Skocz do zawartości
Drunk_ZoZol

Battlefield 3

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawia się na pasku gra i po chwili w przeglądarce powinna się pojawić w tym małym oknie opcja wejścia do gry. Klikasz w to okienko, albo na pasku bezpośrednio na grę.

 

Tak ale za chwile błąd że zostałem odłączony z logowania i ikona gry znika.

domyśliłem się ze później alt+tab czy kliknąć na ikonkę na pasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak próbujesz wbić na każdy serwer to tak masz? Może chwilowo battlelog świruje. Ja miałem masę errorów przy próbie podłączenia do serwerów, aż w końcu zaczęło działać, samo :blink:

 

Wiem, że nie można umieszczać screenów z samej bety, ale na screenie nic nie widać jedynie menu.

 

Niby czemu, przecież to Open Beta? Natomiast Ultra stestujesz dopiero w finalnej wersji, na razie nie ma różnicy między ultra a niższymi detalami.

 

Możecie zmienić obłożenie klawiszy myszki ?

 

Było prę razy opisywane.. Nie, nie można. Jak masz jakąś lepszą mysz to przypisz przyciski klawy pod przyciski myszki. Edytowane przez Vinoo
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nie wiem. Myślałem, że jest jakiś zakaz czy cuś. Ktoś tak mi kiedyś prawił w przypadku bety Crisisa. Ale widać się mylił. A co do grafiki to oczywiście jej nie oceniam bo to za wcześnie. Wyjdzie wersja finalna i się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie zauwązyłem jakiś karygodnych błędów póki co. Na pewno nie doświadczyłem żadnego zapadania się pod ziemie jak na niektórych filmikach. Raz było tak, że przeciwnik jakby wisiał w powietrzu. Myślałem, że jakaś zwiecha. Strzeliłem z ciekawości i zaliczyło fraga :o.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok 2 browary i beta działa bez wspomagaczy nie idzie jak widać.

Jeśli ktoś ma problem z You were disconnected from the login server. To musi skasować katalog C:\Windows\System32\Drivers\Etc\Hosts

Widoczny z mój komputer dysk c etc itp. Bo z Total commandera nie widać tego katalogu.

No i gra śmiga panowie ale 3 godziny w plecy i 2 browary.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sporo już w tym temacie zostało powiedziane.

Proc: każdy 4 rdzeniowy taktowany zegarem 3,2GHz da rady. Ja osobiście dodam, że obecnie nie działa PunkBuster, a on dodatkowo obciąża procesor.

RAM: 4GB to tak na styk

Grafa: minimum 1GB na pokładzie. Gra ładuje średnio 800-900MB tekstur. Karty 512 i wynalazki typu 768 czy 896MB mają problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę pograłem, metro przypomina mi BC2 - za bardzo. Nie wiem jak Caspian Border.

Na razie AAx2 ustawiłem + reszta to co automatycznie. Serwery zabugowane ale ciekawe nie wszystkie, na jednych wszystko było OK a na innych non stop zapadałem się pod ziemie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra opiszę troszkę moich wrażeń z gry:

- jak na betę przystało masa bugów i błędów - zapadałem się już pod ziemię jakbym na pustyni był, kilkukrotnie utknąłem nie mogąc się ruszyć

i czekałem aż ktoś mnie ubije. Bywa tak że wystarczą 3 kule ażeby mieć kila a czasami pół magazynku i facio leci dalej. Błędy graficzne...

no ale to beta.

- mam wrażenie że gościu to taki pusty kartonik.. nie czuć ciężaru ciała ani nic.. czasami mam wrażenie że mnie wiatr obali

- celowanie znacznie trudniejsze, sam nie wiem czy na plus czy minus

- sama rozgrywka się zmieniła - dołożyli czołganie się więc mam wrażenie że nie co mniej agro-style jest na mapie ;D choć

kamikaze też się zdarzają ale to już nie BF:BC2 i dobrze

- nie pokazuje pingów grze mam nadzieję że to się zmieni ... liczę na dużą poprawę odnośnie oryginału.

- mam też nadzieję że zrobią jakaś lepszą optymalizację gdyż grafika nie powala, jest ładna ale nie żeby od razu inwestować krocie w PC dla

jednej gry

- ogromny plus za dźwięk - wam też się tak podoba jak mnie?

- nie podoba mi się rozwiązanie z przeglądarką i inna masę udziwnień - wolałem zostać przy tym jak było w BC2

- wielki plus za czołganie się brakowało tego bardzo

- hitboxy raczej ok :)

- hud mnie się nie podoba - powinno to wszystko byc znacznie mniejsze..

 

 

- no i najważniejsze - kamperów ze snajpami fajnie da się wypatrzeć bo im luneta świeci nawet w krzakach xD

 

no to tyle na razie :)

Edytowane przez SubMaFioZo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ma ktos Pass na Caspiana ? bo sie juz zmienil ;)

 

No właśnie, serwerów pełno a nie można grać. W Rush pograłem na klocku i mi sie nie chce już, bo beznadziejny tryb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- ogromny plus za dźwięk - wam też się tak podoba jak mnie?

- no i najważniejsze - kamperów ze snajpami fajnie da się wypatrzeć bo im luneta świeci nawet w krzakach xD

 

Zgadzam się - dźwięk jest dużo lepszy niż Tratatatata ;) w BC2, a pomysł z odbiciami celowników też im się udał...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...