Skocz do zawartości
Miguel707

Karty Graficzne

Rekomendowane odpowiedzi

Ok. 1 Sierpnia wyjeżdżam na 2 tygodnie, więc nie da rady, więc aktualizację zrobiłem już.

 

Mam nadzieję, że się podoba.

 

Aktualizację zestawów planuję za kilka dni.

Edytowane przez Miguel707

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam że do poradnika należy dorzucić jeszcze karty graficzne Gf6800/GS/GT/Ultra. w swoim przedziale cenowym prezentują się całkiem nieźle. Co prawda dostępne są tylko z "drugiej ręki", są za to bardzo tanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Miguel707

 

W przypadku 4850/4870 przydało by się jakieś info o polecanych niereferentach z wadami i zaletami :0

Na pewno coś takiego się znajdzie, bo sam mam ten "problem", więc swoje wnioski opublikuję na pewno.

 

Witam

 

Gdzie mozna dostac HD4870 512MB ponizej 700zl oraz 1024MB ponizej 800zl?

Niestety ceny w porównaniu z początkiem Października wzrosły. W update na Listopad (więc już niedługo) będą nowe ceny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem właśnie zrobić update poradnika o kartach, ale wystąpił problem. Otóż nie ma skąd brać aktualnych cen kart na AGP, bo po prostu w tym segmencie panuje obecnie pustka... Na Allegro, skąd brałem ich ceny - albo ich nie ma, albo jak są ich pojedyncze sztuki, to cena jest zabójcza.

 

W związku z tym zastanawiam się nad usunięciem pozycji AGP z poradnika.

 

Co o tym sądzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym zastanawiam się nad usunięciem pozycji AGP z poradnika.

A może zostawić poradnik dotyczący AGP z zastrzeżeniem, że dotyczy to stanu na listopad i że jest opłacalna zmiana platformy. Jakby ktoś szukał kart na AGP, to miałby pojęcie jakich typów kart szukać i sam by zdecydował czy ceny z portali aukcyjnych mu pasują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie pomysł na ciekawe zaznaczenie tych segmentów, czy może klasyczne "wydajniejsze, wydajniejsze" ?

Tak chyba będzie najlepiej z wyszczególnieniem kart, które można stosować jako zamienniki w danych segmentach oraz podatnych na OC. Ale w tym jak to dobrze zrobić to na tym forum wiedziesz prym :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...