Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

ok gram sobie spokojnie , i nie słuchajcie ze taki sprzęt nie pociągnie BF-a

 

 

To powiem Ci ze cudownego kompa masz... Mi BF BC2 na q9550 / 8gb / 9600gt tak klatkowalo ze gra nie miala sensu... I odpuscilem sobie granie na czas serwisu grafiki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

1240x1024 i wszystko na średnie detale - FPS - min 25-35 troszkę mało ale jak na LOW się przełączy to przybywa ich sporo i można grać.

Także nie trzeba panikować od razu

 

Po raz 1002-gi ten błąd napisałeś, więc odważę się go poprawić abyś pamiętał na przyszłość - 1280x1024

 

 

A u mnie nie ma opcji ściągnąć. Strona Origin sie wcale nie wczytuje, w sklepie także nic po kliknięciu na free games (a czasem i tego nie ma).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Origin tylko szare tło :/ Od czasów BF2 to samo czyli: brak możliwości pobrania, brak możliwości zalogowania się do gry lub bardzo długie, problemy z wyszukiwarką serwerów itp. prawie wszystko przed nami jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki zrobiłem taki manewr ;)

Okazało się ze bete którą zassałem z netu wymagała podania klucza po wgraniu do docelowego katalogu z grami orgini nie widziało bety.

Więc ponownie tym razem przez orgini za czołem ściągać bete. Okazało się ze katalog miał inną nazwę bety ściągniętej wczoraj Battlefiled 3 open beta a orgini utworzyło katalog beta battlefield 3 więc zatrzymałem ściąganie w orgini i anulowałem ściąganie. Przegrałem ponownie wczorajszą bete tym razem z zmienionym katalogiem i uruchomiłem w orgini ponownie ściąganie i po kilku sekundach z pobierania zrobiło się instalowanie i mam już bete ;) zalogowałem się przez battlelog itp lecz mam pytanie czy taki problem jest z dołączeniem po przez szybki mecz? nie mogę coś wejść do gry co chwile błąd servera czy to wina mojej kombinacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powiem Ci ze cudownego kompa masz... Mi BF BC2 na q9550 / 8gb / 9600gt tak klatkowalo ze gra nie miala sensu... I odpuscilem sobie granie na czas serwisu grafiki

 

 

komp normalny, i nie wiem co ty za bajki opowiadasz ale grałem 800h w BC2 na tym sprzęcie. nawet profil mogę pokazać bez żadnego klatkowania

na full/średnich detalach...

 

ludzie skąd wy się bierzecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp normalny, i nie wiem co ty za bajki opowiadasz ale grałem 800h w BC2 na tym sprzęcie. nawet profil mogę pokazać bez żadnego klatkowania

na full/średnich detalach...

 

ludzie skąd wy się bierzecie

 

 

No nie wiem gralem kiedys na E6300@3.44GHz/4GB + 4850 1GB i byla dosc mocna sieczka na 1600 i med-full (z powodu PnkbstB ktory zzeral na 2 jadrach 49%), bez problemu z Pnkbst bylo 30-40FPS z min. 15 troche niekomfortowe, teraz gram na 560GTX i 4 jadrach @3.6GHz i min. to 45FPS na max (full det + 1920) i srednio 70-100FPS...

Edytowane przez Carmamir

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komp normalny, i nie wiem co ty za bajki opowiadasz ale grałem 800h w BC2 na tym sprzęcie. nawet profil mogę pokazać bez żadnego klatkowania

na full/średnich detalach...

 

ludzie skąd wy się bierzecie

 

 

Z lona matki...

Jak nie wiesz skad sie biora ludzie porozmawiaj z osobami lepiej stojacymi w tym temacie

 

Sorry ale 20 klatek to mozna pograc ale w sapera.

Wystarczylo by ktos rzucil granat, wystapila jakas eksplozja w poblizu albo wieksze zamieszanie i nie wiedzialem w ktora strone biegne...

