Skocz do zawartości
Miguel707

FAQ. Jaki komputer do gier? Polecane zestawy komputerowe - opinie, sugestie i pytania

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki, dzieki ;p

 

 

 

Dzis na stronie ESC dopisali, że te GoodRam Pro 1100 mają CL6 za 240 zł. Są też Goodram Pro 1066 CL5 za 230 zł, które to testowali na egiełdzie i na napieciu 2V zrobily te 1100 na CL5, ale nic wiecej :]

Tak wiec, które z tych pamięci sie bardziej opłaca?

Btw: Kingmaxy rox ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema,

 

kumpel chcę kupić kompa w najbliższym czasie, ma to być matx bo miejsca więcej nie ma.Komp do neta, starszych gier i w przyszłości po kupnie grafy także jakieś nowsze.Wypadłem z obiegu ostatnio, myślałem nad Amd bo mam sentyment no i dobre jest tak czy inaczej.Nie wiem jeszcze ile kasy dokładnie będzie miał na zakupy.

Myślałem o czymś takim:

Amd Phenom x3 710,

nie wiem zbytnio jakie mobo,myslałem o jakimś Asrocku lub Gigabycie albo zaszaleć i kupić Dfi.

2x2 gb ramu Kingston HyperX

jakieś 2 dyski do raidu,dość ciche muszą być i mieć >320gb

Lian Li PC-V351B

Oddam mu do tego mojego Fortrona 350w i zestaw będzie kompletny.

Jakieś zmiany, nie wiem jak się z kasą ułożą sprawy bo może się okazać że starczy "tylko" na e5200 i jakieś mobo ale to się okaże na dniach.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam ten dysk i jest to najlepszy jaki do tej pory miałem. System po przesiadce z 160gb seagate 7200.9 na tego samsunga nagle przyspieszył zauważalnie. Przyjemne doznanie jak się ma bezpośrednie porównanie.

Oczywiście są jeszcze trochę szybsze dyski ale awaryjne i głośniejsze. Tego praktycznie nie słychać nawet w tle. Po prostu całkowita cisza. Małe znaczenie ma to, że ciągnie połowę mniej prądu niż moja poprzednia 160tka :D w końcu to i tak było 10W a teraz 4,8W. Ale dla słabego zasilacza to zawsze dobra nowina, gdy dorzucę ma @x4 no i grafikę 4770 lub nowszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko, w takim razie ten dysk wezmę mu bo widze że jest polecany naprawdę.

@andrew777

widzę że masz Athlona x2 7750+ w sigu, to wersja Black Edition?Bo ja znalazłem taką w dość dobrej cenie i pomyślałem że koledze taki procek by chyba wystarczył bo on i tak nie gra w super wymagające gry i pewnie najbardziej zasobożerną będzie Gta Sa :P.Dobrze się to kręci?Musi być do niego płyta AM2+,tak?Ale czy na każdej odpali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na box zrobi więcej od 7750+ z dobrym chłodzeniem.

andrew777 widze ze masz asrocka 780gxh

jak rozwiazales sprawe 8 pinowej wtczyki atx?

 

w tej chwili interesuje mnie podobna kombinacja tzn athlon x2 7750 be + ten asrock,

tylko dodatkowe gniazdo zasilania mnie wystraszylo.

 

czy po downgrade zegara na proc komputer ucichl skutecznie?

 

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podłączone 4 pin. Jak będą czyścił budę to drugie 4pin podłącze.

a jak chcesz podłączyć dodatkowe 4 pin, masz w zasilaczy trzecia 4pinowa wtyczke,

czy będziesz kombinował jakąś przejściówkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...