Skocz do zawartości
cavarr

Geforce 8800GT 256/512MB

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.shop.bt.com/productview.aspx?QuickLinx=4S84 ja juz zamowilem ta z linku wyzej.Juz mam status "Shipped" ,wiec mam nadzieje ze najpozniej pojutrze dojdzie :wink: Z tego co widze to chyba najlepsza karta w tej chwili .Ciekawe czy podkrecona karte fabrycznie da sie jeszcze podkrecic :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Kazali" mi update`ować smarka 06 na 1.1.0

Wynik podbiło więc nie marudzę, ale ciekawe czy ktoś to opłacił :wink:

http://service.futuremark.com/compare?3dm06=3757271

Sprawdzę jeszce na poprzednich zegarach, ale wcześniej miałem na tych tzn. 702/1836/1836 zwisy.

 

A propos, robił już ktoś biosmoda na 1,1V??

Ja mam w BIOS`ie 1,05V, natomiast na mvktech.net chodzą słuchy o 1,1.

 

EDYTA

 

zegarki mi sie pomyliły

Edytowane przez suchyjastrzab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.shop.bt.com/productview.aspx?QuickLinx=4S84 ja juz zamowilem ta z linku wyzej.Juz mam status "Shipped" ,wiec mam nadzieje ze najpozniej pojutrze dojdzie :wink: Z tego co widze to chyba najlepsza karta w tej chwili .Ciekawe czy podkrecona karte fabrycznie da sie jeszcze podkrecic :?

ile to kasy wyszol na pl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego Palita za 1100zł wczoraj sprzedałem... Klucz to dobra aukcja, nad swoją z godzine pracowałem.

ale kłamac nie musiales "Demo najnowszego shootera(Crysis) kosi nie jedną kartę. Tutaj, przy rozdzielczości 1680x1050, AAx16, AFx16 i detale na maksimum mamy ok. 35-40FPS, co daje wynik bardzo zadowalający (tańsze modele po prostu nie mają szans"-SMIECH NA SALI :lol2: .Gdzie ty masz te 40fps przy tych ustawieniach,na maksimum to nawet Ultra nie daje rady w takiej rozdzialce,a te barany z allegro dały sie nabrac.Takich sprzedawcow jak ty trzeba sie wystrzegac podobnie jak juhasa z allegro Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale kłamac nie musiales "Demo najnowszego shootera(Crysis) kosi nie jedną kartę. Tutaj, przy rozdzielczości 1680x1050, AAx16, AFx16 i detale na maksimum mamy ok. 35-40FPS, co daje wynik bardzo zadowalający (tańsze modele po prostu nie mają szans"-SMIECH NA SALI :lol2: .Gdzie ty masz te 40fps przy tych ustawieniach,na maksimum to nawet Ultra nie daje rady w takiej rozdzialce,a te barany z allegro dały sie nabrac.Takich sprzedawcow jak ty trzeba sie wystrzegac podobnie jak juhasa z allegro

 

Buahhaah u mnie w 1280x1024 było coś z 30fps i to bez AA i AF :D

 

koleś jesteś nieziemski :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.shop.bt.com/productview.aspx?QuickLinx=4S84 ja juz zamowilem ta z linku wyzej.Juz mam status "Shipped" ,wiec mam nadzieje ze najpozniej pojutrze dojdzie :wink: Z tego co widze to chyba najlepsza karta w tej chwili .Ciekawe czy podkrecona karte fabrycznie da sie jeszcze podkrecic :?

MSI ma wyższe takty i jest tańsza...

 

A czemu by sie miało nie dać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.esc.pl/product_info.php?products_id=9568 a niedawno temu było jeszcze 999zł, czyzby nam sie przedswiateczna "promocja" zaczynała? Jesli tak dalej pojdzie to ponizej 1100zł nie kupi nikt GT ;)

Ps. Chyba zaczne załowac ze sie na 1 rzut dostaw nie załapałem bo chyba błogosławieni beda ci ktorzy kupili GT do 1000zł ;)

Edytowane przez Symbian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego Palita za 1100zł wczoraj sprzedałem... Klucz to dobra aukcja, nad swoją z godzine pracowałem.

ja tam widzę 1080 i ziomka z kopertą - za 320MB to może jeszcze ale 640 to nie wiem czy taki super interes przy obecnych cenach GT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę wyników ZOTAC'a nie kręcony (660 na rdzeniu) stery 169.02

