Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby czerwony punkcik pokrywał się ze środkiem krzyża, laser musiałby się znajdować wewnątrz lunety.

 

Nie doszukuj się tutaj realiów, to w końcu gra i jak widać na screenie w pozostałych broniach krzyż z laserem jest zrównany (w l96 przed patchem również był). Wrzuciłem to bardziej jako ciekawostkę. Laser średnio przydaje się snajperowi (oślepia bodajże do 50m), chyba że ktoś ogarnia grę "w zwarciu".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie doszukuj się tutaj realiów, to w końcu gra

 

Nie traktuję tego jako dążenie do realizmu. Znając podejście DICE do jakości swojego produktu, jest mało prawdopodobne, aby taka zmiana nie była efektem jakiegoś partactwa. Edytowane przez _OskaR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzisz, nie doczytałem - dzięki za info ;)

Wiadomo może kiedy to naprawia?

 

Wysłane z mojego HTC Desire S za pomocą Tapatalk

 

odnośnie celowania rakietami niekierowanymi to należy ustawiać centralnie celownik na celu wtedy wchodza jak w masło, druga sprawa pprawili w heli rakiety vs piechota w końcu można skutecznie zabijać piechotę, latając jetem można śmiało sobie flary i ecm odpuścić bo i tak rakiety nie trafiają za to zabrać gaśnice i praktycznie jesteśmy jak terminator, kolejna udana poprawka to f35 w końcu można nawiązać rowną walkę z mig29, kolejny fajnym ulepszeniem jest to że dzialko w koncu skutecznie zabija piechotę choć z drugiej strony jet vs jet, jest jakoś mało skuteczne i trzeba sporo wiecej wywalic amunicji aby zestrzelić wrogi samolot, a więc z dodatków do jeta najlepiej wybrać 'lepsz taśma','gasnica' i 'rakiety far', co mi sie jeszcze podoba to wiekszy magazynek as val (w zasadzie moja ulubiona broń)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała prawda o BF3 po patch'u w tym filmiku :lol: Ubicie przeciwnika z broni palnej jest niezmiernie trudne, ale granaty zyskały na skuteczności :D

 

Tu nie chodzi o to czy z FF czy bez, koleś pokazał, że obrażenia to jakiś żart, szczególne jak zbiega na dół po schodach i jest otoczony przeciwnikami, przed patch'em w połowie schodów zostałby położony :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ne kazdy lubi grac na serwerach z ustawieniami HC, gdzie i przed patchem ze skopana w Battlefieldzie rejestracja hitow byle zblakana kula potrafi zabic ;P Ostro przegieli z przygwazdzamiem i dopoki tego spowrotem nie zmienia to tego typu cyrki beda norma. Pierwszy lepszy przyklad:

http://www.youtube.com/watch?v=hKxrRQVZSMU

Edytowane przez KrzychuG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Filmik z metro to przegięcie. Jest to moja najczęstsza mapa na której pogrywam (w zastrzeżeniu NO-RPG-M320-C4 itp. ) i koleś na tym filmiku miał wielkiego farta, albo cioty za przeciwników. Fakt, że jest skopana detekcja obrażeń, ale nie popadajmy w skrajności. :) Zresztą, każdy z Was może odpalić metro i obalić ten mit.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W weekend trochę popykałem, ale w rezultacie na dłuższą metę odpuściłem. Przyczyna ostatni patch, albo raczej totalna porażka.

Walę tak np. z M60 do gościa z 50-80 m, wypluło mi ponad sto naboi a on nic?! Co więcej mimo przygważdżania ukatrupił mnie z PP? Takich sytuacji było mnóstwo. Zauważyłem zmieniając bronie, że krótkie karabiny, które w opisie miały mały bądź średni dystans, zyskały na mocy i teraz można kosić nimi nawet z tłumikiem na większe odległości. Z kolei dłuższa i mocniejsza broń wręcz na odwrót. WTF?

Ze strzelbami nie lepiej. Tu przeładowywanie normalnych strzelb jest znacznie skuteczniejsze niż przy Sajga i Usas?

RPG nie sprawdziłem, podobnie jak walki w jetach i heli bo mnie krew zalała... :mur:

 

Na plus menu podręczne pod "q".

 

Normalnie masakra....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz grałem tak na metro. 3 flagi + 64 osoby = sieczka, ale tylko na serwerach bez FF.

A przy okazji mam pytanie z innej beczki. Wczoraj grałem sobie chwilę i pierwszy raz od wyjścia patcha byłem pierwszy w swojej drużynie. Miałem ok. 1200 punktów przewagi nad następnym graczem. rozgrywka się skończyła i nagle na ekranie podsumowującym widzę, że jestem piąty a przede mnie wskoczyły cztery osoby. Ja się pytam WTF?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o pojazdy to moim zdaniem zmiany na + no moze te dzwieki w czolgu jak bym stalowa lina pekala a nie czolg sie rozpadal :P Ale infantry skopali totalnie tymi przygwozdzeniami, teraz mozna walic na slepo a i tak sie zabije przeciwnika ;) i nie to rozwiazanie nie jest skillowe, mozna je przyrownac do powiedzenia "Ty strzelasz, Pan Bóg kule nosi" i dlatego uwazam, ze gra zostala bardziej dostosowana na potrzbey narzekaczy, ktorzy kupili gre na premierze, zagrali 30-40H i po patchu zagraja moze 10H ale nakrzyczeli sie, ze jest zle. Bylo dobrze tylko, ze oni sa lewi i im nic nie wychodzilo, zeby byc dobrym trzeba czasu, a niestety ludzia wydaje sie, ze jaka kupuja gre to sa super masta pr0 i jak nagle zaczynaja dostawac becki to zwalaja na wszystko w kolo tylko nie na swoje umiejetnosci.

