Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

ciagle nie ogarniam do konca tej gry, jest lepiej ale ciagle dochodzi do sytuacji gdzie przy np wagonikach w metrze biegnac rzuce sie na ziemie, wstane, pojawia sie przeciwnik i robi sie chaos, traci sie orientacje, nie wiadomo gdzie strzelac do kogo i czy przeciwnik nie jest przypadkiem zawodnikiem z naszej druzyny - najlepsze jest to, ze czesto gosc z przeciwnej druzyny tez nie ogarnia sytuacji i zamiast do mnie strzelac to sie ze mna mija :blink:

 

pakowanie calych magazynkow w glowe jest irytujace, jezeli EA bedzie sie tak samo spieszyla z lataniem tej gry jak w przypadku bad company 2 to stanie sie ona grywalna nie wczesniej niz za pol roku

Edytowane przez kucyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By ogarnąć mapę CB, dla ludzi nie przyzwyczajonych do map z BF2, przydała by się porządna mapa jak we wspomnianej BF2. Niestety BF3 ma bezużyteczną mapę która pokazuje mniej przydatnych informacji niż sama "min mapa", dodatkowo nie pokazuje całego tereny zabawy co jest kuriozalnym pomysłem.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pakowanie calych magazynkow w glowe jest irytujace, jezeli EA bedzie sie tak samo spieszyla z lataniem tej gry jak w przypadku bad company 2 to stanie sie ona grywalna nie wczesniej niz za pol roku

 

To Ty chyba jestes jakis specjalny, bo z tego co ja zauwazylem to wszyscy narzekaja na zbuty DUZY dmg - ginie sie praktycznie od 3-4 kulek. (co mi sie bardzo podoba swoja droga)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to kaszanka... Jak zakładałem konto to byłem przekonany, że to jest tylko nazwa konta podobnie jak na Steam-ie, a samego nicka będzie można zmodyfikować. Jeśli tego nie zmienią to mam najbardziej bezsensownego i absurdalnego nicka pod słońcem... ciekawe, czy na jednego maila można założyć drugie konto.

 

Poczekaj na pełną wersję, tam będzie można zmieniać ksywki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mopge sie przekonac do tej gry.Testowalem Alfe przez jakis czas, ale po paru h odinstalowalem- szkoda bylo czasu.

Teraz uruchomilem Bete i wrazenia te same, to nie to samo co Battlefield 2 - tam byl klimat, tutaj nie ma go wcale.

Wrogowqie sa slabo widzialni, biegasz w kolko jak poje.... i nic z tego nie wynika, jakbym gral w Black Oops czy MW - czy do tego wszystkiego to zmierza?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

By ogarnąć mapę CB, dla ludzi nie przyzwyczajonych do map z BF2, przydała by się porządna mapa jak we wspomnianej BF2. Niestety BF3 ma bezużyteczną mapę która pokazuje mniej przydatnych informacji niż sama "min mapa", dodatkowo nie pokazuje całego tereny zabawy co jest kuriozalnym pomysłem.

 

O! Słuszna uwaga - ta mapa podręczna to nieporozumienie, nic to to nie daje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pakowanie calych magazynkow w glowe jest irytujace, jezeli EA bedzie sie tak samo spieszyla z lataniem tej gry jak w przypadku bad company 2 to stanie sie ona grywalna nie wczesniej niz za pol roku

 

Najwcześniej... niestety tak pewnie będzie. Jeżeli to jest świeży build to przecież tego już nie ponaprawiają na premierę. To włażenie pod tekstury jest żenujące, problemy z hitboxami to pewnie w dużej mierze wina lagów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakich serwerach wy gracie, ale ja pogralem kolo 7h i ani raz nie mialem problemow ani z lagami, ani z hitboxami.

Wpadanie pod tekstury? Uroki BETY, bedzie poprawione wiec rowniez nie widze problemu.