 

procek:

Athlon 64 3000+@2,6Ghz (2GB ramu @217Mhz)

 

3DMark01 31404

3DMark03 33169

3DMark05 12771

3DMark06 7086

Crysis Min 5,86 Max 33,91 Sr 24,23 (Wszystko High 1680x1050)

 

Athlon 64 x2 4200+@2,64Ghz (2GB ramu @188Mhz)

 

3DMark01 32476

3DMark03 33541

3DMark05 13585

3DMark06 9209

Crysis Min 9,75 Max 34,61 Sr 28,02 (Wszystko High 1680x1050)

 

Windows XP - ma parę miesięcy i wcześniej siedział Radeon X1950XT wiec zasyfiony, dla porównania wyniki Radka:

procek:

Athlon 64 3000+@2,6Ghz (2GB ramu @217Mhz)

 

3DMark01 26777

3DMark03 17065

3DMark05 10472

3DMark06 4943

 

 

Za to nowy procek Toledo 4200+ dobrze sie zapowiada, katuje go teraz na 2,85Ghz przy 1,3v i wygląda ze stabilny, jak dojdę do max to zrobię nowa serię wyników.

Edytowane przez leer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trochę wyników ZOTAC'a nie kręcony (660 na rdzeniu) stery 169.02

 

procek:

Athlon 64 3000+@2,6Ghz (2GB ramu @217Mhz)

 

3DMark01 31404

3DMark03 33169

3DMark05 12771

3DMark06 7086

Crysis Min 5,86 Max 33,91 Sr 24,23 (Wszystko High 1680x1050)

tutaj bardzo procek ogranicza bo ja na 8600GT mam lepsze rezultaty :lol:(w markach oczywiscie) Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile to kasy wyszol na pl?

Okolo 1100zł Dla mnie akurat 100zł + czy - nie robilo duzej roznicy wiec wzialem co bylo akurat dostepne i chyba najlepsze.W piatek przejezdza do mnie caly zestaw z polski wiec napisze jka sie sprawuje karta:)

 

MSI ma wyższe takty i jest tańsza...

 

A czemu by sie miało nie dać ?

Prosze pokaz mi tego o MSI co ma wyzsze takty....

Chyba przegapilem jezeli takowa istnieje.....

 

Nie pisz postów pod postem. Używaj opcji EDYTUJ. 10%.

Crosis.

 

XFX GeForce 8800GT 512MB DDR3 PCIE Dual DVI Alpha Dog XXX Edition

taktowanie rdzenia 670 MHz

taktowanie pamięci 1 950 MHz

 

GeForce PCI-E 8800GT MSI NX8800GT-T2D512E-OC 512 MB TV-out / 2xDVI BOX (256-bit)

Taktowanie rdzenia [MHz]: 660

Taktowanie pamięci [MHz]: 1900

 

Sorry ale czytac to ja jeszcze umie :> Chyba ze nie na to sie patrzy :oops:

Ta karta ma jedynie wyzsze taktowanie:) http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,48704/

Edytowane przez ronifcb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak że procek nie chce isc wyzej niz 2,9Ghz przy 1,3V to zebrałem wyniki:

 

 

3DMark06 9999

Crysis Min 14,96 Max 35,18 Sr 29,56 (Wszystko High 1680x1050)

 

 

Także nie odkryje nic nowego stwierdzeniem że kręcenie proca zwiększa min Fps a reszte nieznacznie,

wiec przy tych ustawieniach w Crisis'ie to juz raczej grafa ogranicza FPSy.

 

Jednym słowem potwierdza się wynik artykułu: http://firingsquad.com/hardware/$500_...grade/page7.asp

Edytowane przez leer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony można podciągnąć to pod sprzedaż towaru niezgodnego z opisem...

Z drugiej strony - czynnik ludzi bywa dziwny :E

Ale cóż... - tóż to okazja była...

No sprzedal kolesiowi z koperta;] za 1080...

JESLI koles z koperta okaze sie uczciwy w co watpie. to policzmy

2zl wystawienie przedmiotu

prowizja 47

gra okolo 100

150zl w plecy;] i robi sie 930 czyli cena calkiem normalna za gts640;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka.

 

 

Gainward (ten zwykły) ma tą samą wersję biosu biosu co Palit (też ten zwykły).

