200pkt wyzszy czy ja czegos nie doczytalem czy jak bo nie wiem

a podkręcam Rivatuner 2.06

 

Rivatunerem nie podkręcisz. Właściwie podkręcisz, ale to nic nie da. Wgraj sobie oryginalne stery + CCC i tam podkręcaj, a napewno efekt zauważysz. Zrób tak jak napisałem. Weź sobie wgraj Drivercleanera. Odinstaluj sterowniki, uruchom ponownie kompa, włącz drivercleanera usuń pozostałość po sterownikach, uruchom ponownie kompa, wgraj nowe sterowniki z CCC i sobie podkręć kartę. Wtedy zobacz jakie masz wyniki w 3d Marku 05.

Edytowane przez Marcinas83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Się tam smarkami przejmujecie.

 

Może tak ktoś łaskawy ,który posiada podobną konfiguracje jak ja i 2x3850, napisałby jak mu śmiga Crysis na High detalach ;) Wiem wiem są testy i bla bla ,ale taka obiektywna opinia zawsze się przyda.

 

Opcje ja mam dwie: 2x3850 ,albo wiadomo :) 8800GT 512 MB. I mam poważny dylemat.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...