Skocz do zawartości
Miguel707

FAQ. Jaki komputer do gier? Polecane zestawy komputerowe - opinie, sugestie i pytania

Rekomendowane odpowiedzi

CYTAT(Daniel007 @ 13 mar 2009, 17:56)

1. Oto przykład zagranicznego testu na znanej stronie który jest po prostu skopany:

 

http://www.tomshardware.com/reviews/socket...nom,2148-9.html

 

E8500 i i7 gorsze od X3 2,4 GHz (65nm) w dodatku spłaszczenie wyników świadczące o tym że zabrakło mocy karty graficznej.

 

2. Nieprawda. Proszę bardzo tak polecany w zestawach Asrock:

 

3. Odpowiednikiem cenowym PII X3 jest C2D 7xxx a nie C2Q. A do C2D 7xxx płyty na P43 wystarczą w zupełności.

 

 

1. Patrzyłeś na rozdzielczość i wiesz, jakiej karty użyli? Odpowiem ci: wysokich rozdzielczości i GTXa 280.

 

Dalej zaprzeczasz sam sobie:

 

CYTAT

Należy nie brać pod uwagę testów które są oderwane od rzeczywistości. Np. testowanie mocnych 4 rdzeniowych procesorów w Crysis w rozdzielczości 800x600 i detalach low. Kto normalny kupując taki procesor będzie grał w takiej rozdzielczości i detalach low.

 

To ten test jest twoim zdaniem skopany, czy nie?

 

Chyba nie rozumiesz tego co napisałem albo niedokładnie przeczytałeś.

 

Z testu na tomshardware do którego dałem linak wyraźnie wynika że zabrakło mocy karty graficznej. Świadczy o tym spłaszczenie wyników, różnice rzędu 1 FPS pomiędzy testowanymi procesorami, oraz to że min. E8500 i i7 są gorsze od X3 2,4 GHz (65nm). Jest to oczywiście kompletna nieprawda. Stary X3 2.4 Ghz(65nm) nie może być szybszy od i7.

 

Asrock Asrockowi nierówny... A płyta z d.py wyjęta - czytałeś jakieś jej recenzje? Może ją sam testowałeś? Domyślam się, że nie.

To tak, jakbyś polecał Asusa, bo to Asus, a nie zwracał uwagi na chipset i układy zasilające...

Proszę bardzo o to recenzja płyty do której dałem linka we wcześniejszym poście:

 

http://www.ocworkbench.com/2008/asrock/P43DE/g1.htm

 

Generalnie rzecz biorąc płyta"z d.py wyjęta" oceniona na 8.4 punka na 10 możliwych.

 

Nie zrozumiałeś kontekstu wypowiedzi ... Nie mów mi, że przez kolejne 2 lata byś pracował na E7X00... Chodziło mi o upgrade w przyszłości, jeśli już mam tłumaczyć takie oczywistości.

Po prostu wymieniłbym procesor na C2Q. Nie widzę problemu.. Podstawka LGA 755 nie zostanie prędko uśmiercona. Sam Intel zapowiedział że udział w rynku nowych procesorów i7 i i5 pod koniec tego roku ma wynieść maksymalnie 12%.

 

Skoro Phenom X3 (I i II) ma problemy w grach, czemu Intel tego nie rozgłosił? Czemu żadne światowe media o tematyce komputerowej nie nagłośniły tej sprawy? Czemu nikt, oprócz e-giełdy, nie narzeka na PH X3?

Ponieważ jak na razie problemy występują w 3 grach. Są one wynikiem prawdopodobnie samych gier które maja problem z obsługą nieparzystej liczby rdzeni. A by to zobaczyć trzeba użyć Frapsa podczas normalnej gry. Większość serwisów testując takiego Crysisa odpala wbudowanego benchmark albo Crysis Benchmark Tool a później wychodzą im jakieś dziwne wyniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z testu na tomshardware do którego dałem linak wyraźnie wynika że zabrakło mocy karty graficznej. Świadczy o tym spłaszczenie wyników, różnice rzędu 1 FPS pomiędzy testowanymi procesorami, oraz to że min. E8500 i i7 są gorsze od X3 2,4 GHz (65nm). Jest to oczywiście kompletna nieprawda. Stary X3 2.4 Ghz(65nm) nie może być szybszy od i7.