 

 

Moge nagrac filmiki jak wyglada strzelanie pojedynczym ogniem do nie ruchomego przeciwnika, oczywiscie my tez bedziemy nie ruchomi, odleglosc okolo 50-100m i bedzie to samo co z tym shotgunem. Narazie odecchcialo mi sie grac w ta gre bo dla mnie wszelkie pojazdy to sprawa drugo rzedna, wole walke infantry a ta strasznie kuleje po patchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra po ostatnim patchu to totalna porażka.... A wystarczyło osłabić heli i jety a wzmocnić czołgi i było by wszystko ok (no może prawie). Moim zdaniem czołgi i heli były duzo lepiej zrównoważone w BFBC2,tam czołg vs heli miał jakieś szanse, pilot musiał się trochę napracować a tu 5 sekund i czołg zamienia sie w kupę złomu. Do tej pory miałem przegrane 230h w bf3 z czego ok 200 nabiłem grajac piechotą teraz po patchu już nawet piechotą się odechciewa grać:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Don't Revive Me Bro jest podcast z Demize99, gdzie faktycznie stwierdza, ze przesadzili z suppression i ostatecznie zostanie to zmienione. Nie zdziwilbym sie jednak, gdyby kolejny patch planowali dopiero na czerwiec, razem z DLC. Podobno Demize wspominal tez cos o battlecorderze, ale nie mialem okazji sluchac do konca.

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek znalazłem nowego FAMAS'a :D M16 z foregripem i heavybarrel daje radę :D pzdr

 

Ja pozostaję wierny, nauczyłem się famasem strzelać na nowo, o dziwo celnie, ale w serii max 3 sztuki. Dalej mam 16% celność i to nawet na duże dystanse, śmiało zdejmuję snajperów - mi starcza. Nawet się zastanawiam, czy nie zmienić jednego z moich nieśmiertelników na famasowego z gry. :lol2:

 

 

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ten ostatni ekran był po przetasowaniu przed następną rundą? Choć wątpliwa sprawa aby czterech kozaków przeszło do Twojego team'u, no chyba, że jakieś niemiłosierne baty zebraliście :wink: pzdr

 

No dostaliśmy łomot ale to byłoby co najmniej dziwne żeby 4 osoby mające ok 3-4k punktów więcej ode mnie nagle na koniec rundy przerzuciło do przegranej drużyny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G3 testowaliście? Teraz można pograć tą bronią ;] Jak dla mnie po patchu rewelacyjna, z tym że na bardzo krótki dystans ciężko wygrać z np. takim m16, ale na średni/długi - rewelka. Do tego podczepiam Massa, ze specjalną dedykacją dla baranów z usasami, i jazda ;] Jakoś po tym patchu nie widzę, aby mniej osób grało z usasem, wręcz odwrotnie..

 

Na Don't Revive Me Bro jest podcast z Demize99, gdzie faktycznie stwierdza, ze przesadzili z suppression i ostatecznie zostanie to zmienione. Nie zdziwilbym sie jednak, gdyby kolejny patch planowali dopiero na czerwiec, razem z DLC. Podobno Demize wspominal tez cos o battlecorderze, ale nie mialem okazji sluchac do konca.

 

Ciekawy podcast. Całego nie chce mi się słuchać, ale początek już mnie nieźle rozbawił. Trzy miesiące testowali suppression i po wydaniu patcha Kertz dochodzi do wniosku, że przesadzili ;0 Nie wierzę w te beta testy patcha. To raczej my teraz jesteśmy beta testerami.. Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV missile i heatseekers ma poprawić ten patch serwerowy. Niestety dzisiejszy update jest tylko dla konsol. Swoją drogą ciekawe, że takie rzeczy są w stanie naprawić po stronie serwerów.

Gustav Halling:

We are rolling out a server-fix for Heat seekers and TV-missiles bugs today. Let me know your experience after the servers are updated. [twitter]

Gustav Halling:

Small notice. The server side fixes today is consoles only. PC will follow shortly since they have their own update days.[twitter]

Edytowane przez vinoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyczyłem od kumpla konto i próbowałem trochę pograć na swoim sprzęcie. Ogólnie gra w 1920x1080 chodzi mi powyżej 40fps jednak po kilku minutach fps zaczyna skakać do 0 i z powrotem. Karta ani procek nie przegrzewają się.

 

Konfig:

CPU: AMD Phenom II x4 B35 2,9GHz

Ram: 4GB DDR2 1066MHz

GPU: MSI hd6850 Cyclone OC

PSU: Feel III 500W

Windows: 7 Enterprise SP1 x64

Karta dźwiękowa: X-fi titanium

Sterowniki grafiki: catalyst 12.4 beta

 

Tak się dzieje bez względu na rozdzielczość (testowane 1920x1080, 1280x720, 1280x1024), nawet wyłączenie aa i rozmycia nie pomaga.

 

Wszystkie inne gry jakie testowałem działają dobrze tylko bf3 szaleje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...