Skocz do zawartości
TomaszPaweł

Boinc Rosetta@home Gpugrid Milkyway@home Qmc@home Aqua@home I Inne Projekty :)

Rekomendowane odpowiedzi

O, ciekawe. Czyli mój plan liczenia na jednej grafie MW a na drugiej DNETCA da radę zrealizować. :razz:

Nawet nie pytałem, bo myślałem że takie coś nie ma szans powodzenia.

 

Akurat dnetki nie policzysz w obecnej wersji appa bo wciągnie obie karty, albo nic. Natomiast milke i cc można liczyć oddzielnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!!! na sterowniki 10.5 64bit w7 ATI - wszystko niby działa ale nie do końca.

 

Do tej pory (sterowniki do 10.4), poprzez edycję profili ATI CCC mogłem ustawić kartę aby taktowała pamięci na 300Mhz, na sterownikach 10.5 najniższy poziom to 500Mhz i w żaden sposób nie mogę go obniżyć. Cały czas szukam gdzieś parametru który to może blokować - ale jak na razie nie znalazłem. Co więcej - sterowniki te pozostawiają jakieś śmiecie w systemie (rejestrze?) których nie usuwa nawet driver sweeper...

 

Powróciłem do 10.4 finalnie

 

Pojawiły się oficjalne wyniki ostatniego wyścigu PG oraz uaktualniona lista rankingowa dotychczasowych zmagań.

 

Aktualnie MPTA jest na 8 miejscu, a B@P na... 9. Inni odeszli w niebyt poza 10 dziesiątkę...

 

@TomaszPaweł

ile średnio liczy ci próbki 5k przy tych taktach ??

Jakie masz tempy na core i sekchach zasilania ?

 

To zależy czy wszystko działa czy nie:

 

Jeśli działa tak jak powinno około 1000s, jeśli działa częściowo około 2000s., jeśli kaszani się na potęgę ponad 3000s.

 

Przekroczyliśmy 333 333 333 :)

 

Pojawiłem się na dziwnej liście... Jest na niej również przede mną SzB - :)

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sesef

<command_line>-runoffline -multiok=1 -e dnetc@dnetc.net -ckpoint chkpoint -pausefile pause -exitfile exit -inbase in -outbase out -priority 5 -n -1 -runbuffers</command_line>

Co jeśli zapodam prio 7 ??

 

@TomaszPaweł

Fajna lista.

GG jest bardzo wysoko...

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak patrze na MPTA i B@P to w sumie jest to smutne i typowo polskie. Razem to by była moc.

 

Ogólnie byłoby ostro, ale na wyższą pozycję i tak nie starczy. W sumie to rozumiem osoby, które chcą liczyć tyko i wyłącznie pod banderą B@P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane jak w aqua wywala mi taki komunikat message from serwer : no work sent

 

Reached limit of 2 cpu tasks in progress , czyli co ogolnie to co mi przetwarza nie zalicza punktow bo w boin nic sie nie zmienia wlasnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane jak w aqua wywala mi taki komunikat message from serwer : no work sent

 

Reached limit of 2 cpu tasks in progress , czyli co ogolnie to co mi przetwarza nie zalicza punktow bo w boin nic sie nie zmienia wlasnie

 

Ta wiadomosc oznacza , ze na raz mozesz miec sciagniete tylko dwa zadania do przetwarzania przez cpu. Jak oddasz jedno to dostaniesz nastepne.

 

A punkty dostaniesz dopiero po oddaniu i zaliczeniu zadania.

 

Najlepiej przelacz na widok zaawansowany tam wszystko lepiej widac jaki jest zapas co sie liczy itp.

 

 

Btw ciekawostka te nowe zadania Aqua chyba maja osobne pule na 4,6,8 rdzeni bo po zmianie q6600 na 1055t dalej liczy Iguany zaczete na q6600 na 4 rdzeniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała aktualizacja oprogramowania dentki....ciekawe co wniesie - dowiemy sie juz niebawem. Jedna probka 1.28 juz jest w liscie i bedzie przetwarzana niebawem :)

 

W wersji dla ATI nic nie wniesie poza tym, że stderr.txt się trochę zmieni, natomiast w wersji dla CUDA teraz będzie już liczyło całe próbki.

 

Jakby kogoś interesowało na czym stał i na czym obecnie stoi dnetc to zapraszam tutaj: GPU Vision • Zobacz wątek - Serwer DNETC@HOME

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe kupilem wczoraj takiego samego Asusa 890GTD ;)

 

Ma ktoś pomysł czemu klient BOINC nie chce działać pod W7 64?

Próbowałem już ze 3 wersje , ale wszystkie zamierają pokazując "ponowne łączenie się z klientem" a jedyne co działa to menadżer od WCG (który z kolei nie obsługuje zadań na GPU).