A różnice jakiego rzędu byś chciał przy rozdzielczości 1920x1200 i 2560x1600 z aa x4 i to w dodatku przy 10fps?? Tu całą brudną robote odwalała karta graficzna. W takich ustawieniach jeszcze szmat czasu bedzie brakło mocy kartom graficznym w Crysisie, GTX280 to mało?? WOW. Właśnie żeby uwypuklić wpływ procesorów to powinni zrobić w 800x600 na low to by napewno inaczej sie wyniki ułożyły. Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego powinni rozbić ten test w grywalnych rodzielczościach. W takich w których karta graficzna daje radę. Powiecmy że od 1024x768 do 1920x1200 ale w tej ostatniej bez AA. Natomiast nie można popadać z jednej skrajności w drugą. Test w 800x600 w praktyce nic nie daje. Co z tego że pokaże różnice pomiędzy procesorami, kto kupując procesor za blisko 1000zł odpala na nim gry w 800x600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Test w 800x600 w praktyce nic nie daje.

 

Po to są testy w takich rozdzielczościach, aby pokazać który procesor jest lepszy?

 

Co z tego że pokaże różnice pomiędzy procesorami, kto kupując procesor za blisko 1000zł odpala na nim gry w 800x600?

 

A jeśli ktoś już ma kartę graficzną i szuka tylko procka? To chyba wybiera tego, który sobie najlepiej radził. Jeśli w 800x600 procek jest dobry to i w 1024x768 i 1280x1024 i 1650x1050 będzie dobry przy dobrej karcie graf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle nie bierzecie pod uwagę ludzi którzy tylko od czasu do czasu grają.

Nie wiem jak interpretować wtedy testy - do których i tak nie przykładam większej uwagi - ale 4 rdzenie vs. 2 wydają się być lepszym rozwiązaniem. Dlaczego na "E_Focus" nie ma testów X3@X4 ?

Edytowane przez suchyjastrzab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dlatego powinni rozbić ten test w grywalnych rodzielczościach. W takich w których karta graficzna daje radę. Powiecmy że od 1024x768 do 1920x1200 ale w tej ostatniej bez AA. Natomiast nie można popadać z jednej skrajności w drugą. Test w 800x600 w praktyce nic nie daje. Co z tego że pokaże różnice pomiędzy procesorami, kto kupując procesor za blisko 1000zł odpala na nim gry w 800x600?

"Powiecmy" że procek A jest wyraźnie szybszy od procka B w 800x600, to chyba oczywistym jest, że w 1680x1050 procek B nie wysunie sie na prowadzenie, mimo, że różnice już mogą sie zatrzeć, ale na pewno będą nadal na korzyść procka A.

I testy na procesor w grach wogóle nie powinny byc robione z AA ewentualnie z ciekawości na ile różnice sie zatrą ale to ma sens tylko na potężnej grafice jeżeli mowa o Crysisie czy innych bardzo wymagających grach.

Poza tym 800x600 to nie jest skrajność bo jeszcze jest 640x480 :)

 

A jeśli ktoś już ma kartę graficzną i szuka tylko procka? To chyba wybiera tego, który sobie najlepiej radził. Jeśli w 800x600 procek jest dobry to i w 1024x768 i 1280x1024 i 1650x1050 będzie dobry przy dobrej karcie graf.

Właśnie to jest skrócona wersja tego co napisałem :P Rozwinąłem ją :) Edytowane przez DejwiT11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Chyba nie rozumiesz tego co napisałem albo niedokładnie przeczytałeś.

Z testu na tomshardware do którego dałem linak wyraźnie wynika że zabrakło mocy karty graficznej. Świadczy o tym spłaszczenie wyników, różnice rzędu 1 FPS pomiędzy testowanymi procesorami, oraz to że min. E8500 i i7 są gorsze od X3 2,4 GHz (65nm). Jest to oczywiście kompletna nieprawda. Stary X3 2.4 Ghz(65nm) nie może być szybszy od i7.

 

2. Proszę bardzo o to recenzja płyty do której dałem linka we wcześniejszym poście:

 

http://www.ocworkbench.com/2008/asrock/P43DE/g1.htm

 

Generalnie rzecz biorąc płyta"z d.py wyjęta" oceniona na 8.4 punka na 10 możliwych.

 

3. Po prostu wymieniłbym procesor na C2Q. Nie widzę problemu.. Podstawka LGA 755 nie zostanie prędko uśmiercona. Sam Intel zapowiedział że udział w rynku nowych procesorów i7 i i5 pod koniec tego roku ma wynieść maksymalnie 12%.