A Battlelog z kazdym dniem podoba mi sie coraz bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grupie nr3

- lubie zajebista grafike... i po to kupuje sobie nowy sprzet.

- lubie poczuc bardziej realistyczny klimat i nie bawia mnie gole sciany i lyse pagorki, oraz brak dymu i innych efektow

- lubie gdy sup3r pr0 gracz urywa ode mnie kosa pod zebro

 

Aha i za przeproszeniem sram na nolifeow ktorzy graja caly dzien na zmodernizowanych konfigach lapiac podniete jacy to nie sa super by wieczorem zwalic sobie gruche z zadowolenia...

Ja mam prawdziwe zycie

 

+1

 

Dla mnie to debilne by sobie wydluzac przyrodzenie obnizajac grafe BYLE wygrac, czasami w BC2 jestem na 1miejscu z 2x pkt niz 2x a mimo to gram zawsze na ULTRA... Dlaczego ? Bo TO ZABAWA !! Po to kupuje sie gre, sprzet.

 

Chce czlowiek sie odprezyc i oderwac, dlatego B3 smiga na wymaxowany w 1920 FSAA/AA (swoja droga jak gracie na low to jak widzicie kogos z daleka skoro to same pixele pewnie bez FSAA/AA, duzo lepiej sie gra z FSAA/AA - jako snajper)...

 

to jakis kiepski zart ta beta... dostep do gry przez przegladarke, lagi jakich w zyciu nie widzialem, nie da sie nawet chodzic. sprobuje jeszcze o innych godzinach ale w tej chwili to makabra

 

Wybierz sobie serwer z DE jesli z PL grasz...

 

Powiem tylko ze pingi 31-35ms (gdzie w BC na serwach UK jest 60-70ms) z/na UK... (do innych krajow 38-45ms)...

 

Gra sie lepiej niz na czesci obecnych serwow w BC2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(swoja droga jak gracie na low to jak widzicie kogos z daleka skoro to same pixele pewnie bez FSAA/AA, duzo lepiej sie gra z FSAA/AA - jako snajper)...

 

Jestem tego samego zdania. Bez AA to przeciwnik potrafi się "ukryć w pikselach" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mopge sie przekonac do tej gry.Testowalem Alfe przez jakis czas, ale po paru h odinstalowalem- szkoda bylo czasu.

Teraz uruchomilem Bete i wrazenia te same, to nie to samo co Battlefield 2 - tam byl klimat, tutaj nie ma go wcale.

Wrogowqie sa slabo widzialni, biegasz w kolko jak poje.... i nic z tego nie wynika, jakbym gral w Black Oops czy MW - czy do tego wszystkiego to zmierza?

 

 

Odnoszę takie same wrażenie, po całkiem udanym BC2 czekałem na nowego BF3 z wywieszonym jęzorem i śledziłem wszystkie nowosci na temat gry, wczoraj pograłem trochę w betę i jestem zdruzgotany, ta gra nie daje mi żadnej frajdy z grania, w BC2 juz beta dawała kupe frajdy z zabawy natomiast BF3 jak dla mnie jest niegrywalna, po prostu zero przyjemnosci z grania , gra poprzez skuteczny zasieg broni ręcznej i słabą widocznosc przeciwników skutecznie promuje kampiących graczy którzy są zmorą na serwerach, a dołozenie opcji kładzenia się w grze jest dodatkowym gwozdziem do trumny.