  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ludzie na g4g.pl piszą że bez problemu można pograć z dwujajowym procem. i to nie jakiś pokaz slajdów, ponoć normalnie da się grać.

ja zobaczę jutro jak to idzie na x3 z 4770. ale po komentarzach czuje że low jest moje i grywalne !

 

Jak możesz,to zdaj relację jak to chodzi na tym sprzęcie. Nie wiem czy bratu w kompie coś zmieniać,ma b.podobny konfig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie czemu miało by być mniej? Nawet przeciwnie. Serwery mają dużo więcej do roboty, a u ciebie komp liczy i renderuje to co widać. Mimo iż więcej graczy, to o wiele większa przestrzeń i wszyscy oddaleni od siebie. Jakby sie zeszło 64 graczy w jednym miejscu, to by na pewno przymuliło, ale tak problemu nie ma. A w powietrzu jak widać pół mapy to wszystko jeszcze bardziej oddalone, a LoD dość agresywny jest.

 

Ogólnie optymalizacja sie wydaje ok, choć w finalnej pewnie w Ultra prawie nikt nie pogra. Ciekawi mnie czy wykorzystuje gra 6 rdzeni, może to sprawdze dziś, oby tylko dało sie zagrać w CQ.

 

W BC2 tak nie było. Więcej ludzi, większa mapa = mniej fps.

 

Znajomy gra na e8500, HD6850, 1680x1050, wszystko na low, stery 11.10, sprzęt nie kręcony i ma 35-80fps, średnio trzyma mu 55fps. Jednak da rade pograć na dwóch jajkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech mi ktoś poda choć jeden sensowny i logiczny powód dla którego deweloperzy wszelacy olewają operę?! Nosz kurna... Uruchamiam battleloga, a on mi wywala komunikat, że przeglądarka nieobsługiwana... I musiałem specjalnie chrome'a uruchomić, a i to jeszcze nie mogę dostać sie na serwer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Spróbujcie bezpośrednio przez ten link Kilk

U mnie uruchomiło Origin i beta ściągnięta wcześniej przez torrenta pojawiła się w zakładce gry.

 

Chwała ci. Od razu sie pojawiło, po zalogowaniu dodało do Origina i już sie ściąga, nawet szybko dość.

 

A jak tam Caspian Border? Doszło coś serwerów albo otwarli tamte dla wszystkich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi cały czas pokazuje joining server i ... i joining server. Po kliknięciu join server powinno pokazać się okno gry czy ładowanie jest całe w przeglądarce i dopiero jak się załaduje to klika się coś i pokazuje się właściwe okno gry? Jest coś napisane o kombinacji alt+enter dla pełnego ekranu, wciskam ją i nic się nie dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilkunastu minutach w końcu udało mi się wbić na serwer. No i pierwsze wrażenie IMO dość pozytywne. Rozdzielczość 1680x1050, wszystko na ultra oprócz cieni na high, które i tak zawsze daje niżej w każdej grze. Bez AA i średnio FPS na zewnątrz 40-45 i tyle się utrzymuje. Wewnątrz (metro) ok 70 FPS średnio 55-60. Nie widziałem żadnych spadków poniżej 40 nawet przy wybuchach. Grafika. No cóż ta jest bardzo nierówna. Raz ładne teksturki, a raz dość średnie. Oświetlenie mapy.. No cóż na pierwszych filmikach to wyglądało lepiej. Oby to była wczesna beta. Ogólnie fan z gry jest spory i zapowiada się syte MP, które godnie u mnie zastąpi COD4. Co do użycia procka to jest na poziomie 70-80% pierwsze dwa rdzenie i 40-60% pozostałe. GPU oczywiście w użyciu do 99%:

 

Dołączona grafika

 

Wiem, że nie można umieszczać screenów z samej bety, ale na screenie nic nie widać jedynie menu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...