 

4. Ponieważ jak na razie problemy występują w 3 grach. Są one wynikiem prawdopodobnie samych gier które maja problem z obsługą nieparzystej liczby rdzeni. A by to zobaczyć trzeba użyć Frapsa podczas normalnej gry. Większość serwisów testując takiego Crysisa odpala wbudowanego benchmark albo Crysis Benchmark Tool a później wychodzą im jakieś dziwne wyniki.

1. Tego ci już nie będę tłumaczył, bo koledzy już to zrobili. 800x600 be, 1920x1080 też be... Zdecyduj się chłopie.

 

2. Teraz ci odpowiem, że recenzja z d.py wyjęta. 420MHz na FSB z E6550... Śmiech na sali.

 

3. To prawda, że S775 będzie jeszcze długo. Ale Intel ma sens jedynie z płytą ponad 400zł, Taka MSI P45 Neo3 to minimum, jeśli rozważamy update w przyszłości do Quada. Nie bierzesz pod uwagę podkręcania - włożyć Quada to sobie możesz do takiej płyty, tyle że takiemu PH II 920@ 3.8GHz to będzie mógł buty czyścić...

 

4. Ten tekst już zupełnie mnie rozwalił... Uważasz, że Wielka E-giełda odkryła spisek z 3 rdzeniami w 3 grach, a nikt na całym świecie tego nie zauważył? Wszyscy recenzenci, na całym świecie, wiele tysięcy użytkowników i recenzentów, to idioci, tak? Na pewno nikt na świecie oprócz Polski i E-giełdy, nie gra w Crysisa albo GTA IV...

 

To już można nazwać Sektą E-giełdy...

 

Panowie, ja już wymiękam... To jak rozmowa ślepego z głuchym.

 

Jak słusznie zauważył DejwiT11, jestem posiadaczem Intela. Właśnie zrobiłem upgrade na Quada, choć mogłem na Phenoma, ale po co, skoro miałem dobrą płytę... Ja wybieram to, co w danej chwili najkorzystniejsze, Daniel007 wybiera Intela, bo... to przecież Intel, który na e-giełdzie jest lepszy od AMD. Żałosne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy macie problem, phenomy II po prostu są opłacalne tyle, jakbym miał budować nową platformę to zrobiłbym to na AMD: taniej, zbliżona wydajność

=bardzo ciekawa propozycja.

Spór 2 kontra 3 czy więcej to normalne, że biorę więcej choćby miały być wolniejsze przecież to już było przy przechodzeniu z jedno rdzeniowych na dwu każdy kto poszedł w większą ilość rdzeni miał problem z głowy na dłuższy czas.

Edytowane przez Art385

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś kto posiada x3

 

Wiem, że ktoś go tu ma, ostatnio nawet pokazywał jak jest z OC. ( x3 720 BE ) Prosimy posiadaczy o wypowiedź.

 

ale wy macie problem [...]

 

Niby takie proste, a jednak nie wszyscy potrafią to zrozumieć... :)

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Ten tekst już zupełnie mnie rozwalił... Uważasz, że Wielka E-giełda odkryła spisek z 3 rdzeniami w 3 grach, a nikt na całym świecie tego nie zauważył? Wszyscy recenzenci, na całym świecie, wiele tysięcy użytkowników i recenzentów, to idioci, tak? Na pewno nikt na świecie oprócz Polski i E-giełdy, nie gra w Crysisa albo GTA IV...

Kiepski wynik PII X3 w Crysis nie wyszedł tylko na Egiełdzie. Ale także tutaj:

 

http://www.frazpc.pl/artykuly/664/AMD/PHEN...720/BE/I/X4/810

 

http://www.purepc.pl/procesory/AMD_w_natar...X4_810?page=0,2

 

Poza tym trzeba uwzględnić to jak większość serwisów testuje Crysisa. Najczęściej zapuszczają coś w stylu Crysis Benchmark Tool. A co innego taki benchmark a realna gra podczas której możemy wyłapać różne moment np. nagłego spadku wydajności.

 

Co do GTA 4 to stosunkowo nowa gra i ciężko znaleźć testy CPU przeprowadzane za pomocą tej produkcji. Szczególnie PII X3. Może niedokładnie szukam? Sam bym chętnie obejrzał i porównał ja do tych z Egiełdy.

 

"Powiecmy" że procek A jest wyraźnie szybszy od procka B w 800x600, to chyba oczywistym jest, że w 1680x1050 procek B nie wysunie sie na prowadzenie, mimo, że różnice już mogą sie zatrzeć, ale na pewno będą nadal na korzyść procka A.

