Skocz do zawartości
The_judge

co na dzien kobiet ??

Rekomendowane odpowiedzi

dlaczego nie kwiaty?

 

a jak juz chcesz jak najmniej wydac to zrob jej sniadanie do łózka, nie pozwoj wstac przed dwunastą... i wogóle niech nic nie robi.

Niech czuje ze ma swieto... to wystarczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie kwiaty?

bo mam takie zboczenie ze nie nawidze kupowac kwiatow - wole kupic cokolwiek innego i nawet niech to bedzie z 5 razy drozsze byle nie kwiaty

 

UPDATE

oczywiscie ja nie lubie kupowac kwiatow, bo ona to zapewne lubi je dostawac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego nie kwiaty?

bo ma takie zboczenie ze nie nawidze kupowac kwiatow - wole kupic cokolwiek innego i nawet nich to bedzie z 5 razy drozsze byle nie kwiaty

ona ma czy ty?

ja myslalem ze moja nie lubi kwiatow. mylilem sie.

tylko nie kupuj roz bo to fe.

a za 30 dychy kupisz taki bukiet ze szok. tylko idz do lepszej

kwiaciarni - te same ceny a nawet nizsze a wykonanie o niebo lepsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie kupuj roz bo to fe.

dlaczego tak sądzisz :?:

ya wymyśliłem dość ciekawy prezent, trochę nietypowy :)

wg mnie wszyscy kupuja roze. czerwone dloogie i paskudne.

nie lubie tych kwiatow i z tego co wiem tez wiele pieknych za nimi nie przepada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kobitki lubią kwiatki. Przełam się i kup. Jeśli ona wie, że nie lubisz kupować kwiatów tym bardziej to doceni

To chyba nigdy nie dałeś dziewczynie około 73 pluszowych misiów w ciągu dwuch lat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko nie kupuj roz bo to fe.

a za 30 dychy kupisz taki bukiet ze szok.

Najlepiej goździki :wink: :P , co poniektórym przypomną się stare ?dobre? :? (też dla niektórych) czasy. W ogóle takie święta są bez sensu i pachną minioną dekadą. Dzień kobiet, mężczyzn, dziecka, dzień górnika, hutnika, radiotechnika, lekarza, ślusarza, dziennikarza i świstaka :P . O dziewczynie trzeba pamiętać co dzień a nie tylko do święta. Napewno bardziej spodoba jej się że dajesz jej kwiaty czy drobny prezent bez głupiego kalendarzowego przymusu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierze jakies za 50 zl a nie ce jej 2 x straszyc kazda laska inaczej gada ale wiekszosc ze cza czekac 2 tydnie no a my to zrobilismy po 6 dniach i tera jestem troche wydygany a moze ktos z moglby zapytac swojej dziewczyny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierze jakies za 50 zl a nie ce jej 2 x straszyc kazda laska inaczej gada ale wiekszosc ze cza czekac 2 tydnie no a my to zrobilismy po 6 dniach i tera jestem troche wydygany a moze ktos  z moglby zapytac swojej dziewczyny .

jest o tym duzo w necie, napisz w wyszukiwarce antykoncepcja i na pewno cos znajdziesz. A jak cos to dzisiaj sie zapytam i ci powiem. Ale wiesz ze to niemozna ot takie sobie brac jakies tabletki - porzeba konsultacji z lekarzem i sadze ze najlepiej by bylo gdyby twoja dziewczyna poszla do lekarza i on juz jej powie co i jak

 

A tak do tematu to DK juz za mna. Ostatecznie kpilem kartke i kwitaty za 40 zeta. Nie wiem co dziewczyny widza w kwiatkach, ale bylo tyle radosci....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...