Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Ci amatorzy z EA/DICE znowu posypali co tylko się dało. Friends w Battelogu, gra zupdatowana, a i tak woła o aktualizację. Czy te matoły nie robią żadnych testów? Banda nieudaczników.

 

Przecież od początku BF3 to jeden wielki test na uzytkownikach. Kolejny test, ehem, znaczy patch za 3-4 miesiące co by naprawić co posuli dzisiaj Dołączona grafika

 

Nowe mapki z konsolowej wersji:

 

http://mordorhq.com/viewtopic.php?f=2&t=3373&start=25#p76124

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez naprawiam instalke (sam na to wpadlem Dołączona grafika) bo battlelog wolal zebym zainstalowal BF3 :/

 

Kupilem sobie joya bo pomyslalem, ze fajnie bylo by polatac.... no i w zasadzie na tym mysleniu bym poprzestal.

 

Moze ktos ma jakis fajny konfig joya pod latadla w BF3 ? Jet'a to jeszcze ogarniam jako tako chociaz wprawy trzeba, ale heli nie moge ogarnac.

 

Toz to w ARMA II na padzie od X360 smigalem heli jak glupi, a tu nie idzie na joy'u, pada tez juz kiedys probowalem i klops.

Edytowane przez logimen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi origin wyskakuje z błędem "System Windows uniemożliwił aplikacji tworzenie folderu do zapisania

pobieranych plików. Aby rozpocząć pobieranie gry, zaakceptuj monit UAC." A UAC w win jest wyłączony Dołączona grafika I próbowałem z tym walczyć na kilka sposobów i mi się nie udało, to jest czego mi brakowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam problem ze zasztyletowaniem kogokolwiek nożem spod zbindowanego przycisku? Macham nawet nad leżącym snajperem i nic, żadnego efektu.

 

EDIT: Jednak wszystko jest ok. Ale dziwne wrażenie zostaje :-P

Edytowane przez introvert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze mam jedno skromne pytanko. Mianowicie niedługo wprowadzam się do nowego mieszkania, gdzie będę żył pod jednym dachem z trzema innymi kumplami z przynajmniej dwóch z nas będzie miało zamiar grać w BF3. Teraz nurtuje mnie pytanie, czy w przypadku gdy mamy internet od UPC, a co za tym idzie jedno stałe publiczne IP, to czy BF3 nie będzie się jakoś gryzł gdy będziemy chcieli z kumplem zagrać w tym samym czasie i to na jednym serwerze ? Dołączona grafika

 

OFC na dwóch różnych kontach.

Edytowane przez Spisaczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spisaczek

 

 

W moim przypadku na niektorych serverach podczas gry gdy drugi gracz probowal dolaczyc do gry ( moja siostra tez grywa w BF3 )

to albo mnie wywalilo z servera albo siostra nie mogla na niego wbic , na moje oko jakies 10% serverow mialo to przypadlosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowe mapy są wielkie i nieźle zbudowane, każdy znajdzie coś dla siebie, na tych z jetami to lotnictwo decyduje o wygranej, dwóch ogarnietych w jetach wygrywa grę, a to dlatego że jak dobrze ochraniają ac-130 i smigłowce to te bezkarnie lataja po mapie i przejmuja bazy do tego ac-130 daje niezłe wsparcie z powietrza aczkolwiek na mój gust powinno być wytrzymalsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jakies cienkie to AK. Pogralem z godzinke i Tank Superiority wogole mi nie lezy. Jakos nie moge sie odnalesc na tych wielkich mapach. I co to ma byc ten tank destroyer ? Bo osobiscie nie widze roznicy miedzy nim a zwyklym Abramsem czy T-72. Chyba tylko wolniej strzela,ani pancerzu grubszego nie czuc, ani jakiejs razacej sily ognia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Chyba tylko wolniej strzela,ani pancerzu grubszego nie czuc, ani jakiejs razacej sily ognia.

 

Czyli pierwszy raz przewidzieli reakcję społeczności "OP OP OP! nerf nerf nerf!" i zbalansowali na starcie,

 

Słuchanie społeczności to szczyt debilizmu. Nie ma to jak dać w grze sto broni i 50 pojazdów a wszystkie takie same, bo jak coś sie wyróżnia to nerf nerf nerf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez mnie jakos nie przypasil ten dodatek , wprawdzie mapy sa wspaniale ale grywalnosc jak narazie chaotyczna

jedynie w trybie rush jakos moge to przelknac .

Pewnie z czasem bedzie lepiej jak ludziska sie rozegraja na nowych mapach .

Dzis gralem jakies 45 minut na Bandar Desert ubilem jakies 6 sztuk miesa , na Ziba Tower w tym samym czasie mam lekko 50 trupow na koncie

wiec troche ta rozgrywka na tych duzych mapach przynudnawa jak narazie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mapki sa fajnie zrobione, jak na razie chaos, bo malo ludzi gra i glownie premium gracze ;)

 

te nerfy sa okropne to prawda, ale np. tank destroyery sa ponad 2-3 razy szybsze od czolgow, pancerz moze maja mnie wytrzymalszy ale one sie glownie na flanki nadaja/ew. zasadzeczka gdzies w krzaczkach.. IMV przykozaczyli i czolgi padaja po jednej serii- zonk.. ;/

 

troche wiecej taktyki i zgrania wymagaja te mapki, pkt wiecej i bronic te strategiczne to lekkie wyzwanie ale sprawny zespol sobie poradzi ;) no i tu widac ze wszystkie klasy musza wspolgrac ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...