 

Żadne odkrycie ameryki, ale ciekawsze niż to , kto gdzie i ca ile sprzedał swojego GTS`a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie, teraz to się wkur,,,! :mur:

Ewidentnie była fotka palita ze swoim chłodzeniem, a tu przysłali z chłodzeniem referencyjnym.... pr0

Odsyłać już Chris nie będzie bo nie ma co się już kłucić z ludzmi...

 

Pare fotek

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a663d4aeeab68eca.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/4183d58776a34356.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/647c94d42d91a9bd.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/35020dd20c8b62ad.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okolo 1100zł [...]

 

HAHAHAaHAHAHA :lol2:

Nie załamuj mnie gościu! 1100 zł ??

Śmiech na sali!

 

Karta kosztuje wg ceny na stronie www, którą podałeś: " £223.12 inc vat "

Więc po przeliczeniu na PLN dałeś za nią 1184 PLN nie licząc kosztów przesyłki!!!

(223,12 x 5,3063-kurs £)

Więc nie mów mi, że to jest tanio

hahaahhahah

LOL

 

 

PS - ja już mam zarezerwowaną Gigabyte 8800GT 512MB DDR3 GV-NX88T512H-B za 827 PLN :)

ale podobno będa ją dla mnie mieć dopiero w 48 tyg. ;]

Ciekawe, czy jeszcze się załapię :>

A swoją drogą, to jak widzę jak jest z tą dostępnością, to jak dostanę ją w tej cenia nawet za 2 tyg to i tak będzie git ! :)

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego Palita za 1100zł wczoraj sprzedałem... Klucz to dobra aukcja, nad swoją z godzine pracowałem.

Masz k... szczęście że ci nie licytowałem na końcu bo mnie korciło żeby dać 2000zł. H... bym ci zapłacił ale masz szczęście że nie jestem takim sk... jak ty.

 

Dla niewtajemniczonych ten osobnik licytował moją kartę 8800GTX i zgadnijcie co dostałem na skrzynkę mailową 5min. po zakończeniu aukcji... o.0 prośbę o wycofanie oferty... cytuję "Przez przypadek licytowałem, zapomniałem o aukcji", jego cena końcowa to 1475zł (ostatecznie jednak sprzedałem za 2 razem ale już za 1300). Po aukcji wysłałem do niego maila z pytaniem czy na pewno jej nie kupi bo negatyw murowany, zero odpowiedzi. Gratis dostałem komentarz: "Kolejny chamski sprzedawca. Wystawia negatywny komentarz przed uprzednim skontaktowaniem się i ew. potwierdzeniem wycofania się z transakcji. Widać niektórzy jeszcze nie dorośli - wracaj dziadzie na Fotka.pl. SZCZERZE NIE POLECAM! UNIKAJ GO!!!". Jest to jedyny komentarz negatywny jaki mam... na 206.

 

I ten $%#$%^ ma czelność jeszcze pokazywać się na tym forum, sory za OT ale takich #$#$#$# trzeba tępić bo rozejdą się jak zaraza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka ciekawostka.

Gainward (ten zwykły) ma tą samą wersję biosu biosu co Palit (też ten zwykły).

 

Żadne odkrycie ameryki, ale ciekawsze niż to , kto gdzie i ca ile sprzedał swojego GTS`a.

W końcu to jest ta sama konstrukcja - 7900gs Gainward różnił się od Palita siatką na chłodzeniu....no i ceną ;)

 

Keniger jeśli to prawda co piszesz to daj znać jaki ma nick na allegro - tak na wszelki wypadek

Edytowane przez VICTORious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu to jest ta sama konstrukcja - 7900gs Gainward różnił się od Palita siatką na chłodzeniu....no i ceną ;)

 

Keniger jeśli to prawda co piszesz to daj znać jaki ma nick na allegro - tak na wszelki wypadek

 

prosze : http://allegro.pl/item262578985__palit_gf8...szybkosci_.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ten $%#$%^ ma czelność jeszcze pokazywać się na tym forum, sory za OT ale takich #$#$#$# trzeba tępić bo rozejdą się jak zaraza.

POPIERAM!

 

Takich kret^%#$ powinno się natychmiast usuwać z Allegro. Powinieneś napisać do Allegro o tym.

Jaki ma nick?

 

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...