 

edit: podłączanie rozwiązane teraz zaledwie nie widzi kart graficznych ani 4290 ani gtxa 260.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@sesef

czy ustawienie prio powyzej normalnego dla tej aplikacji nie wplynie negatywnie na wszsytkich uzytkownikow procz mnie ? :D

 

jak dla mnie wypasik, bo uzysk bedzie wiekszy :D

gratuluje, ciesze sie ze ciezko pracujecie

 

EDYTA:

no i mamy dentke 1.29....juz prio normal

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EDYTA:

no i mamy dentke 1.29....juz prio normal

 

No niestety ale powodowało wysypywanie VNC...

 

Najlepiej poszukać na google programu do automatycznej zmiany priorytetu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś mial taki problem , ze po restarcie kompa z W7 64 boinc sie zwiesza na podlaczaniu do projektu?

 

Problem znika jak zainstaluje go jako usluge , ale wtedy liczenie na GPU nie dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem taki problem się pojawia, spróbuj 6.10.56 - nie widziałem w tej wersji tego błędu.

 

A ja cały czas walczę z HD5970 - liczenie dentki tylko na jednym rdzeniu staje się tak nagminne, że dziennie nabijam jakieś 100000-200000 punktów mniej... Ale mimo wszystko minimalnie punktuje na poziomie...mw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie spotkalem tego problemu co ty masz... wyniczek za wczoraj 545k a bedzie wiecej.

u mnie problemem jest usage. ciagle mam 92% ok.

tego programu na google znalesc nie umiem :D - chyba mam zepsute :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co biega, ale jak na razie na app 1.29 wszystko działa jak należy.

 

Radosław 5970 powinien dziennie trzepać około 510 000.

 

Jak to wygląda w praktyce widać tutaj.

 

EDIT: No i d... znowu jeden rdzeń się "157Mhzuje" load 0%

Edytowane przez TomaszPaweł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie . Leciał juz kiedys ok 48h na 850, ostatnio 820, ale od kiedy nastały dentki 1.29 to coś mi dziwnie sterowniki siadają... :(

Może to być wina OC, temperatury, mobasa...

 

@tomaszpawel

napiec narazie nie zmieniam do pracy 24/7

spokojnie mozna to robic AB, ale z wiadomych przyczyn przestałem uzywać :/

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W angeli sa za 385 + KW

Ładny być nawet nie musi. Zysk myślę można policzyć.

podkręcony 5970 do 950 powinien dawać około 720k pkt licząc dentke 5k. Normalnie wg obliczeń 560. Jak jest w praktyce ?

często zdażają się próbki normal, które punktuja nieco mniej, stąd np. u mnie mniejsza ilość pkt - 547 przy taktowaniu 820.

Z obliczeń na podstaie średniego czasu liczenia próbki 5k, powinienem liczyć 90 próbek na dobę przy takich taktach jak mam ->585k pkt.

Czy się opłaca....

mając miejsce na grafikę i nie mając wszystkich gratów poza blokiem na grafikę - no way.

Edytowane przez Zulusman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najrozsądniej zacząć od zmiany pasty termoprzewodzacej u mnie na 4850 spadek o 10stopni, później zmiana wiatraczka na radiatorze bo ten wył niemiłosiernie i założenie 12cm wiatraka 900obr wszystko spięte paskami plastikowymi wygląda fatalnie ale nastała cisza :)

Niestety palit zrobił takie padło że nie da się go dużo kręcić ale podczas pełnego obciążenia go nie słychać.

Także może zamiast wody wystarczy zmienić blok radiatora większy wiatrak, lub kupić Arctic Cooling Accelero S2

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@_MaRiO

wszystko miodzio majonez, gdyby to nie zabawki warte ponad 2k pln, nie to że żrą tyle WAT, nie to, że poza GPU chłodzi się też MEM, PWM i ATi jedno wie co jeszcze. Ty tego nie robisz stosując swoje customowe chłodzenie, a zwalasz na PALIT`a że nie da się go kręcić :/

 

@tomaszpaweł

wrócę z HR za 3 tygodnie, to będę myślał -> 5850 z dopłatą czy blok i OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że WC to trochę zabawy. Owszem, jest kompletne chłodzenie przy fullcover ( gpu, vrm, mem ) ale takie bloki sporo kosztują, dodatkowo cała reszta komponentów też musi być odpowiednia. Dobra pompka, chłodnica byczasta. Ogólnie świetna wydajność ale cena spora i trochę kłopotliwe.

 

Dobre ac nie jest złe. :wink:

 

@ Zulusman

Widzę że się wkręciłeś na ostro. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe sęk w tym że moja karta nie jest na referencyjnym pcb palit zrobił swoje, niestety obciął troszkę tego i tamtego i bez ingerencji w vmoda nie da się go wyżej ustawić

 

Dołączona grafika

 

Tak to już jest, temperatury są w porządku zarówno na pamięciach jak i na gpu brakuje mu po prostu troche mocy

Edytowane przez _MaRiO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...