Nieprawda. Ponieważ procesor A w rozdzielczości 800x600 może dawać radę. Ale jak użyjemy już rozdzielczości w których normalnie gramy np. 1280x1024 lub 1680x1050 to może się okazać że procesor A nie jest w stanie zapewnić nam płynności w tych trybach. Testując w 800x600 nie jesteśmy tego w stanie stwierdzić.

 

 

1. Tego ci już nie będę tłumaczył, bo koledzy już to zrobili. 800x600 be, 1920x1080 też be... Zdecyduj się chłopie.

A to wielka szkoda. Bo jestem bardzo ciekawy twojej opinii na ten temat. No dawaj „chłopie”, wznieś się na wyżyny swojej erudycji i napisz mi dlaczego twoim zdaniem powinno się lub nie testować procesory w bardzo niskich bądź wysokich rozdzielczościach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem modem. Ale powiem ci. Jak jesteś tak zakochany w tym Intelu to się ożeń z nim i tyle. Według ciebie AMD powinno skończyć produkcję procesorów bo tylko Intel jest wart dobrego słowa. Człowieku. To co masz pod tym co ludzie nazywają potocznie głową trzeba używać.

 

"Powiecmy" że procek A jest wyraźnie szybszy od procka B w 800x600, to chyba oczywistym jest, że w 1680x1050 procek B nie wysunie sie na prowadzenie, mimo, że różnice już mogą sie zatrzeć, ale na pewno będą nadal na korzyść procka A.

 

Nieprawda. Ponieważ procesor A w rozdzielczości 800x600 może dawać radę. Ale jak użyjemy już rozdzielczości w których normalnie gramy np. 1280x1024 lub 1680x1050 to może się okazać że procesor A nie jest w stanie zapewnić nam płynności w tych trybach. Testując w 800x600 nie jesteśmy tego w stanie stwierdzić.

Procesor to nie karta graficzna. Jeśli jest od jakiegoś lepszy na 800x600 to będzie też od niego lepszy też w innych rozdziałkach.

Co do testów procesorów. Tak jak już każdy to powiedział. W większych testujesz już bardziej kartę graf. niż procesor.

 

1. Tego ci już nie będę tłumaczył, bo koledzy już to zrobili. 800x600 be, 1920x1080 też be... Zdecyduj się chłopie.

 

A to wielka szkoda. Bo jestem bardzo ciekawy twojej opinii na ten temat. No dawaj „chłopie”, wznieś się na wyżyny swojej erudycji i napisz mi dlaczego twoim zdaniem powinno się lub nie testować procesory w bardzo niskich bądź wysokich rozdzielczościach.

Gi3r3k nie chciał ci już tego tłumaczyć, bo to zostało już wytłumaczone.

 

P.S. Teraz wiem że jesteś Intelowskim fanboy'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie w sumie jedna rzecz: we wszystkich testach, w których X3 dostawał po d* (PPC, EG, FRAZ), wykorzystywana była ta sama płytka MSI DKA790GX Platinum oraz Windows XP (ryba korzystał też z Visty, ale nie napisał dokładnie, w których testach). Może więc problemu należy szukać gdzie indziej... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepski wynik PII X3 w Crysis nie wyszedł tylko na Egiełdzie. Ale także tutaj:

 

http://www.frazpc.pl/artykuly/664/AMD/PHEN...720/BE/I/X4/810

 

http://www.purepc.pl/procesory/AMD_w_natar...X4_810?page=0,2

 

Poza tym trzeba uwzględnić to jak większość serwisów testuje Crysisa. Najczęściej zapuszczają coś w stylu Crysis Benchmark Tool. A co innego taki benchmark a realna gra podczas której możemy wyłapać różne moment np. nagłego spadku wydajności.

 

A to wielka szkoda. Bo jestem bardzo ciekawy twojej opinii na ten temat. No dawaj „chłopie”, wznieś się na wyżyny swojej erudycji i napisz mi dlaczego twoim zdaniem powinno się lub nie testować procesory w bardzo niskich bądź wysokich rozdzielczościach.

Cholery dostaję, jak czytam takie teksty. Przez cały czas kompromituję twoje teksty w moich odpowiedziach, co wszyscy widzą, a ty dalej swoje. Czyli zagranicznych recenzji nie powinno się czytać, bo AMD jest tam zbyt blisko Intela... :mur: . Wiesz, że większość ludzi na świecie nawet nie wie, gdzie leży Polska? To ja może zacznę rzucać recenzjami z Węgier, albo Bułgarii, co?