 

Skonczy sie tak ze prawdopodobnie anuluję zlozonego dawno temu pre ordera, po co grac w cos co nie daje zadnej przyjemnosci ..moze nowy counter strike bedzie przyjemniejszy i bardziej skillowy ..poczekamy zobaczymy

Edytowane przez ZATOICHI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też pograłem i generalnie mi się podoba. Żeby się podobało to koniecznie musi być serwer bez lagów, wtedy gra się naprawdę fajnie (przez duże F). Przeglądarka serwerów 100x lepsza niż w bc2. Grafika beretu nie zrywa, jednak trzeba przyznać, że miejscami oświetlenie jest przepiękne, w realistycznym znaczeniu tego słowa. Gra uruchamia się na początku w oknie, więc spróbowałem dla odmiany pograć w oknie i powiem Wam, że nie wiem czemu ale gra mi się zdecydowanie lepiej niż full screen. Wiem, dziwnie to brzmi, ale nie chodzi tutaj o fps... Może dlatego, że nie ma tej pikselozy bez AA czy nawet z nie do końca poprawnie działającym AA. Spróbujcie sami, ale wydaje mi się że dokładniej widzę wszystko w oknie i po prostu jakoś tak lepiej jest. Mapa mi się także podoba, ale bardziej mnie urzekło samo metro niż miasto... Niewątpliwie metro ma więcej klimatu. Z chęcią bym widział całą mapę w wielkiej sieci metra :). Na koniec wspomnę o rankingach. Jest to poroniony pomysł, głównie chodzi mi o odblokowywanie broni lub modyfikacji. Wiem, że nie można było liczyć na to, że się to zmieni w przypadku BF3, ale ponarzekać muszę. Wchodzę na serwer od razu wszyscy po 20lvl, kampią ze snajpami, ściągają nie wiadomo skąd jak się nie ma optyki w broni itd. Niestety, trzeba się pogodzić z elo pro młodzieżowym trendem, jednak dla mnie takie podejście to pomyłka.

Edytowane przez ojejku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę takie same wrażenie, po całkiem udanym BC2 czekałem na nowego BF3 z wywieszonym jęzorem i śledziłem wszystkie nowosci na temat gry, wczoraj pograłem trochę w betę i jestem zdruzgotany, ta gra nie daje mi żadnej frajdy z grania, w BC2 juz beta dawała kupe frajdy z zabawy natomiast BF3 jak dla mnie jest niegrywalna, po prostu zero przyjemnosci z grania , gra poprzez skuteczny zasieg broni ręcznej i słabą widocznosc przeciwników skutecznie promuje kampiących graczy którzy są zmorą na serwerach, a dołozenie opcji kładzenia się w grze jest dodatkowym gwozdziem do trumny.

 

Skonczy sie tak ze prawdopodobnie anuluję zlozonego dawno temu pre ordera, po co grac w cos co nie daje zadnej przyjemnosci ..moze nowy counter strike bedzie przyjemniejszy i bardziej skillowy ..poczekamy zobaczymy

 

Bo gracie na złej mapie, zadajcie sobie troszkę wysiłku z spróbujcie się dostać na serwery z mapą CASPIAN BORDER (w temacie jest podane jak to zrobić), tam jest duch BF2, troszkę mało ale jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I po co się męczyć na lagach jak obecnie stoi 60 serwerów od g4g.pl do których jest ping 20ms, wystarczy w wyszukiwarce serwerów wpisać g4g i jest w czym wybierać, no chyba że ktoś namiętnie tłucze caspian border na serwerach testowych

 

edit: nie odświeżałem strony i radiergummi mnie ubiegł

Edytowane przez -Wader-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrogowqie sa slabo widzialni, biegasz w kolko jak poje.... i nic z tego nie wynika, jakbym gral w Black Oops czy MW - czy do tego wszystkiego to zmierza?

 

To nie kłejk przecież - tutaj się walczy głównie zza winkla a nie biegając w kółko. Jedyne co z tego może wyniknąć to headshot od snajpera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowal juz ktos Javeliny? Szczerze mowiac to gralem inzynierem glownie do odblokowanie tej broni do zabawy na Caspianie, serwery usuneli i jakos ochota przeszla. ;)

Ale i tak jestem ciekawy jak to sie spisuje, a nie widzialem zadnego filmiku na Youtubie z ta pukawka w akcji.

Edytowane przez kelcior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...