 

Ja nie zaprzeczam sposobom testowania tych procesorów, bo tak zazwyczaj testują, ale ty próbujesz udowodnić, że wszyscy za granicą grają tylko w benchmarki tych gier, więc nie mogą stwierdzić defektu 3 rdzeni. Idiotyczne, prawda? Sposób argumentowania żywcem wzięty z pewnego radia w Toruniu...

 

W tej dyskusji mogę co najwyżej opaść na niziny twojej erudycji, ale nie zamierzam. Próbuję zmusić cię do jakiegoś intelektualnego wysiłku, ale ty tylko potrafisz rzucać e-giełdą...

 

Intel-owca i tyle...

 

Macie jedną z opinii na newegg o X3 8650:

 

Paired with a HD 4830 maxed out with Catalyst, 2 Gb Kingston @ 1066 and a Gigabyte MA770 UD3 and you got a superb gaming rig for under $300, is faster than a INTEL 7300 OC to 3.2 with a 9800 GTX, got 8 more frames in Crysis and 14 more in COD 4, thanks newegg .

Podkręcił go do 3.1GHz. Zwykły użytkownik - i co, skarży się? Takich opinii jest o wiele więcej...

Edytowane przez Gi3r3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się że mój budżet trochę się powiększył. Po dokładniejszej rozmowie z bratem doszedłem do wniosku że zmienię X3 720BE na X4 940BE. Po tym zestaw będzie wyglądał tak:

Procesor : AMD Phenom II X4 940 Black Edition - 1020 zł

Płyta Główna : ASRock A780GXE - 315 zł

Karta Graficzna: Asus Radeon HD4670 512MB - 369 zł

Zasilacz: Modecom MC-350ATX 2.0 - 115 zł

 

I tu moje pytanie. Czy MC350 wytrzyma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Procesor : AMD Phenom II X4 940 Black Edition - 1020 zł

Płyta Główna : ASRock A780GXE - 315 zł

Karta Graficzna: Asus Radeon HD4670 512MB - 369 zł

Zasilacz: Modecom MC-350ATX 2.0 - 115 zł

 

I tu moje pytanie. Czy MC350 wytrzyma?

 

To wytrzyma czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offtopujesz i jeszcze zmuszasz do offtopa ;P Otoz myslisz ze kazdemu zalezy tylko na grach ? A ja Stacha popieram i zrobilbym identycznie. Majac ograniczone fundusze zainwestowal bym w to co bardziej przyszlosciowe i low lub medium sprzet pozostaly. Czyli teraz bedzie mogl sobie grac w gierki na srednich czy momentami nawet niskich detalach, a pozniej zakupi sobie new sprzet z nowej seri radkow chociazby lub terazniejszy high-end ktory wtedy bedzie tanszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sugestię, żeby jednak brać PH II 920. Do odblokowanego mnożnika nie warto dopłacać 200zł, a tego proca można podobnie wykręcić. To nie PH I, w którym tylko regulowanie mnożnika zapewnia maksymalne OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Czemu by nie. Jeśli nie ma zbytnio wielkiej różnicy to X4 920 też może być. Wiec sumując zestaw z X4 920 na pokładzie wychodzi że zaoszczędzam 121zł. W tym wypadku najchętniej dołożył bym do zasilacza. To już chyba będzie ostatnie zestawienie.

 

Procesor : AMD Phenom II X4 920 - 899 zł

Płyta Główna : ASRock A780GXE - 315 zł

Karta Graficzna: Asus Radeon HD4670 512MB - 369 zł

Zasilacz: BeQuiet StraightPower 400W - 249 zł

 

No chyba więcej już nie wyciągnę z budżetu. Proszę o ostatnią ocenę i dziękuję wszystkim za pomoc. Za próbę przeciągnięcia na niebieską stronę procesora też :P .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholery dostaję, jak czytam takie teksty. Przez cały czas kompromituję twoje teksty w moich odpowiedziach, co wszyscy widzą, a ty dalej swoje. Czyli zagranicznych recenzji nie powinno się czytać, bo AMD jest tam zbyt blisko Intela... . Wiesz, że większość ludzi na świecie nawet nie wie, gdzie leży Polska? To ja może zacznę rzucać recenzjami z Węgier, albo Bułgarii, co?

A zagraniczne recenzje to są wyrocznie tak? Jak coś napiszą to znaczy że tak jest i kropka. A tymczasem tworzą je zwykli ludzie, którzy czasem zrobią to lepiej a czasem gorzej.

 

Jeśli chodzi o testy CPU to moim zdaniem robią to raczej gorzej. Ponieważ często testują procesory na zbyt małej ilości gier. Przetestują 4 gry i na tej podstawie ogłaszają werdykt.

 

Nie da się na podstawie 4 czy 5 gier określić rzetelnie wydajności procesora. Ponieważ gry są pisane na różnych silnikach. Jedna preferują AMD inne Intela, jedne korzystają z jednego rdzenia a drugie z wielu rdzeni, są takie dla których jest ważna ilość pamięci cache a dla innych nie ma to znaczenia. Dlatego trzeba testować je w większej ilości gier aby sprawdzić jak wypadają w różnych produkcjach i na tle konkurencji.

Są też serwisy które testują procesory na odpowiedniej ilości gier ale te są raczej w mniejszości.

 

Ja nie zaprzeczam sposobom testowania tych procesorów, bo tak zazwyczaj testują, ale ty próbujesz udowodnić, że wszyscy za granicą grają tylko w benchmarki tych gier, więc nie mogą stwierdzić defektu 3 rdzeni. Idiotyczne, prawda?

A potrafisz udowodnić że tak nie jest? Potrafisz udowodnić że GTA 4 i Crysis są testowane za pomocą Frapsa w normalnej rozgrywce?

 

Cholery dostaję, jak czytam takie teksty. Przez cały czas kompromituję twoje teksty w moich odpowiedziach, co wszyscy widzą, a ty dalej swoje. Czyli zagranicznych recenzji nie powinno się czytać, bo AMD jest tam zbyt blisko Intela...

A gdzie ja napisałem że nie powinno się czytać? Powinno się po prostu zwracać uwagę na metodologie tych testów.

 

. Teraz wiem że jesteś Intelowskim fanboy'em.

A ja teraz wiem że jesteś fanboy'em AMD.

Edytowane przez Daniel007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zaprzeczam sposobom testowania tych procesorów, bo tak zazwyczaj testują, ale ty próbujesz udowodnić, że wszyscy za granicą grają tylko w benchmarki tych gier, więc nie mogą stwierdzić defektu 3 rdzeni. Idiotyczne, prawda?

 

A potrafisz udowodnić że tak nie jest? Potrafisz udowodnić że GTA 4 i Crysis są testowane za pomocą Frapsa w normalnej rozgrywce?

Coś ty się tak tych dwóch gier uczepił. Czy te GTA 4 i Crysis to jakieś bóstwa czy jak? Może założyłeś sektę Crysisa?

 

 

. Teraz wiem że jesteś Intelowskim fanboy'em.

 

A ja teraz wiem że jesteś fanboy'em AMD.

Ja? Fanboy'em xD . Wahaha. Tak dobrego żartu już dawno nie słyszałem. A teraz serio. Pisałem gdzieś że Intel jest zły czy coś w tym stylu? Nie przypomina mi się. Nie mam nic do ich procków itd ale są one teraz za drogie. Po co mam inwestować w s775 skoro za rok, dwa będę musiał wymieniać wszystko na platformę pod i7 lub i5. AMD jest tańsze, i porównywalne z Intelem. Więc czemu mam nie wziąć tańszego? Dobra. Wezmę Intela. Ale ty mi płacisz za proc i MoBo. Pasuję? Edytowane przez Polonium

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A potrafisz udowodnić że tak nie jest? Potrafisz udowodnić że GTA 4 i Crysis są testowane za pomocą Frapsa w normalnej rozgrywce?

Jesteś naprawdę żałosny w tej swojej tępocie... W sumie ci współczuję, bo to straszne nie umieć myśleć. Gdyby mnie to spotkało, rzuciłbym się z mostu, bo życie nie miałoby sensu.

 

Tym zdaniem stwierdzasz, że wszyscy ludzie na świecie grają w benchmarki, a nie w gry, a tylko w Polsce ludzie testują gry normalnie. Założę się, że wierzysz też w UFO i wszystkie możliwe teorie spiskowe (Kopernik byłą kobietą, prawda?).

 

Panowie, ja się poddaję. Ta dyskusja zmierza donikąd. Równie dobrze mógłbym namawiać do głosowania na SLD/PO/PiS/PSL (kolejność dowolna) krowę na pastwisku...

 

@Polonium

Zestaw jest w porządku. Na pewno będziesz zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...